Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Бұл ненің суреті?
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: 7-бөлім. Қоршаған орта |
«№ 14 негізгі оррта мектебі» КММ Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі: Токтасынова Нургуль Алдабергеновна |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: 2(Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: Бұл ненің суреті? |
14 3 |
||||
|
Сабақтың мақсаты: 2.1.1.1 - тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру; |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Жағымды ахуал туғызуға үшін бір-біріне тілек айту. Мен саған ... тіліеймін ( денсаулық, қуаныш, бақыт) Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Қоршаған орта
Айтылым. 1 – тапсырма. Сөзді суретпен сәйкестендіріп, сөз тіркесін құра.
|
Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Қоршаған орта Суретке қарайды. Дене мүшелерін атайды. Мәтінді қайталап оқиды.
Суреттерге қарап, сөзді суретпен сәйкестендіріп, сөз тіркесін құрайды. Үлгі: Қызыл гүл.
|
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Мұғалімнің бағалауы жүзеге асады. |
Слайд Суреттер |
|
|
Сабақтың ортасы |
Оқылым. 2 – тапсырма. Мәтінді оқы. Саша сурет салады. Мынау-бұлттың суреті Мынау-таудың суреті Бұл-қоршаған ортаның суреті.
Сергіту сәті: Суреттегі затты бейнеле. Жазылым. 3 – тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті әріпті қойып, көшіріп жаз.
|
Төменде берілген мәтінді дауыстап оқиды.
3 – тапсырмада көп нүктенің орнына тиісті әріпті қойып, көшіріп жазады. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағалауы. |
Диалог |
|
|
Сабақтың соңы |
Айтылым 4-тапсырма «Қарашы» деген сөзді қолданып, сөйлем құрастыр.
Сен қандай сөзддерді үйрендің? |
Оқушылар «Қарашы» деген сөзді қолданып, сөйлем құрастырып айтады.
Үйренген сөздерін айтады. |
Смайлик. |
||
|
Рефлексия |
« Ғажайып себет» тәсілімен Мұғалім түрлі желім қағаздар таратып береді |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін желім қағаздарға жазып, тақтаға іледі. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұл ненің суреті?
Бұл ненің суреті?
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Бұл ненің суреті?
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: 7-бөлім. Қоршаған орта |
«№ 14 негізгі оррта мектебі» КММ Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі: Токтасынова Нургуль Алдабергеновна |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: 2(Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: Бұл ненің суреті? |
14 3 |
||||
|
Сабақтың мақсаты: 2.1.1.1 - тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру; |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Жағымды ахуал туғызуға үшін бір-біріне тілек айту. Мен саған ... тіліеймін ( денсаулық, қуаныш, бақыт) Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Қоршаған орта
Айтылым. 1 – тапсырма. Сөзді суретпен сәйкестендіріп, сөз тіркесін құра.
|
Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Қоршаған орта Суретке қарайды. Дене мүшелерін атайды. Мәтінді қайталап оқиды.
Суреттерге қарап, сөзді суретпен сәйкестендіріп, сөз тіркесін құрайды. Үлгі: Қызыл гүл.
|
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Мұғалімнің бағалауы жүзеге асады. |
Слайд Суреттер |
|
|
Сабақтың ортасы |
Оқылым. 2 – тапсырма. Мәтінді оқы. Саша сурет салады. Мынау-бұлттың суреті Мынау-таудың суреті Бұл-қоршаған ортаның суреті.
Сергіту сәті: Суреттегі затты бейнеле. Жазылым. 3 – тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті әріпті қойып, көшіріп жаз.
|
Төменде берілген мәтінді дауыстап оқиды.
3 – тапсырмада көп нүктенің орнына тиісті әріпті қойып, көшіріп жазады. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағалауы. |
Диалог |
|
|
Сабақтың соңы |
Айтылым 4-тапсырма «Қарашы» деген сөзді қолданып, сөйлем құрастыр.
Сен қандай сөзддерді үйрендің? |
Оқушылар «Қарашы» деген сөзді қолданып, сөйлем құрастырып айтады.
Үйренген сөздерін айтады. |
Смайлик. |
||
|
Рефлексия |
« Ғажайып себет» тәсілімен Мұғалім түрлі желім қағаздар таратып береді |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін желім қағаздарға жазып, тақтаға іледі. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















