|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұрынғы кездегі оқу/ Б.Соқпақбаев Мектеп |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.2.1.2 – шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың үзіндісі арқылы оқиғаның соңын болжайды; Кейіпкердің іс – әрекетін бағалайды; |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау: «Күн сәулесі» әдісі
Балалар, мына видеоға назар аударайықшы; Қандай мереке туралы айтылған? https://youtu.be/J_nYsyTNjqQ?si=GHr1T83Fdj7oMFfL
Сабақтың мақсаты: Шығарманың үзіндісі арқылы оқиғаның соңын болжайды; Кейіпкердің іс – әрекетін бағалайды; Автормен танысу (жасанды интеллект) Бердібек Соқпақбаев – балалар жазушысы. Алматы обл, Нарынқол ауданы, Қостөбе ауылында дүниеге келген. Жазушының «Менің атым Қожа» повесті бойынша көркем фильм түсірген. (Додекаэдр арқылы Б. Соқпақбаев туралы қосымша мәліметтер алады) 1 – тапсырма «Мектеп» әңгімесін оқу; түсініп оқу; Іштей оқу;
2 – тапсырма (жұптық жұмыс) Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау – диалог «Менің арманымдағы мектеп»
СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма (топтық жүмыс) Балалар, қазақ тілі өте бай. Мақал арқылы білім туралы не айтты екен? Соны тауып көрелік; Мақалдарды тауып, өз ойларыңды дәлелдеңдер;
4 – тапсырма https://wordwall.net/play/81136/130/434
Жарайсыңдар! Үйге: мәтінді мазмұндауға дайындық «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Фильмді тамашайды қандай мереке туралы айтылғаны анықтайды Сабақтың мақсатымен танысады Автормен танысады Оқулықпен жұмыс Мәтінді түсініп оқиды Мұғалімнің қарандаштарды қалай бөлгенін өз беттерінше болжайды Сағатбай қандай мұғалім екендігі туралы қысқаша өз ойларын жазады «Менің араманымдағы мектеп» тақырыбына сурет немесе қысқаша әңгіме жазады; Сергіту сәтіне қатысады Суреттерді мақалдарға айналдырады 1. Білімнің кілті мектепте 2. Мектеп - білім бесігі 3. Мектеп - кеме, білім - теңіз 4.Ұстазы жақсының, ұстанымы жақсы 5. Кітап алтын қазына 6. Ұстаздан шәкірт озар 7. Мұғалім мектептің жүрегі 8. Кітап- ғалым, тілсіз мұғалім 9. күш ғылымда, ғылым кітапта Қортынды сұраұтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды – 1 б Бұрынғы заманның мектептері қандай болғанын мәтіннен тауып оқиды – 1б Сағатбай ағайдың қарандаштарды қалай бөлгенін болжайды – 1 б Сағатбай қандай мұғалім? сұрағына жауап береді – 1 б Жалпы – 4 б ҚБ: Дескриптор: Қысқаша сипаттау жазады – 1 б Сурет салады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Суреттерден мақал шығарады – 1 б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б Жауаптарын дәледейді – 1 б Жалпы – 2 б
ҚБ: |
Слайд Презентациялық ойын https://youtu.be/J_nYsyTNjqQ?si=GHr1T83Fdj7oMFfL
Жасанды интеллект Оқулық Планшет Музыка
https://wordwall.net/play/81136/130/434
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұрынғы кездегі оқу/ Б.Соқпақбаев Мектеп
Бұрынғы кездегі оқу/ Б.Соқпақбаев Мектеп
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұрынғы кездегі оқу/ Б.Соқпақбаев Мектеп |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.2.1.2 – шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың үзіндісі арқылы оқиғаның соңын болжайды; Кейіпкердің іс – әрекетін бағалайды; |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау: «Күн сәулесі» әдісі
Балалар, мына видеоға назар аударайықшы; Қандай мереке туралы айтылған? https://youtu.be/J_nYsyTNjqQ?si=GHr1T83Fdj7oMFfL
Сабақтың мақсаты: Шығарманың үзіндісі арқылы оқиғаның соңын болжайды; Кейіпкердің іс – әрекетін бағалайды; Автормен танысу (жасанды интеллект) Бердібек Соқпақбаев – балалар жазушысы. Алматы обл, Нарынқол ауданы, Қостөбе ауылында дүниеге келген. Жазушының «Менің атым Қожа» повесті бойынша көркем фильм түсірген. (Додекаэдр арқылы Б. Соқпақбаев туралы қосымша мәліметтер алады) 1 – тапсырма «Мектеп» әңгімесін оқу; түсініп оқу; Іштей оқу;
2 – тапсырма (жұптық жұмыс) Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау – диалог «Менің арманымдағы мектеп»
СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма (топтық жүмыс) Балалар, қазақ тілі өте бай. Мақал арқылы білім туралы не айтты екен? Соны тауып көрелік; Мақалдарды тауып, өз ойларыңды дәлелдеңдер;
4 – тапсырма https://wordwall.net/play/81136/130/434
Жарайсыңдар! Үйге: мәтінді мазмұндауға дайындық «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Фильмді тамашайды қандай мереке туралы айтылғаны анықтайды Сабақтың мақсатымен танысады Автормен танысады Оқулықпен жұмыс Мәтінді түсініп оқиды Мұғалімнің қарандаштарды қалай бөлгенін өз беттерінше болжайды Сағатбай қандай мұғалім екендігі туралы қысқаша өз ойларын жазады «Менің араманымдағы мектеп» тақырыбына сурет немесе қысқаша әңгіме жазады; Сергіту сәтіне қатысады Суреттерді мақалдарға айналдырады 1. Білімнің кілті мектепте 2. Мектеп - білім бесігі 3. Мектеп - кеме, білім - теңіз 4.Ұстазы жақсының, ұстанымы жақсы 5. Кітап алтын қазына 6. Ұстаздан шәкірт озар 7. Мұғалім мектептің жүрегі 8. Кітап- ғалым, тілсіз мұғалім 9. күш ғылымда, ғылым кітапта Қортынды сұраұтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды – 1 б Бұрынғы заманның мектептері қандай болғанын мәтіннен тауып оқиды – 1б Сағатбай ағайдың қарандаштарды қалай бөлгенін болжайды – 1 б Сағатбай қандай мұғалім? сұрағына жауап береді – 1 б Жалпы – 4 б ҚБ: Дескриптор: Қысқаша сипаттау жазады – 1 б Сурет салады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Суреттерден мақал шығарады – 1 б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б Жауаптарын дәледейді – 1 б Жалпы – 2 б
ҚБ: |
Слайд Презентациялық ойын https://youtu.be/J_nYsyTNjqQ?si=GHr1T83Fdj7oMFfL
Жасанды интеллект Оқулық Планшет Музыка
https://wordwall.net/play/81136/130/434
|
||
шағым қалдыра аласыз



















