|
Бөлім: |
Үшбұрыш. Симметрия. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пән: |
Математика |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тәжірибе жинақтаушы: |
Айдарқызы Алина |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
155-сабақ. Бұрыштарды өлшеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.3.1.5 - фигуралар салуды жазық фигураларға оське қатысты симметриялы болатын фигуралармен толықтыру; бұрыштың шамасын табу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Фигуралар салуды жазық фигураларға оське қатысты симметриялы болатын фигуралармен толықтырады; бұрыштың шамасын табады |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың басы: 3-4 минут Сабақтың ортасы: 30-35 минут Сабақтың соңы: 3-4 минут |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал Саған есеп үйреткен, Пәнге қара құрметпен, Санды тура табатын. Математика пәні болатын. Математиканы оқимыз. Миға бәрін тоқимыз. Жаңа сабақ Оқулықпен жұмыс. Топтық жұмыс. 1-тапсырма. Оқиғалар қай ғасырда орын алғанын анықта.
Дескриптор: Оқиға орын алған жылды ғасырға аударады. +1 балл. Транспортир. Бұрыштарды өлшеу, бұрыштарды салу. https://youtu.be/aZdmsPtF8Ac?si=ok9pPhP_PyLo9ioT Дескриптор: қойған сұраққа жауап берсе, +1 балл. 3-тапсырма. Тапсырманы орында.
Дескриптор: Бұрышты өлшеп, дұрыс жауабын табады. +1 балл. 4-тапсырма. Тапсырманы орында.
Дескриптор: Бұрыштарды өлшеп, олардың градустық өлшемі мен атауын тауып жазады. +1 балл. Сергіту сәті. https://youtu.be/IS-fj8xXNYw?si=5bPNROmVaUuXhKHk 5-тапсырма. Транспортирдің көмегімен балалар қиялындағы үйдің сызбасындағы бұрыштарының өлшемін анықтайды.
Дескриптор: үйдің сызбасындағы бұрыштарының өлшемін анықтайды. + 1 балл. 6-тапсырма. Жұптық жұмыс. 5 минуттың ішінде есепті шығару. Дескриптор: 5 минуттың ішінде есепті шығарады, дәптер алмасып тексереді. + 3 балл. 7-тапсырма. Сен зерттеушісің. Өзің сызып көр.
Дескриптор: Циркуль және сызғыштың көмегімен үшбұрыш салады. +2 балл. Үй жұмысы: 8-тапсырма. «Бес саусақ» әдісі. Бас бармақ – бүгін қандай тапсырманы орындау қиын болды? Балан үйрек – кімге көмектестің? Ортан терек – көңіл күйің қандай? Шылдыр шүмек – қандай жаңа сөз үйрендің? Кішкене бөбек – толық түсіне алдың ба? |
Сәлемдеседі, түгелденеді. -мұғаліммен бірге өлеңді қайталайды. Топтық жұмыс. 1 тапсырманы топпен орындайды. Бейнежазбаны мұқият қарап, транспортир туралы мәлімет алады. Сұраққа жауап береді. Бұрышты өлшеп, дұрыс жауабын табады. Бұрыштарды өлшеп, олардың градустық өлшемі мен атауын тауып жазады. Видеоға қарап, сергіту сәтін жасайды. Ритмді барлық оқушы қайталайды. Транспортирдің көмегімен балалар қиялындағы үйдің сызбасындағы бұрыштарының өлшемін анықтайды. 5 минуттың ішінде есепті шығарады, дәптер алмасып тексереді. Циркуль және сызғыштың көмегімен үшбұрыш салады. Үй жұмысын үйде орындайды. |
Кері байланыс: «Жүректен жүрекке» әдісі
Бағалау парағы арқылы өз-өзін бағалайды.
Түсініктерін сұрап, мақтау-мадақтау әдісі арқылы бағалайды.
Бағалау парағы арқылы өз-өзін бағалайды.
Бағалау парағы арқылы өз-өзін бағалайды.
Мақтау-мадақтау әдісі арқылы бағалайды. Жұбымен бірін бірі бағалайды. Бағалау парағы арқылы өз өзін бағалайды. Сабақ үстінде тексеріп, бағаланады. |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Айдарқызы АлинаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Бұрыштарды өлшеу 4 сынып
Тақырып бойынша 21 материал табылды
Бұрыштарды өлшеу 4 сыныпМатериал туралы қысқаша түсінік
Математика 4 сынып Бұрыштарды өлшеу
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















