Қ
ысқа мерзімді
жоспар
Геометрия
|
Бөлім: 9.2А |
Мектеп: КеАҚ Республикалық физика-математика мектебі |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Есиркепов Н.М. |
|
|
Күні: |
05-07.12.2023 |
|
|
Сынып: 9 «А, B, C» |
Қатысқандар саны:14 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Центрлік және өстік симметриялар. Бұру және параллель көшіру. Қозғалыс және беттестіру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.4.8 - қозғалыстың түрлерін, композициясын және олардың қасиеттерін білу; 9.1.4.9 - симметрия, параллель көшіру және бұру кезінде фигуралардың бейнелерін салу; 9.1.4.10 - жазықтықта түрлендіруді қолдана отырып есептер шығару; |
|
|
Сабақтың мақсаты
|
Барлық оқушылар: қозғалыстың түрлерін, композициясын және олардың қасиеттерін біледі; Көптеген оқушылар: симметрия, параллель көшіру және бұру кезінде фигуралардың бейнелерін салады; Кейбір оқушылар: жазықтықта түрлендіруді қолдана отырып есептер шығарады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин
5 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Бас бармақ» әдісімен өтеді. Топқа бөліну: 1. X тобы 2. Y тобы 3. Z тобы Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпқа шолу Ширaтy жaттығyлaры: «Learningapps.org» платформасы. |
Оқушылар «Бас бармақ» әдісі арқылы көңіл күйін көрсетеді. Кеспелер арқылы топқа бөлінеді Оқушылар векторға байланысты есептерді шешеді. |
ҚБ: 1 балл Әрбір дұрыс жауап 1 балл |
Смайлик
Кеспе қағаздар https://learningapps.org/watch?v=p81bj3doj23 |
|
Сабақтың ортасы 14 мин
8 мин
2 мин
5 мин
4 мин |
Жаңа тақырыпты ашу.
Топпен жұмыс. Quizizz.com платформасы.
Сергіту сәті. Жұптық жұмыс «Kahoot.it» платформасы.
Фронталды жұмыс. Quizizz.com платформасы.
|
Оқушылар топпен бірге тапсырманы орындайды.
Нейрогимнастикалық жаттығулар жасайды
Оқушылар тапсырманы жұп болып орындайды.
Оқушалар Quizizz.com платформасы арқылы бүгінгі сабаққа қаншалықты түсінгенін біледі |
барлығы дұрыс болса 2 балл Топ ережесін сақтау-1 балл барлығы дұрыс болса 2 балл Дұрыс жауап 1 балл |
Слайд №4 https://quizizz.com/admin/quiz/656f6a17de45eb1ca73003b7?source=quiz_share Слайд№7 https://quizizz.com/admin/quiz/656f66353dee84f2b0bc8d6a/startV4?fromBrowserLoad=true https://quizizz.com/admin/quiz/656f6ebd7d15eda412db9926?source=quiz_share |
|
Сaбaқтың соңы 2 мин |
Рефлексия пирамидасы
Жасыл :Өте жақсы түсіндім,мен үшін қызықты болды Сары: Сабақты жақсы түсіндім Қызыл: Әлі ізденуім керек |
Стикерлерді пирамида бөліктеріне жапсырады. |
|
Стикер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Центрлік және өстік симметриялар ашық сабақ қмж9 сынып
Центрлік және өстік симметриялар ашық сабақ қмж9 сынып
Қ
ысқа мерзімді
жоспар
Геометрия
|
Бөлім: 9.2А |
Мектеп: КеАҚ Республикалық физика-математика мектебі |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Есиркепов Н.М. |
|
|
Күні: |
05-07.12.2023 |
|
|
Сынып: 9 «А, B, C» |
Қатысқандар саны:14 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Центрлік және өстік симметриялар. Бұру және параллель көшіру. Қозғалыс және беттестіру |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.4.8 - қозғалыстың түрлерін, композициясын және олардың қасиеттерін білу; 9.1.4.9 - симметрия, параллель көшіру және бұру кезінде фигуралардың бейнелерін салу; 9.1.4.10 - жазықтықта түрлендіруді қолдана отырып есептер шығару; |
|
|
Сабақтың мақсаты
|
Барлық оқушылар: қозғалыстың түрлерін, композициясын және олардың қасиеттерін біледі; Көптеген оқушылар: симметрия, параллель көшіру және бұру кезінде фигуралардың бейнелерін салады; Кейбір оқушылар: жазықтықта түрлендіруді қолдана отырып есептер шығарады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин
5 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Бас бармақ» әдісімен өтеді. Топқа бөліну: 1. X тобы 2. Y тобы 3. Z тобы Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпқа шолу Ширaтy жaттығyлaры: «Learningapps.org» платформасы. |
Оқушылар «Бас бармақ» әдісі арқылы көңіл күйін көрсетеді. Кеспелер арқылы топқа бөлінеді Оқушылар векторға байланысты есептерді шешеді. |
ҚБ: 1 балл Әрбір дұрыс жауап 1 балл |
Смайлик
Кеспе қағаздар https://learningapps.org/watch?v=p81bj3doj23 |
|
Сабақтың ортасы 14 мин
8 мин
2 мин
5 мин
4 мин |
Жаңа тақырыпты ашу.
Топпен жұмыс. Quizizz.com платформасы.
Сергіту сәті. Жұптық жұмыс «Kahoot.it» платформасы.
Фронталды жұмыс. Quizizz.com платформасы.
|
Оқушылар топпен бірге тапсырманы орындайды.
Нейрогимнастикалық жаттығулар жасайды
Оқушылар тапсырманы жұп болып орындайды.
Оқушалар Quizizz.com платформасы арқылы бүгінгі сабаққа қаншалықты түсінгенін біледі |
барлығы дұрыс болса 2 балл Топ ережесін сақтау-1 балл барлығы дұрыс болса 2 балл Дұрыс жауап 1 балл |
Слайд №4 https://quizizz.com/admin/quiz/656f6a17de45eb1ca73003b7?source=quiz_share Слайд№7 https://quizizz.com/admin/quiz/656f66353dee84f2b0bc8d6a/startV4?fromBrowserLoad=true https://quizizz.com/admin/quiz/656f6ebd7d15eda412db9926?source=quiz_share |
|
Сaбaқтың соңы 2 мин |
Рефлексия пирамидасы
Жасыл :Өте жақсы түсіндім,мен үшін қызықты болды Сары: Сабақты жақсы түсіндім Қызыл: Әлі ізденуім керек |
Стикерлерді пирамида бөліктеріне жапсырады. |
|
Стикер |
шағым қалдыра аласыз


















