«Рудный қаласы білім бөлімінің №13 жалпы білім беретін мектебі» КММ.
Қысқа мерзімді жоспар.
|
Бөлім: Мамандықтар әлемі |
Мұғалім: |
||||
|
Күні: 19.12.22жыл |
|
||||
|
Сынып: 4 АБВ |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тықырыбы: Сәулетшінің өнері |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты: 4. .2.3.1* белгілі бір тақырыпта сұхбаттасу барысында шағын мәліметті (4-5 сөйлем) баяндау, кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау, дауыс ырғағын келтіріп сөйлеу *Есте сақтау қабілеттерін дамыту. |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Психологиялық ахуал (2 мин) Қайталау (5 мин) Жаңа тақырыпты меңгеру (20 мин) |
Бәріміз бір топпыз Жалқаулыққа жоқпыз Аянбай еңбек етеміз Мұратымызға жетеміз. Үй тапсырмасын тексеру Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Ұста-плотник Сәулетші-архитектор Құрылысшы-строитель Шатыр-крыша Баспалдақ-лестница Көлем-обьем
1-тапсырма Саған қай ғимарат ұнайды? Неліктен? Ол қандай құрылыс материалынан салынған?
|
Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Құрылысшы үй салады. Оқушылар суретке қарап, сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Мұғалімнің бағалауы жүзеге асады. |
Слайд Суреттер |
|
|
Сергіту сәті (2мин) |
2-тапсырма Қоршаудағы сөздерді оқы. Кестенің тиісті бөлігіне қо
4-тапсырма
Сөйлемдерді оқы.
Алдыңғы беттегі суреттердің ішінен
тап.
5-тапсырма Мәтінді түсініп оқы.
|
Қоршаудағы сөздерді оқы. Кестенің тиісті бөлігіне қойып жазады. Сөйлемдерді оқиды. Алдыңғы беттегі суреттердің ішінен табады. Мәтінді түсініп оқиды. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Әртүрлі Смайликтермен Басбармақ |
Суреттер |
|
|
Жеке білімдерін тексеру (8мин) |
1.Аудар 6балл. Плотник- Архитектор- Строитель- Крыша- Лестница- Обьем- 2.Неден жасалғанын жаз.4балл
1. 2. 3. 4. |
Оқушылар өз бетімен жұмыс істейді 1.Сөздерді аударады. 2.Неден жасалғанын жазады. |
|
|
|
|
Рефлексия (2 мин) |
Мұғалім сұрақ қояды: Нені білдің? Не түсіндің? Нені қолдандың? |
Сұрақтарға жауап береді. Нені білдім? Не түсіндім? Нені қолдандым? |
|
|
|
|
Үй жұмысы (1 мин) |
Жаңа сөздерді жаттау. |
Мұқият тыңдайды,күнделікке жазады |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Cәулетшінің өнері
Cәулетшінің өнері
«Рудный қаласы білім бөлімінің №13 жалпы білім беретін мектебі» КММ.
Қысқа мерзімді жоспар.
|
Бөлім: Мамандықтар әлемі |
Мұғалім: |
||||
|
Күні: 19.12.22жыл |
|
||||
|
Сынып: 4 АБВ |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тықырыбы: Сәулетшінің өнері |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты: 4. .2.3.1* белгілі бір тақырыпта сұхбаттасу барысында шағын мәліметті (4-5 сөйлем) баяндау, кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау, дауыс ырғағын келтіріп сөйлеу *Есте сақтау қабілеттерін дамыту. |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Психологиялық ахуал (2 мин) Қайталау (5 мин) Жаңа тақырыпты меңгеру (20 мин) |
Бәріміз бір топпыз Жалқаулыққа жоқпыз Аянбай еңбек етеміз Мұратымызға жетеміз. Үй тапсырмасын тексеру Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Ұста-плотник Сәулетші-архитектор Құрылысшы-строитель Шатыр-крыша Баспалдақ-лестница Көлем-обьем
1-тапсырма Саған қай ғимарат ұнайды? Неліктен? Ол қандай құрылыс материалынан салынған?
|
Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Құрылысшы үй салады. Оқушылар суретке қарап, сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Мұғалімнің бағалауы жүзеге асады. |
Слайд Суреттер |
|
|
Сергіту сәті (2мин) |
2-тапсырма Қоршаудағы сөздерді оқы. Кестенің тиісті бөлігіне қо
4-тапсырма
Сөйлемдерді оқы.
Алдыңғы беттегі суреттердің ішінен
тап.
5-тапсырма Мәтінді түсініп оқы.
|
Қоршаудағы сөздерді оқы. Кестенің тиісті бөлігіне қойып жазады. Сөйлемдерді оқиды. Алдыңғы беттегі суреттердің ішінен табады. Мәтінді түсініп оқиды. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Әртүрлі Смайликтермен Басбармақ |
Суреттер |
|
|
Жеке білімдерін тексеру (8мин) |
1.Аудар 6балл. Плотник- Архитектор- Строитель- Крыша- Лестница- Обьем- 2.Неден жасалғанын жаз.4балл
1. 2. 3. 4. |
Оқушылар өз бетімен жұмыс істейді 1.Сөздерді аударады. 2.Неден жасалғанын жазады. |
|
|
|
|
Рефлексия (2 мин) |
Мұғалім сұрақ қояды: Нені білдің? Не түсіндің? Нені қолдандың? |
Сұрақтарға жауап береді. Нені білдім? Не түсіндім? Нені қолдандым? |
|
|
|
|
Үй жұмысы (1 мин) |
Жаңа сөздерді жаттау. |
Мұқият тыңдайды,күнделікке жазады |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз



















