|
Тақырыбы:Бұл не? |
Мектебі:Л.Н.Толстой мектебі |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Бапанова Л.Н |
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
Сөзді зейін қойып тыңдау,түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету.Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну. |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады:Не?сұрағына жауап беретін сөздер қатарын (доп,текше,кітап,дәптер,қалам,қарындаш)атай алады,аталған заттарға сұрап ала алу үлгісін қолдана алады. |
|||
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:Өзімен қатарлас баладан немесе жасы үлкен адамнан қажетті заттың бірін сұрап ала алады. |
|||
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады:Өтініш үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады,не?сұрағына жауап беретін басқа да сөздер қатарын атай алады. |
|||
|
Дескриптор |
Сөздерді түсінеді.Сұраққа жауап береді. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
3 мин |
Сабақтың басы |
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеремін.Сабақ мақсатымен таныстырамын.Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастырамыз. |
|
|
|
27 мин |
Сабақтың ортасы |
1-тапсырмада «Бұл не?»деген сұрақ үлгісімен таныстырамын.Оқушылар диалогты тыңдайды,қайталайды. -Бұл не? -Бұл-кітап.Кітап сөзінің орнына дәптер,текше,доп сөздерін қойып,қайталайды. Жұптық жұмыста бекітеміз. 2-тапсырмада аудиодискті тыңдау арқылы оқушылар орындайды. Мысалы:-Маған кітап берші,-десе,оқушы алып береді.Солай жалғасады.Оқушылар қандай да бір затты сұрай алуды үйренеді.Сондай-ақ мұғалімнен сұрағанда -Беріңізші,алыңыз үлгісінде айтылу керектігі айтылады. 3-тапсырмада тақпақты оқимыз,қайталаймыз. Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы білімдерін бекітеді. |
Оқулық
Аудиодиск 2.7.1 2.7.4
Жұмыс дәптері |
|
|
5 мин |
Сабақтың соңы |
-Мынау не? -Бұл дәптер? -Бұл не? Барлық тапсырмаларды дұрыс орындадың,бірақ мұқият тыңдап,қайтала. Сабақ ұнаған ұнамағанын бес бармақ әдісі бойынша көрсетеді. |
Қосымша тапсырма 2.3 |
|
|
Рефлексия |
Жұлдызша,дөңгелек стикерлерді ілдіру арқылы. |
|||
|
|
|
|||
Тексерілді___________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұл не?
Бұл не?
|
Тақырыбы:Бұл не? |
Мектебі:Л.Н.Толстой мектебі |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Бапанова Л.Н |
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
Сөзді зейін қойып тыңдау,түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету.Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну. |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады:Не?сұрағына жауап беретін сөздер қатарын (доп,текше,кітап,дәптер,қалам,қарындаш)атай алады,аталған заттарға сұрап ала алу үлгісін қолдана алады. |
|||
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:Өзімен қатарлас баладан немесе жасы үлкен адамнан қажетті заттың бірін сұрап ала алады. |
|||
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады:Өтініш үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады,не?сұрағына жауап беретін басқа да сөздер қатарын атай алады. |
|||
|
Дескриптор |
Сөздерді түсінеді.Сұраққа жауап береді. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
3 мин |
Сабақтың басы |
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеремін.Сабақ мақсатымен таныстырамын.Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастырамыз. |
|
|
|
27 мин |
Сабақтың ортасы |
1-тапсырмада «Бұл не?»деген сұрақ үлгісімен таныстырамын.Оқушылар диалогты тыңдайды,қайталайды. -Бұл не? -Бұл-кітап.Кітап сөзінің орнына дәптер,текше,доп сөздерін қойып,қайталайды. Жұптық жұмыста бекітеміз. 2-тапсырмада аудиодискті тыңдау арқылы оқушылар орындайды. Мысалы:-Маған кітап берші,-десе,оқушы алып береді.Солай жалғасады.Оқушылар қандай да бір затты сұрай алуды үйренеді.Сондай-ақ мұғалімнен сұрағанда -Беріңізші,алыңыз үлгісінде айтылу керектігі айтылады. 3-тапсырмада тақпақты оқимыз,қайталаймыз. Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы білімдерін бекітеді. |
Оқулық
Аудиодиск 2.7.1 2.7.4
Жұмыс дәптері |
|
|
5 мин |
Сабақтың соңы |
-Мынау не? -Бұл дәптер? -Бұл не? Барлық тапсырмаларды дұрыс орындадың,бірақ мұқият тыңдап,қайтала. Сабақ ұнаған ұнамағанын бес бармақ әдісі бойынша көрсетеді. |
Қосымша тапсырма 2.3 |
|
|
Рефлексия |
Жұлдызша,дөңгелек стикерлерді ілдіру арқылы. |
|||
|
|
|
|||
Тексерілді___________
шағым қалдыра аласыз













