|
Білім беру ұйымының атауы: |
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
||||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
||||||
|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тоқтасынова Б.Қ |
||||||
|
Күні: |
29.02.24ж |
||||||
|
Сынып: 7 в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Тақырыбы: |
Бұйымды жасау. Материалдар мен бөлшектерді механикалық өңдеу |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.2.3.1-Бұйымдардың функционалдық және эстетикалық сапасын арттыру үшін материалдарды механикалық өңдеу және бұйымды безендіру 7.2.3.2-Технологиялық құжаттар бойынша реттілікті және дәлдікті сақтай отырып, күрделі бұйымдарды жасау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Адал еңбекті құрметтеу Сыни және креативті ойлау Білуге,жаңаны таңуға құштар болу Уақытпен қаржыны үнемді пайдалануды үйрену |
||||||
|
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
|
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі 1. Сыныппен амандасу. Сыныптағы оқушыларды түгендеу. 2. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру, яғни сабаққа оқушыларды Ұйымдастыру - Сәлемдесу - Сынып оқушыларының сабаққа қатысуын түгендеу Оқушылар бір бірімен Сыныптың назарын сабаққа аудару, жағымды психологиялық орта қалыптастыру Қайталау сұрақтарына кім жылдам әдісі арқылы жауап қайтару .
|
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді.
Оқушылар толық әрі нақты жауап қайтару керек
|
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер
|
||
|
|
Ортасы
|
Сабакта видео сабак корсетіледі. .Білім алушылардың қажеттілігіне қарай тапсырма беру арқылы сабақтың мақсатына жету. Бейнематериал және слайдттар көрсетіледі. Бірнеше табиғи материалдардан жасалған бұйымдар көрсетіледі Кестемен жұмыс
|
Оқулық және қосымша ақпараттар |
|
Ақпараттық ресурстар
Табиғи материалдардан жасалған бұйымдар:
https://www.svoimi-rukamy.com/Sdelay/podelki-prirodnih-materialov |
||
|
|
Аяқталуы
|
Кері байланыс 3*3*1 әдісі арқылы 3-жаңалық(нені білдің?) 3-сұрақ(нені білгің келеді?) 1-ұсыныс (немен бөліскің келеді) |
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін 3*3*1 әдісі арқылы біле аламыз |
. |
Ақпараттық ресурстар |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұйымды жасау. Материалдар мен бөлшектерді механикалық өңдеу. 7 класс
Бұйымды жасау. Материалдар мен бөлшектерді механикалық өңдеу. 7 класс
|
Білім беру ұйымының атауы: |
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
||||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
||||||
|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тоқтасынова Б.Қ |
||||||
|
Күні: |
29.02.24ж |
||||||
|
Сынып: 7 в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Тақырыбы: |
Бұйымды жасау. Материалдар мен бөлшектерді механикалық өңдеу |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.2.3.1-Бұйымдардың функционалдық және эстетикалық сапасын арттыру үшін материалдарды механикалық өңдеу және бұйымды безендіру 7.2.3.2-Технологиялық құжаттар бойынша реттілікті және дәлдікті сақтай отырып, күрделі бұйымдарды жасау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Адал еңбекті құрметтеу Сыни және креативті ойлау Білуге,жаңаны таңуға құштар болу Уақытпен қаржыны үнемді пайдалануды үйрену |
||||||
|
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
|
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі 1. Сыныппен амандасу. Сыныптағы оқушыларды түгендеу. 2. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру, яғни сабаққа оқушыларды Ұйымдастыру - Сәлемдесу - Сынып оқушыларының сабаққа қатысуын түгендеу Оқушылар бір бірімен Сыныптың назарын сабаққа аудару, жағымды психологиялық орта қалыптастыру Қайталау сұрақтарына кім жылдам әдісі арқылы жауап қайтару .
|
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді.
Оқушылар толық әрі нақты жауап қайтару керек
|
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер
|
||
|
|
Ортасы
|
Сабакта видео сабак корсетіледі. .Білім алушылардың қажеттілігіне қарай тапсырма беру арқылы сабақтың мақсатына жету. Бейнематериал және слайдттар көрсетіледі. Бірнеше табиғи материалдардан жасалған бұйымдар көрсетіледі Кестемен жұмыс
|
Оқулық және қосымша ақпараттар |
|
Ақпараттық ресурстар
Табиғи материалдардан жасалған бұйымдар:
https://www.svoimi-rukamy.com/Sdelay/podelki-prirodnih-materialov |
||
|
|
Аяқталуы
|
Кері байланыс 3*3*1 әдісі арқылы 3-жаңалық(нені білдің?) 3-сұрақ(нені білгің келеді?) 1-ұсыныс (немен бөліскің келеді) |
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін 3*3*1 әдісі арқылы біле аламыз |
. |
Ақпараттық ресурстар |
||
шағым қалдыра аласыз














