Сабақ жоспары
|
Е.Ш.Орақбаев атындағы ЖББОМ |
||||||
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Бөлім |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Төлеуғалиева Гүлжамал Ерсайынқызы |
|||||
|
Күні |
12.10.2022 жыл |
|||||
|
Сынып 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
Бұқар жырау "Тілек" |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
9.1.2.1. Әдеби шығармадағы психологизмді анықтау; 9.3.2.1. Шығармадағы ұрпақтар сабақтастығы көрінісін заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беру; |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі /уақыт/ |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы /5 минут/ |
Сыныпты сабаққа ұйымдастыру, әзірлеу. Оқушы жауаптарымен байланыстыра отырып, сабақ тақырыбы, оқу мақсаты және бағалау критерийлері хабарланады. |
Сабақ құралдарын даярлайды. Сабақ тақырыбын жазады. Сұраққа жауап береді. Сабақ мақсатымен танысып, бағалау критерийлерін құрастырады. |
|
Слайд, |
||
|
Сабақтың ортасы /35 минут/ |
«Интеллект-карта» Үй тапсырмасы Сырым шешен өмірі «Бала би мен Сырым» «Тарсия» әдісімен ұсынылады. -оқушылардың жұмыстану барысын қадағалайды; -қолдау білдіреді; - уақыт қояды; - уақытқа байланысты жұмыс жүйесін тексереді; -кері байланыс береді. Үй тапсырмасы: «Тілек» толғауын жаттап келу |
1.Бұқар өмірімен таныстырады. 2. «Сөз бұлтындағы» сөздерді сөйлетеді. 3.Сұрақтарға жауап береді. 4. Өлеңді талдайды. Түсініксіз сөздерді түсіндіреді. 5. Картамен жұмыс жасайды. 6. Өлеңдегі көріністерді салыстырады. Үй тапсырмасы 1.Тапсырмаларды жүйелейді. 2.Құрастырады. 3. Қорғайды.
|
Дескрипторы: -әдеби шығармадағы 2-3 психологизмді атап көрсетеді; -шығармадағы 2-3 көріністі қазіргі заманмен салыстырады. ҚБ «өзара бағалау» Дескрипторы: -сюжетін айтып береді; - өлеңдегі 2-3 көркемдегіш құралды көрсетеді; ҚБ: «Екі жұлдыз, бір ұсыныс», «Мадақтау» |
https://pickerwheel.com/
https://flippity.net/rp.php?c=%D0 «Тарсия» парақтары |
||
|
Сабақтың соңы /5 минут/ Рефлексия және кері байланыс |
Оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін еске түсіріп қайталайды. |
Не үйренді, нені толықтыру керек сол жөнінде кері байланыс береді. |
«Білдім, Білгім келеді, Үйрендім» әдісі |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұқар жырау "Тілек" толғауы
Бұқар жырау "Тілек" толғауы
Сабақ жоспары
|
Е.Ш.Орақбаев атындағы ЖББОМ |
||||||
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Бөлім |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Төлеуғалиева Гүлжамал Ерсайынқызы |
|||||
|
Күні |
12.10.2022 жыл |
|||||
|
Сынып 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
Бұқар жырау "Тілек" |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
9.1.2.1. Әдеби шығармадағы психологизмді анықтау; 9.3.2.1. Шығармадағы ұрпақтар сабақтастығы көрінісін заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беру; |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі /уақыт/ |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы /5 минут/ |
Сыныпты сабаққа ұйымдастыру, әзірлеу. Оқушы жауаптарымен байланыстыра отырып, сабақ тақырыбы, оқу мақсаты және бағалау критерийлері хабарланады. |
Сабақ құралдарын даярлайды. Сабақ тақырыбын жазады. Сұраққа жауап береді. Сабақ мақсатымен танысып, бағалау критерийлерін құрастырады. |
|
Слайд, |
||
|
Сабақтың ортасы /35 минут/ |
«Интеллект-карта» Үй тапсырмасы Сырым шешен өмірі «Бала би мен Сырым» «Тарсия» әдісімен ұсынылады. -оқушылардың жұмыстану барысын қадағалайды; -қолдау білдіреді; - уақыт қояды; - уақытқа байланысты жұмыс жүйесін тексереді; -кері байланыс береді. Үй тапсырмасы: «Тілек» толғауын жаттап келу |
1.Бұқар өмірімен таныстырады. 2. «Сөз бұлтындағы» сөздерді сөйлетеді. 3.Сұрақтарға жауап береді. 4. Өлеңді талдайды. Түсініксіз сөздерді түсіндіреді. 5. Картамен жұмыс жасайды. 6. Өлеңдегі көріністерді салыстырады. Үй тапсырмасы 1.Тапсырмаларды жүйелейді. 2.Құрастырады. 3. Қорғайды.
|
Дескрипторы: -әдеби шығармадағы 2-3 психологизмді атап көрсетеді; -шығармадағы 2-3 көріністі қазіргі заманмен салыстырады. ҚБ «өзара бағалау» Дескрипторы: -сюжетін айтып береді; - өлеңдегі 2-3 көркемдегіш құралды көрсетеді; ҚБ: «Екі жұлдыз, бір ұсыныс», «Мадақтау» |
https://pickerwheel.com/
https://flippity.net/rp.php?c=%D0 «Тарсия» парақтары |
||
|
Сабақтың соңы /5 минут/ Рефлексия және кері байланыс |
Оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін еске түсіріп қайталайды. |
Не үйренді, нені толықтыру керек сол жөнінде кері байланыс береді. |
«Білдім, Білгім келеді, Үйрендім» әдісі |
|||
шағым қалдыра аласыз













