|
Сабақ № |
Мектеп: PRIZMA SCHOOL |
|||||||
|
Күні: 30/09 |
Мұғалімнің аты-жөні: Абдиева М |
|||||||
|
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәреже |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.4 натурал санды ондық жазылу түрінде көрсету; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Натурал санның ондық разрядтар бойынша жазылуын түсінеді; Натурал санды разрядтық қосынды түрінде және ондық жазылу түрінде жаза алады. |
|||||||
|
Құндылықтар |
Құрмет – өз ойы мен өзгелердің пікірін тыңдау, сыйлау. Жауапкершілік – тапсырманы мұқият орындау, өз жұмысына жауап беру. Ынтымақтастық – топпен жұмыс жасау, бір-біріне көмектесу. Адалдық – есептерді өз бетінше шығару, көшірмеуге тырысу. Еңбекқорлық – тапсырманы соңына дейін орындауға ұмтылу. Сыни ойлау – берілген есепті талдау, дәлелдеп шығару. |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Басы |
Ұйымдастыру сәті.
Үй жұмысын тексеру Миға шабуыл Ұяшықтарды таңдап ауызша сұрақтарға жауап береді
|
Сабаққа дайындалады. Жасанды интеллект көмекшісін тыңдап, құндылықтарға қатысты сөйлемдерді жалғастырады. Сабаққа белсенді қатысуға дайындалады. Өзін жайлы сезініп, шығармашылық ахуал қалыптастырады Ауызша сұрақтарға жауап береді |
Ауызша мадақтау Белсенділік танытқан оқушыларды ауызша мақтау «жарайсын» «өте жақсы |
Google AI studio Veo 3 жасанды интеллектісі арқылы жасалынған бейне |
||||
|
Негізгі бөлім |
Мұғалім түсіндіреді: Мысал:
Тапсырма №1.
Тапсырма №2.
Тапсырма №3.
Тапсырма
Жұптық жұмыс
Бекіту.
|
Мұғалім көрсеткен үлгі есептерді дәптеріне жазады Оқушылар тақырыпқа қатысты видеоны көреді және жаңа ұғымдармен (дәреженің анықтамасы, бірдей сандардың көбейтіндісі) танысады. Жұппен/топпен жұмыс жасайды: Қарапайым есептерді бір-бірімен талқылап шығарады Өзара салыстырып, қателерін анықтайды
Жұмыс дәптеріне жазылым тапсырмаларын орындау Дескрипто
|
Дескрипторлар: сызықтарының шектелген фигураны таниды интегралды дұрыс есептейді қисықсызықта трапецияның ауданың табады Дескриптор
Дескриптор Дәрежені көбейтінді түрінде жазады
Дескриптор Дәреже анықтамасын қолданып сандарды салыстырады
Дескриптор Дәреже анықтамасын өрнектерді ықшамдайды
|
Жеке тапсырмалар.
Слайд
Слайд Жұмыс парақтары
Интерактивті тақта |
||||
|
Кері байланыс |
ЖИ арқылы Рефлексия
|
? Жасыл: Барлығы керемет. ? Сары: Сұрақтарым бар ? Қызыл:Ештеңе түсінбедім.
|
Бағалау парағы |
Кері байланыс парағы.
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дәреже 5 сынып
Дәреже 5 сынып
|
Сабақ № |
Мектеп: PRIZMA SCHOOL |
|||||||
|
Күні: 30/09 |
Мұғалімнің аты-жөні: Абдиева М |
|||||||
|
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәреже |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.4 натурал санды ондық жазылу түрінде көрсету; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Натурал санның ондық разрядтар бойынша жазылуын түсінеді; Натурал санды разрядтық қосынды түрінде және ондық жазылу түрінде жаза алады. |
|||||||
|
Құндылықтар |
Құрмет – өз ойы мен өзгелердің пікірін тыңдау, сыйлау. Жауапкершілік – тапсырманы мұқият орындау, өз жұмысына жауап беру. Ынтымақтастық – топпен жұмыс жасау, бір-біріне көмектесу. Адалдық – есептерді өз бетінше шығару, көшірмеуге тырысу. Еңбекқорлық – тапсырманы соңына дейін орындауға ұмтылу. Сыни ойлау – берілген есепті талдау, дәлелдеп шығару. |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Басы |
Ұйымдастыру сәті.
Үй жұмысын тексеру Миға шабуыл Ұяшықтарды таңдап ауызша сұрақтарға жауап береді
|
Сабаққа дайындалады. Жасанды интеллект көмекшісін тыңдап, құндылықтарға қатысты сөйлемдерді жалғастырады. Сабаққа белсенді қатысуға дайындалады. Өзін жайлы сезініп, шығармашылық ахуал қалыптастырады Ауызша сұрақтарға жауап береді |
Ауызша мадақтау Белсенділік танытқан оқушыларды ауызша мақтау «жарайсын» «өте жақсы |
Google AI studio Veo 3 жасанды интеллектісі арқылы жасалынған бейне |
||||
|
Негізгі бөлім |
Мұғалім түсіндіреді: Мысал:
Тапсырма №1.
Тапсырма №2.
Тапсырма №3.
Тапсырма
Жұптық жұмыс
Бекіту.
|
Мұғалім көрсеткен үлгі есептерді дәптеріне жазады Оқушылар тақырыпқа қатысты видеоны көреді және жаңа ұғымдармен (дәреженің анықтамасы, бірдей сандардың көбейтіндісі) танысады. Жұппен/топпен жұмыс жасайды: Қарапайым есептерді бір-бірімен талқылап шығарады Өзара салыстырып, қателерін анықтайды
Жұмыс дәптеріне жазылым тапсырмаларын орындау Дескрипто
|
Дескрипторлар: сызықтарының шектелген фигураны таниды интегралды дұрыс есептейді қисықсызықта трапецияның ауданың табады Дескриптор
Дескриптор Дәрежені көбейтінді түрінде жазады
Дескриптор Дәреже анықтамасын қолданып сандарды салыстырады
Дескриптор Дәреже анықтамасын өрнектерді ықшамдайды
|
Жеке тапсырмалар.
Слайд
Слайд Жұмыс парақтары
Интерактивті тақта |
||||
|
Кері байланыс |
ЖИ арқылы Рефлексия
|
? Жасыл: Барлығы керемет. ? Сары: Сұрақтарым бар ? Қызыл:Ештеңе түсінбедім.
|
Бағалау парағы |
Кері байланыс парағы.
|
||||
шағым қалдыра аласыз






















