|
Бөлім: |
Дені саудың -жаны сау |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Джарылгапова Нурсулу Матаевна |
|
|
Күні: |
01.02..2024 |
|
|
Сынып :2 «Б» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәрумендердің пайдасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.1-шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру 2.1.2.1-шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтар |
Эмпатия: өзгелердің пікірін тыңдай білу |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы 3 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу. Түгендеу. Жағымды психологиялық ахуал тудыру.
Үй тапсырмасын сұрау. |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе 7 мин Сабақтың ортасы 28 мин |
Жаңа сабақ саяхатшы Дарамен дәрумендер әлеміне саяхат форматында өтетін болады.Сондықтан оқушыларға саяхатшы Дараны видео арқылы таныстырамын.Сабақтың тақырыбын сол бейнеролик арқылы болжайды. Сабақтың өн бойында өздерін бағалау үшін төлқұжат үлестіремін.Жаңа сабақ туралы түсінік беріп кетемін.
......
1-тапсырма.Жеке тапсырма «Менің себетім» әдісі
2--тапсырма. Жұптық жұмыс Тез дайын болатын тағамдар мен дәруменге толы тағамдардың ,жемістер мен көкөністердің айырмашылықтарын жазады.
Сергіту сәті. Саяхатшы Дара және оның достарымен көңілді әуенге билейді.Бейнероликтегі қимылдарды қайталайды. «Көңілді күн» әуенімен көңіл көтеріп, сергіп алады.
3- тапсырма.Топтық жұмыс. Алты пазлдан тұратын тапсырма ұсынамын.Тасты лақтыру арқылы біреуін таңдап, сурет бойынша мазмұндау қажет.
|
Бейнеролик тамашалайды. Сабақтың тақырыбын болжайды. Саяхатшы Дара және оның достарымен танысады.
Төлқұжаттарымен танысады.
Зиянды майлы,дәруменсіз тағамдар мен дәруменге толы тағамдарды сүзіп, себетке салады.
Олардың айырмашылықтарын ажырата алады. Зиянды(Fast food) тағамдар мен пайдалы тағамдарды ажыратады.
Әңгімелеу пазлы арқылы кездейсоқ түскен сюжетке қарап,өлең мазмұны бойынша әңгімелейді. |
Төлқұжаттағы өріске баға қою арқылы
Дескриптор:Жалпы-3 ұпай -пайдалы тағамдарды себетке орналастырады -зиянды тағамдарды таниды -ұқыпты жұмыс жасайды
Дескриптор: Жалпы-3 ұпай -жемістер мен көкөністердің пайдасын біледі -тез дайын болатын тағам мен құнарлы тағамды салыстырады -Олардың айырмашылықтарын ажырата алады
Дескриптор:4 ұпай -сюжетті суретті сипаттайды -өлең мазмұнын түсінеді -өлеңнің мәнін топта талқылайды -суреттерді сөйлетеді |
АКТ құралы оқулық, үлестірме қағаздар АКТ құралы оқулық, үлестірме қағаздар, уақыт бақылайтын таймер
АКТ құралы оқулық, үлестірме қағаздар, уақыт бақылайтын таймер
|
|
Сабақ тың соңы Рефлексия 7 мин |
«Төлқұжат»
Бүгінгі сабақтың қалай өткендігін төлқұжат ішіндегі жұлдыздар арқылы беруін сұраймын. |
Кері байланыс береді. |
|
АКТ құралы |
|
Үйге тапсырма |
..... |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дәрумендердің пайдасы
Дәрумендердің пайдасы
|
Бөлім: |
Дені саудың -жаны сау |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Джарылгапова Нурсулу Матаевна |
|
|
Күні: |
01.02..2024 |
|
|
Сынып :2 «Б» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәрумендердің пайдасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.1-шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру 2.1.2.1-шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтар |
Эмпатия: өзгелердің пікірін тыңдай білу |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы 3 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу. Түгендеу. Жағымды психологиялық ахуал тудыру.
Үй тапсырмасын сұрау. |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе 7 мин Сабақтың ортасы 28 мин |
Жаңа сабақ саяхатшы Дарамен дәрумендер әлеміне саяхат форматында өтетін болады.Сондықтан оқушыларға саяхатшы Дараны видео арқылы таныстырамын.Сабақтың тақырыбын сол бейнеролик арқылы болжайды. Сабақтың өн бойында өздерін бағалау үшін төлқұжат үлестіремін.Жаңа сабақ туралы түсінік беріп кетемін.
......
1-тапсырма.Жеке тапсырма «Менің себетім» әдісі
2--тапсырма. Жұптық жұмыс Тез дайын болатын тағамдар мен дәруменге толы тағамдардың ,жемістер мен көкөністердің айырмашылықтарын жазады.
Сергіту сәті. Саяхатшы Дара және оның достарымен көңілді әуенге билейді.Бейнероликтегі қимылдарды қайталайды. «Көңілді күн» әуенімен көңіл көтеріп, сергіп алады.
3- тапсырма.Топтық жұмыс. Алты пазлдан тұратын тапсырма ұсынамын.Тасты лақтыру арқылы біреуін таңдап, сурет бойынша мазмұндау қажет.
|
Бейнеролик тамашалайды. Сабақтың тақырыбын болжайды. Саяхатшы Дара және оның достарымен танысады.
Төлқұжаттарымен танысады.
Зиянды майлы,дәруменсіз тағамдар мен дәруменге толы тағамдарды сүзіп, себетке салады.
Олардың айырмашылықтарын ажырата алады. Зиянды(Fast food) тағамдар мен пайдалы тағамдарды ажыратады.
Әңгімелеу пазлы арқылы кездейсоқ түскен сюжетке қарап,өлең мазмұны бойынша әңгімелейді. |
Төлқұжаттағы өріске баға қою арқылы
Дескриптор:Жалпы-3 ұпай -пайдалы тағамдарды себетке орналастырады -зиянды тағамдарды таниды -ұқыпты жұмыс жасайды
Дескриптор: Жалпы-3 ұпай -жемістер мен көкөністердің пайдасын біледі -тез дайын болатын тағам мен құнарлы тағамды салыстырады -Олардың айырмашылықтарын ажырата алады
Дескриптор:4 ұпай -сюжетті суретті сипаттайды -өлең мазмұнын түсінеді -өлеңнің мәнін топта талқылайды -суреттерді сөйлетеді |
АКТ құралы оқулық, үлестірме қағаздар АКТ құралы оқулық, үлестірме қағаздар, уақыт бақылайтын таймер
АКТ құралы оқулық, үлестірме қағаздар, уақыт бақылайтын таймер
|
|
Сабақ тың соңы Рефлексия 7 мин |
«Төлқұжат»
Бүгінгі сабақтың қалай өткендігін төлқұжат ішіндегі жұлдыздар арқылы беруін сұраймын. |
Кері байланыс береді. |
|
АКТ құралы |
|
Үйге тапсырма |
..... |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













