|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Буын. Отаным |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
1.2.1.2. оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу,түсініп оқу) қолдану; 1.4.1.1. айтылуы және жазылуы бірдей сөздерді көшіріп жазу және есте сақтау арқылы жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырыбы бойынша өлең мазмұнын болжайды Оқу түрлерін қолданады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де «Сіз» Кішіге де «Сіз» Сізге сәлем береміз. Құрметпенен біз Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: «Әжемнің сандығы» Дауысты және дауыссыз дыбыстарды өз сандықшаларына орналастырады: Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырып ашу:
СӘЙКЕСТЕНДІР:
ОТАН Ауылым, қалам, мектеп,ата – ана, көше, оқулық, дәптер, Қазақстан, Президент, Қазақ тілі Отан туралы картамен жұмыс:
Жарайсыңдар! Балалар, бүгін біз «Отан» өлеңінмен танысып, мәнерлеп оқимыз; Сабақтың мақсаты: Тақырыбы бойынша өлең мазмұнын болжайды Оқу түрлерін қолданады 1 – тапсырма ФС тапсымасы Саралау – диалог Автормен таныстыру: (жасанды интеллект) Абдрахман Асылбек – 1 мамыр 1938 жыл Жамбыл облысы Талас ауданы Үшарал ауылы) – ақын. ҚазПИ-дің тарих-филология факультетін бітіргеннен кейін мектепте мұғалім болған. Аспирантурада оқыған, облыстық газетте республикалық Қазақ радиосында Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің Баспа, полиграфия және кітап саудасы істері жөніндегі мемлекеттік комитетінде қызмет жасаған. Тақырыбы бойынша өлеңнің мазмұнын болжа; Өлеңді тыңда: (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу,түсініп оқу) Отаным: Қар жапқан шыңдарын, Тәкаппар таулары. Күн сүйіп, құм жалын, Жайқалған баулары. Аялап таң нұры, Төгеді шапағын. Осының барлығы – Туған жер, Отаным!
2 – тапсырма (дәптермен жұмыс) Өлеңнің соңғы екі жолын көшіріп жазыңдар: ФС тапсырмасы Осының барлығы – Туған жер, Отаным. СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма (жұптық жұмыс)
ФС тапсырмасы Саралау – диалог «ҰШАҚ» ойыны Презентациялық ойында 4 – тапсырма (топтық жұмыс) ФС тапсырмасы 1 – топ Қазақстанның туын салады; 2 – топ
3 – топ Бояңдар:
4 – тапсырма ФС тапсырмасы
https://classroomscreen.com/ платформасында кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Балалар Отан деген сөзді өз түсініктері бойынша айтады Карта арқылы Отанымен танысады Сабақ мақсатымен танысады Автормен танысады Өлеңді тыңдайды Мәнерлеп оқиды Оқу түрлерін қолданып оқиды Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтіне қатысады Топ бойынша өз жұмыс жасайды Буындарды өз ұяшықтарына орналастырады Кері байланыс береді |
Оқушылар асықтар арқылы әр дұрыс жауапқа ұпай алады
Дескриптор: Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады ҚБ: Тамаша!
Дескриптор: «Отан» сөзін сәйкестендіреді; ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: Оқу түрлерін пайдаланып өлеңді оқиды; ҚБ: жарайсың!
Дескриптор: Дәптерге қатесіз көркем жазумен жазады; ҚБ: керемет!
Дескриптор: Буындардан сөздер құрайды; ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Топ бойынша Отан туралы тапсырмаларды орындайды; ҚБ: тамаша! Дескриптор: Буындары өз қоржындарына орналастырады; ҚБ: Тамаша! |
Слайд Презентациялық жұмыс Карта
Оқулық Дәптер Презентациялық ойын Суреттер Бояқтар а4 парағы Қоржындар сілтеме |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Буын. Отаным 1 сынып
Буын. Отаным 1 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Буын. Отаным |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
1.2.1.2. оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу,түсініп оқу) қолдану; 1.4.1.1. айтылуы және жазылуы бірдей сөздерді көшіріп жазу және есте сақтау арқылы жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырыбы бойынша өлең мазмұнын болжайды Оқу түрлерін қолданады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де «Сіз» Кішіге де «Сіз» Сізге сәлем береміз. Құрметпенен біз Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: «Әжемнің сандығы» Дауысты және дауыссыз дыбыстарды өз сандықшаларына орналастырады: Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырып ашу:
СӘЙКЕСТЕНДІР:
ОТАН Ауылым, қалам, мектеп,ата – ана, көше, оқулық, дәптер, Қазақстан, Президент, Қазақ тілі Отан туралы картамен жұмыс:
Жарайсыңдар! Балалар, бүгін біз «Отан» өлеңінмен танысып, мәнерлеп оқимыз; Сабақтың мақсаты: Тақырыбы бойынша өлең мазмұнын болжайды Оқу түрлерін қолданады 1 – тапсырма ФС тапсымасы Саралау – диалог Автормен таныстыру: (жасанды интеллект) Абдрахман Асылбек – 1 мамыр 1938 жыл Жамбыл облысы Талас ауданы Үшарал ауылы) – ақын. ҚазПИ-дің тарих-филология факультетін бітіргеннен кейін мектепте мұғалім болған. Аспирантурада оқыған, облыстық газетте республикалық Қазақ радиосында Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің Баспа, полиграфия және кітап саудасы істері жөніндегі мемлекеттік комитетінде қызмет жасаған. Тақырыбы бойынша өлеңнің мазмұнын болжа; Өлеңді тыңда: (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу,түсініп оқу) Отаным: Қар жапқан шыңдарын, Тәкаппар таулары. Күн сүйіп, құм жалын, Жайқалған баулары. Аялап таң нұры, Төгеді шапағын. Осының барлығы – Туған жер, Отаным!
2 – тапсырма (дәптермен жұмыс) Өлеңнің соңғы екі жолын көшіріп жазыңдар: ФС тапсырмасы Осының барлығы – Туған жер, Отаным. СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма (жұптық жұмыс)
ФС тапсырмасы Саралау – диалог «ҰШАҚ» ойыны Презентациялық ойында 4 – тапсырма (топтық жұмыс) ФС тапсырмасы 1 – топ Қазақстанның туын салады; 2 – топ
3 – топ Бояңдар:
4 – тапсырма ФС тапсырмасы
https://classroomscreen.com/ платформасында кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Балалар Отан деген сөзді өз түсініктері бойынша айтады Карта арқылы Отанымен танысады Сабақ мақсатымен танысады Автормен танысады Өлеңді тыңдайды Мәнерлеп оқиды Оқу түрлерін қолданып оқиды Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтіне қатысады Топ бойынша өз жұмыс жасайды Буындарды өз ұяшықтарына орналастырады Кері байланыс береді |
Оқушылар асықтар арқылы әр дұрыс жауапқа ұпай алады
Дескриптор: Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады ҚБ: Тамаша!
Дескриптор: «Отан» сөзін сәйкестендіреді; ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: Оқу түрлерін пайдаланып өлеңді оқиды; ҚБ: жарайсың!
Дескриптор: Дәптерге қатесіз көркем жазумен жазады; ҚБ: керемет!
Дескриптор: Буындардан сөздер құрайды; ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Топ бойынша Отан туралы тапсырмаларды орындайды; ҚБ: тамаша! Дескриптор: Буындары өз қоржындарына орналастырады; ҚБ: Тамаша! |
Слайд Презентациялық жұмыс Карта
Оқулық Дәптер Презентациялық ойын Суреттер Бояқтар а4 парағы Қоржындар сілтеме |
||
шағым қалдыра аласыз





















