Менің ойыным
|
Бөлім: |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: "Уақыт", "Сәулет") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Адилханова И.Е |
|
|
Күні: |
18.12.2024 |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің ойыным |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.1.1.Scratch программалау ортасында берілген сценарий бойынша цикл, костюм, көріністі пайдаланып, ойын құруды үйрену. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Программалау ойын алаңында цикл, костюм, көріністі пайдаланып, ойын құруды үйренеді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин 3 мин Сабақтың ортасы 10 мин 1 мин 5 мин 4 мин 15 мин 6 мин Сабақтын соңы 6 мин Бағалау 1 мин |
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесі. "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. Топқа бөлу. Конфет арқылы топқа бөлу. 1 топ: Көріністер 2 топ: Кейіпкерлер Өткен сабақты қайталау. “Music box” Оқушыларға өткен тақырыптар бойынша сұрақтар беріледі. Музыка қосылғанда, оқушылар бір- біріне box- ты беріп, музыка тоқтағанда box түскен оқушы ішіндегі сұраққа жауап береді
«Миға шабуыл». Мына суреттерден не байқадыңдар?
Әрбір әлеуметтік желідегі ойын белгілі бір сценарий арқылы жасалды. Соның ішінде ойын құру кезеңдерімен танысамыз.
«Сергіту сәті» 1 тапсырма. Жекелей орындайтын тапсырма
2 тапсырма «Lays әдісі» Lays әдісі арқылы сұрақтарға жауап беру
Ойын құру, создание игры, game creation
3 тапсырма Ойын құру «Еңбекқор кірпі».Ойын мазмұны кірпі ағаштан түскен алмаларды ары-бері жүріп жинайды.
Бекіту тапсырмасы: Wordwall тапсырма орындау
Рефлексия.
Оқушыларды бағалау.
Үй тапсырмасы
55 бет. Сұрақтарға жауап беру. Ребусты шешу
|
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді. Сұрақтарға жауап береді Сурет бойынша оқушылар өз ойларын айтады. Оқушылар жаңа білім алады. Видеоға қарап іс-қимылды қайталау Ойын реттілігін қою Lays әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді Практикалық тапсырма Wordwall тапсырма орындау Өз жұмысын бағалайды Үй тапсырмасын жазады |
Мақтау
Бағалау 10 баллдық
Бағалау 10 баллдық
Стикер
Смайлик
|
Оқулық, презентация Презентация Презентация Сергіту сәті оюмен #бастауыш #біртұтас_тәрбие #ұстаз #ашықсабақ - YouTube https://wordwall.net/ru/resource/70543417 |
Сұрақтар бокс
Скреч программасында кейіпкер дегеніміз кім?
Алгоритмнің қандай түрлері бар?
Скреч программасындағы қандай сахнаны білесің ?
Алгоритмнің неше түрі бар?









«Еңбекқор кірпі»
Кірпінің скриптысы Бірінші алманың скриптысы


Екінші алманың скриптысы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Цифрлық сауаттылық пәніне арналған материалдар
Цифрлық сауаттылық пәніне арналған материалдар
Менің ойыным
|
Бөлім: |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: "Уақыт", "Сәулет") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Адилханова И.Е |
|
|
Күні: |
18.12.2024 |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің ойыным |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.1.1.Scratch программалау ортасында берілген сценарий бойынша цикл, костюм, көріністі пайдаланып, ойын құруды үйрену. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Программалау ойын алаңында цикл, костюм, көріністі пайдаланып, ойын құруды үйренеді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин 3 мин Сабақтың ортасы 10 мин 1 мин 5 мин 4 мин 15 мин 6 мин Сабақтын соңы 6 мин Бағалау 1 мин |
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесі. "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. Топқа бөлу. Конфет арқылы топқа бөлу. 1 топ: Көріністер 2 топ: Кейіпкерлер Өткен сабақты қайталау. “Music box” Оқушыларға өткен тақырыптар бойынша сұрақтар беріледі. Музыка қосылғанда, оқушылар бір- біріне box- ты беріп, музыка тоқтағанда box түскен оқушы ішіндегі сұраққа жауап береді
«Миға шабуыл». Мына суреттерден не байқадыңдар?
Әрбір әлеуметтік желідегі ойын белгілі бір сценарий арқылы жасалды. Соның ішінде ойын құру кезеңдерімен танысамыз.
«Сергіту сәті» 1 тапсырма. Жекелей орындайтын тапсырма
2 тапсырма «Lays әдісі» Lays әдісі арқылы сұрақтарға жауап беру
Ойын құру, создание игры, game creation
3 тапсырма Ойын құру «Еңбекқор кірпі».Ойын мазмұны кірпі ағаштан түскен алмаларды ары-бері жүріп жинайды.
Бекіту тапсырмасы: Wordwall тапсырма орындау
Рефлексия.
Оқушыларды бағалау.
Үй тапсырмасы
55 бет. Сұрақтарға жауап беру. Ребусты шешу
|
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді. Сұрақтарға жауап береді Сурет бойынша оқушылар өз ойларын айтады. Оқушылар жаңа білім алады. Видеоға қарап іс-қимылды қайталау Ойын реттілігін қою Lays әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді Практикалық тапсырма Wordwall тапсырма орындау Өз жұмысын бағалайды Үй тапсырмасын жазады |
Мақтау
Бағалау 10 баллдық
Бағалау 10 баллдық
Стикер
Смайлик
|
Оқулық, презентация Презентация Презентация Сергіту сәті оюмен #бастауыш #біртұтас_тәрбие #ұстаз #ашықсабақ - YouTube https://wordwall.net/ru/resource/70543417 |
Сұрақтар бокс
Скреч программасында кейіпкер дегеніміз кім?
Алгоритмнің қандай түрлері бар?
Скреч программасындағы қандай сахнаны білесің ?
Алгоритмнің неше түрі бар?









«Еңбекқор кірпі»
Кірпінің скриптысы Бірінші алманың скриптысы


Екінші алманың скриптысы
шағым қалдыра аласыз



















