Тексерілді:
|
Мектеп атауы: |
|
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Султанниязова Гулмира |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Жалпы оқушы саны: |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||
|
Сынып сағатының тақырыбы: |
«Буллингтен қорған!» |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Оқушыларға буллингтің не екенін түсіндіру және оның түрлерін анықтау. -Басқа адамдарға құрметпен, мейріммен қарау және сыйластық мәдениетін қалыптастыру. |
||||
|
Қауіпсіздік міндеті: Негізгі міндеттері: |
-Қоғамда орын алып отырған жасөспірімдер арасындағы қорлау, мазақтау, намысқа тию секілді жағдайлардың алдын алу. -Қажет болған жағдайда жедел қызмет нөмірлері мен сенім телефондарын қалай дұрыс пайдалану керектігін үйрету. -Оқушыларды экологиялық және көлік қауіпсіздігі тақырыбында ақпараттандыру. |
||||
|
Дәйксөз: |
Шығармашыл бала – ойлы бала |
||||
|
Құндылық |
-Заң және тәртіп. -Бірлік және ынтымақ. |
||||
|
|
Сабақтың барысы: |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты: |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (7-10 мин) |
Сәлемдесу. «Амандасу» Ұйымдастыру кезеңі: «Жақсы сөз жанға құат» әдісі арқылы оқушылар шеңбер болып тұрып бір бірлеріне жақсы тілектерін білдіреді. Оқушылардан Буллинг туралы сұрау, буллинг туралы ойларын білу. |
Оқушылар шеңбер болып тұрады. |
|
Шар Ақ парақ |
|
|
Сабақтың ортасы (25-30 мин) |
Буллин туралы мәлімет беру түсіндіру. 1. Физикалық: ұру, итеру, заттарын лақтыру. 2. Вербалды: мазақ ету, қорлау, жаман сөздер айту. 3. Әлеуметтік: басқа адамды топтан шеттету, беделін түсіру. 4. Кибербуллинг: интернет арқылы қорқыту, әдепсіз хабарламалар жіберу. Буллинг туралы видео суреттер көрсету. |
Буллинг туралы мәліметтермен танысады.
|
|
Видео суреттер |
|
|
Сабақтың соңы: (5-7 мин) |
Сұрақтарға жауап береді. Рефлексия: «Бағдаршам». Тәрбие сағаты туралы өз ойларын жазады. |
Ұяшықтардағы сұрақтарға жауап береді. Бағдаршамның түстерін сабақты түсінгеніне қарай таңдайды. Қызыл-мен ештеңе түсінбедім. Сары-маған әлі де түсініксіздеу. Жасыл- маған бәрі түсінікті. Өз ойларын жазады. |
|
Word woll https://wordwall.net/resource/81787401/буллингтен-қорған
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Буллингтен қорған!»
«Буллингтен қорған!»
Тексерілді:
|
Мектеп атауы: |
|
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Султанниязова Гулмира |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Жалпы оқушы саны: |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||
|
Сынып сағатының тақырыбы: |
«Буллингтен қорған!» |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Оқушыларға буллингтің не екенін түсіндіру және оның түрлерін анықтау. -Басқа адамдарға құрметпен, мейріммен қарау және сыйластық мәдениетін қалыптастыру. |
||||
|
Қауіпсіздік міндеті: Негізгі міндеттері: |
-Қоғамда орын алып отырған жасөспірімдер арасындағы қорлау, мазақтау, намысқа тию секілді жағдайлардың алдын алу. -Қажет болған жағдайда жедел қызмет нөмірлері мен сенім телефондарын қалай дұрыс пайдалану керектігін үйрету. -Оқушыларды экологиялық және көлік қауіпсіздігі тақырыбында ақпараттандыру. |
||||
|
Дәйксөз: |
Шығармашыл бала – ойлы бала |
||||
|
Құндылық |
-Заң және тәртіп. -Бірлік және ынтымақ. |
||||
|
|
Сабақтың барысы: |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты: |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (7-10 мин) |
Сәлемдесу. «Амандасу» Ұйымдастыру кезеңі: «Жақсы сөз жанға құат» әдісі арқылы оқушылар шеңбер болып тұрып бір бірлеріне жақсы тілектерін білдіреді. Оқушылардан Буллинг туралы сұрау, буллинг туралы ойларын білу. |
Оқушылар шеңбер болып тұрады. |
|
Шар Ақ парақ |
|
|
Сабақтың ортасы (25-30 мин) |
Буллин туралы мәлімет беру түсіндіру. 1. Физикалық: ұру, итеру, заттарын лақтыру. 2. Вербалды: мазақ ету, қорлау, жаман сөздер айту. 3. Әлеуметтік: басқа адамды топтан шеттету, беделін түсіру. 4. Кибербуллинг: интернет арқылы қорқыту, әдепсіз хабарламалар жіберу. Буллинг туралы видео суреттер көрсету. |
Буллинг туралы мәліметтермен танысады.
|
|
Видео суреттер |
|
|
Сабақтың соңы: (5-7 мин) |
Сұрақтарға жауап береді. Рефлексия: «Бағдаршам». Тәрбие сағаты туралы өз ойларын жазады. |
Ұяшықтардағы сұрақтарға жауап береді. Бағдаршамның түстерін сабақты түсінгеніне қарай таңдайды. Қызыл-мен ештеңе түсінбедім. Сары-маған әлі де түсініксіздеу. Жасыл- маған бәрі түсінікті. Өз ойларын жазады. |
|
Word woll https://wordwall.net/resource/81787401/буллингтен-қорған
|
|
шағым қалдыра аласыз















