Қысқамерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: Сынып: 6: |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
«Букроссинг» ерекшелігі. Үстеудің синонимдік қатарлары. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. 6.4.4.3- үстеудің мағыналық түрлерін ажырату, синонимдік қатарларын түрлендіріп қолдану; |
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. -үстеудің синонимдік қатарларын түрлендіріп қолданады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
|
Психологиялық ахуал оқушыларды түгелдейді, Үй тапсырмасы сұралады. |
«Менің көңіл-күйім» жаттығуы Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар . |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Оқылым алды тапсырма. Сынып |
Қызығушылықты ояту. Мына суреттен не байқадыңдар?
|
Ынталандыру стикерлері беріледі |
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
2-тапсырма.
2а-тапсырма. Мәтінмен жұмыс
2ә-тапсырма. Жеке жұмыс |
Үнтаспадан 24-аудиомәтінді тыңдаңдар. Оқушылар аудиомәтінді мұқият тыңдайды. Тақырыбы: «Буккросинг» және «Библиобус» Мәтін мазмұны бойынша өз ойларыңды айтыңдар.
Екі сөзге өздерің қандай балама сөз ұсынасыңдар? |
https://youtu.be/YyzwjL75PmQ?si=5aP5qJcf3YpKbj_K
Дескриптор: мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтайды
|
Интерактивті тақта, видео
|
||||||
|
Сергіту сәті |
«Пантомимикалық этюдтар» ойыны
|
Мұғалім бір оқушыны тақтаға шақырып оған жазылған тапсырма жазылған қағаз береді. Оқушы қағаздағы тапсырманы оқиды да, көрермен оқушыларға мимика, жестпен түсіндіре бастайды. Көрермендер оның қандай қимылды жасырып тұрғанын табуы қажет.
|
|
|
||||||
|
Сабақты бекіту.
|
«Орео печеньесі» әдісі Жұптық жұмыс
|
Оқушылар «Орео печеньесі» қорапшасындағы пчечнье артына мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады, қорапқа салады. Басқа жұптар жауап береді. Мысалы, мынадай сұрақтар.
|
Дескриптор: мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
2б-тапсырма. |
Үстеулерді тауып, синонимдерімен алмастырып жазыңдар.
|
Дескриптор: -үстеудің синонимдік қатарларын түрлендіріп қолданады |
|
||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Білім қоржыны» әдісі
Үй тапсырмасы:
|
«Менің сүйікті кейіпкерім» Ойтолғау жазу.
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Буккросинг ерекшелігі. Үстеудің синонимдік қатарлары. 6-сынып. Сабақ жоспары. ҚМЖ
Буккросинг ерекшелігі. Үстеудің синонимдік қатарлары. 6-сынып. Сабақ жоспары. ҚМЖ
Қысқамерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: Сынып: 6: |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
«Букроссинг» ерекшелігі. Үстеудің синонимдік қатарлары. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. 6.4.4.3- үстеудің мағыналық түрлерін ажырату, синонимдік қатарларын түрлендіріп қолдану; |
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. -үстеудің синонимдік қатарларын түрлендіріп қолданады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
|
Психологиялық ахуал оқушыларды түгелдейді, Үй тапсырмасы сұралады. |
«Менің көңіл-күйім» жаттығуы Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар . |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Оқылым алды тапсырма. Сынып |
Қызығушылықты ояту. Мына суреттен не байқадыңдар?
|
Ынталандыру стикерлері беріледі |
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
2-тапсырма.
2а-тапсырма. Мәтінмен жұмыс
2ә-тапсырма. Жеке жұмыс |
Үнтаспадан 24-аудиомәтінді тыңдаңдар. Оқушылар аудиомәтінді мұқият тыңдайды. Тақырыбы: «Буккросинг» және «Библиобус» Мәтін мазмұны бойынша өз ойларыңды айтыңдар.
Екі сөзге өздерің қандай балама сөз ұсынасыңдар? |
https://youtu.be/YyzwjL75PmQ?si=5aP5qJcf3YpKbj_K
Дескриптор: мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтайды
|
Интерактивті тақта, видео
|
||||||
|
Сергіту сәті |
«Пантомимикалық этюдтар» ойыны
|
Мұғалім бір оқушыны тақтаға шақырып оған жазылған тапсырма жазылған қағаз береді. Оқушы қағаздағы тапсырманы оқиды да, көрермен оқушыларға мимика, жестпен түсіндіре бастайды. Көрермендер оның қандай қимылды жасырып тұрғанын табуы қажет.
|
|
|
||||||
|
Сабақты бекіту.
|
«Орео печеньесі» әдісі Жұптық жұмыс
|
Оқушылар «Орео печеньесі» қорапшасындағы пчечнье артына мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады, қорапқа салады. Басқа жұптар жауап береді. Мысалы, мынадай сұрақтар.
|
Дескриптор: мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
2б-тапсырма. |
Үстеулерді тауып, синонимдерімен алмастырып жазыңдар.
|
Дескриптор: -үстеудің синонимдік қатарларын түрлендіріп қолданады |
|
||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Білім қоржыны» әдісі
Үй тапсырмасы:
|
«Менің сүйікті кейіпкерім» Ойтолғау жазу.
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















