Касымбаева Акнур Аскаровна Пән: қазақ тілі
Тараз қ.«№10 орта мектебі»
«ҚАЗАҚ ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ САБАҒЫ: ПОЗИТИВТІ ЭМОЦИОНАЛДЫ ӨЗАРА ӘРЕКЕТТЕСУДІ ҚҰРУ ТӘЖІРИБЕЛЕРІ» курсы бойынша
«Бұқаралық ақпарат құралдарының түрлері» сабақ жоспары
|
Бөлім: |
«Тарихи шындық пен көркемдік шешім» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Касымбаева Акнур Аскаровна |
|
Күні: |
|
|
Сынып: |
9 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұқаралық ақпарат құралдарының түрлері. |
|
Оқу мақсаты: |
9.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстыру, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтап жазу. 9.1.5.1 мәтіннің мақсатты аудиториясын, автордың негізгі ойы мен көзқарасын анықтау. 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|
Сабақтың мақсаты: |
мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстырады, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтайды; сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіріп қолданады. |
|
Бағалау критерийлері: |
мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстырады, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтайды; мәтіннің мақсатты аудиториясын, автордың негізгі ойы мен көзқарасын анықтау. сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіріп қолданады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||||
|
Сабақ-тың басы 7 минут Сабақ-тың ортасы 33минут Сабақтың соңы 5 минут Бағалау |
Үй тапсырмасы: 6-тапсырма. 95 бет.
Кері байланыс. «padlet» платформасы
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті балын қойып бағалайды |
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Оқушылар суреттер арқылы сабақтың тақырыбын болжайды, сұрақтарға жауап беру арқылы ой қозғайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады
Мәтінді оқып, анықталған мәліметтерді кесте, диаграмма не сызба арқылы көрсетіңдер. Дескриптор: -мәтінді оқып, анықтайды. -диаграмма, кестеге салады Жалпы 2 балл Дескриптор: -мәтінмен танысып, анықталған мәліметтерді кесте немесе диаграмма арқылы көрсетеді. -маңызды тұстары мен үрдістерді анықтап жазады; -мәтін құрылымын сақтайды. Жалпы 4 балл
Басыңқы сөйлемін ойдан жазып, қимыл-сын бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемдер құрастырады. Дескриптор: - басыңқы сөйлемін ойдан жазып, қимыл-сын -бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемдер құрастырады. Жалпы 2 балл
|
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Оқушылар суреттер арқылы сабақтың тақырыбын болжайды, сұрақтарға жауап беру арқылы ой қозғайды.
БК мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстырады, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтайды.
БК мәтіннің мақсатты аудиториясын, автордың негізгі ойы мен көзқарасын анықтау.
БК сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіріп қолданады. |
Қалыптастырушы бағалау Тамаша жауап! Жақсы жауап!
Қосымша ізден!
Оқулық
|
|
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұқаралық ақпарат құралдарының түрлері
Бұқаралық ақпарат құралдарының түрлері
Касымбаева Акнур Аскаровна Пән: қазақ тілі
Тараз қ.«№10 орта мектебі»
«ҚАЗАҚ ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ САБАҒЫ: ПОЗИТИВТІ ЭМОЦИОНАЛДЫ ӨЗАРА ӘРЕКЕТТЕСУДІ ҚҰРУ ТӘЖІРИБЕЛЕРІ» курсы бойынша
«Бұқаралық ақпарат құралдарының түрлері» сабақ жоспары
|
Бөлім: |
«Тарихи шындық пен көркемдік шешім» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Касымбаева Акнур Аскаровна |
|
Күні: |
|
|
Сынып: |
9 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұқаралық ақпарат құралдарының түрлері. |
|
Оқу мақсаты: |
9.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстыру, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтап жазу. 9.1.5.1 мәтіннің мақсатты аудиториясын, автордың негізгі ойы мен көзқарасын анықтау. 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|
Сабақтың мақсаты: |
мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстырады, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтайды; сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіріп қолданады. |
|
Бағалау критерийлері: |
мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстырады, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтайды; мәтіннің мақсатты аудиториясын, автордың негізгі ойы мен көзқарасын анықтау. сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіріп қолданады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||||
|
Сабақ-тың басы 7 минут Сабақ-тың ортасы 33минут Сабақтың соңы 5 минут Бағалау |
Үй тапсырмасы: 6-тапсырма. 95 бет.
Кері байланыс. «padlet» платформасы
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті балын қойып бағалайды |
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Оқушылар суреттер арқылы сабақтың тақырыбын болжайды, сұрақтарға жауап беру арқылы ой қозғайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады
Мәтінді оқып, анықталған мәліметтерді кесте, диаграмма не сызба арқылы көрсетіңдер. Дескриптор: -мәтінді оқып, анықтайды. -диаграмма, кестеге салады Жалпы 2 балл Дескриптор: -мәтінмен танысып, анықталған мәліметтерді кесте немесе диаграмма арқылы көрсетеді. -маңызды тұстары мен үрдістерді анықтап жазады; -мәтін құрылымын сақтайды. Жалпы 4 балл
Басыңқы сөйлемін ойдан жазып, қимыл-сын бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемдер құрастырады. Дескриптор: - басыңқы сөйлемін ойдан жазып, қимыл-сын -бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемдер құрастырады. Жалпы 2 балл
|
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Оқушылар суреттер арқылы сабақтың тақырыбын болжайды, сұрақтарға жауап беру арқылы ой қозғайды.
БК мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстырады, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтайды.
БК мәтіннің мақсатты аудиториясын, автордың негізгі ойы мен көзқарасын анықтау.
БК сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіріп қолданады. |
Қалыптастырушы бағалау Тамаша жауап! Жақсы жауап!
Қосымша ізден!
Оқулық
|
|
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
шағым қалдыра аласыз



















