Қысқа мерзімді жоспар
Әдебиеттік оқу 58-сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Толепбекова А.Н. |
|
|
Күні: |
29.03.2025ж |
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәрумендердің пайдасы «Аурудың себебі». Қ.Баянбай «Алма» |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.9.1 – сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу |
|
|
Сабақтың мақсаты
|
|
|
|
Тәрбие құндылықтары |
Құндылық: заң және тәртіп: Құзыреттілік: азаматтық борыш және парасаттылық
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру 10 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Жемістер тізбегі» әдісі арқылы өтеді. Топқа бөлу: «Жеміс таяқшалары» әдісі «Жеміс таяқшасы» әдісімен әр бала өз жемістеріне барып отырады Өткен тақырыпқа шолу: Допты қағып алып сұраққа жауап береді Үй тапсырмасын сұрау.Қадыр Мырза Али «Жағажай» әдісі -Қадыр Мырза Әли кім? -Үйді жылытуға байланысты сөзді тап? -Қыста қандай жұмыс түрлерін атқарасың? -Үйді жылытуға байланысты сөзді ата? -Малды күтуге байланысты жұмысты ата? -Қысқы еңбек түрлерін ата? Жаңа оқу материалын жариялау «Мюссенберг» әдісі арқылы жүреді. -Берілген әріптер арасынан мағыналы сөздерді тауып оқыңдар. Аошопрпьлвггргвдәрумендердіңаоьдеьмзжджссмрллпайдасыьдмьтсқтодлдж «Жемістер әдісі» арқылы сұрақтарға жауап алу. Бүгінгі сабақта дәрумендер пайдасының адам ағзасына қандай пайдасы бар екенін білуге уәде бересін. -Қандай сөздер оқи алдыңдар? -Дәрумен деген не? Ол не үшін қажет? -Қандай дәрумендерді білесіңдер? -Ағзамызда дәрумендер толық болуы үшін не істейміз? -Олай болса, бүгінгі сабақтың тақырыбы: «Дәрумендердің пайдасы». Сабақ мақсатын жариялау. |
Есімінің бірінші әріпінен басталатын жемістерді атайды. Үй тапсырмасын айтады. Тақырыпты ашады. Сұрақтарға жауап береді, тақырыпты ашады. |
«Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! |
Жемістер
«Дәрумендердің пайдасы»
|
|
Жаңа білім 15 мин 2 мин Бекіту 15мин |
1- тапсырма -«Еркін әңгіме» әдісі. -Қандай жемістерді атай аласыңдар? 2. Мәтінмен жұмыс. ТЖ Тізбектеп оқу спиральды мәтін -Мәтінді тізбектей дауыстап оқыңдар. Уақытпен орындайды.
Тексеру.Топтар жұмыстарын алмастырады.Тақтаға дұрыс жауабы ілінеді. Саралау жұмысы: ЕББҚ балаға беріледі Жемістердің суретін боя. - Дәрумен жетіспеушілігінің салдары туралы мәлімет тауып, сыныптастарыңа оқып бер. Сергіту сәтінде «Мен не сезінемін» Музыка әуенімен бау бақшада журген 2-тапсырма-«Ашық микрофон». РРР әдісі
2-топ: Әндетіп айту 3-топ: Мәнерлеп оқу
«Wordwall» әдісі https://wordwall.net/sv/resource/53284285 |
- Тапсырма орындайды.
Оқушылар топта берілген кесте бойынша жұмыс жасайды.
Өлең оқиды.
Бала партаға жатып музыкаға еліктеп отырады.. |
Дескриптор: Жеміс жеудің пайдасын айтады-1балл. Мәтінді дауыстап, мәнерлеп оқиды-1балл. Мәтінге сүйеніп кестені толтырады-4балл. Өлеңге сай ырғақты тауып, мәнерлеп оқиды-2балл.
Өзі ұнататын жемістерді атап, олардың пайдасы туралы әңгімелейді-1балл. |
«Әде- биеттік оқу» оқулығы 2 сынып 2-бөлім 2022ж
|
|
Қорытын-ды 3 мин |
Рефлексия Бүгінгі өткен мәтіннен үш тірек сөз айт. Үй тапсырмасы: Мәтінді оқып мазмұндау, 5-тапсырма. |
Сабақтан түйген ой-пікірін айтады. |
ҚБ қойылады.
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дәрумендердің пайдасы «Аурудың себебі». Қ.Баянбай «Алма»
Дәрумендердің пайдасы «Аурудың себебі». Қ.Баянбай «Алма»
Қысқа мерзімді жоспар
Әдебиеттік оқу 58-сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Толепбекова А.Н. |
|
|
Күні: |
29.03.2025ж |
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәрумендердің пайдасы «Аурудың себебі». Қ.Баянбай «Алма» |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.9.1 – сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу |
|
|
Сабақтың мақсаты
|
|
|
|
Тәрбие құндылықтары |
Құндылық: заң және тәртіп: Құзыреттілік: азаматтық борыш және парасаттылық
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру 10 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Жемістер тізбегі» әдісі арқылы өтеді. Топқа бөлу: «Жеміс таяқшалары» әдісі «Жеміс таяқшасы» әдісімен әр бала өз жемістеріне барып отырады Өткен тақырыпқа шолу: Допты қағып алып сұраққа жауап береді Үй тапсырмасын сұрау.Қадыр Мырза Али «Жағажай» әдісі -Қадыр Мырза Әли кім? -Үйді жылытуға байланысты сөзді тап? -Қыста қандай жұмыс түрлерін атқарасың? -Үйді жылытуға байланысты сөзді ата? -Малды күтуге байланысты жұмысты ата? -Қысқы еңбек түрлерін ата? Жаңа оқу материалын жариялау «Мюссенберг» әдісі арқылы жүреді. -Берілген әріптер арасынан мағыналы сөздерді тауып оқыңдар. Аошопрпьлвггргвдәрумендердіңаоьдеьмзжджссмрллпайдасыьдмьтсқтодлдж «Жемістер әдісі» арқылы сұрақтарға жауап алу. Бүгінгі сабақта дәрумендер пайдасының адам ағзасына қандай пайдасы бар екенін білуге уәде бересін. -Қандай сөздер оқи алдыңдар? -Дәрумен деген не? Ол не үшін қажет? -Қандай дәрумендерді білесіңдер? -Ағзамызда дәрумендер толық болуы үшін не істейміз? -Олай болса, бүгінгі сабақтың тақырыбы: «Дәрумендердің пайдасы». Сабақ мақсатын жариялау. |
Есімінің бірінші әріпінен басталатын жемістерді атайды. Үй тапсырмасын айтады. Тақырыпты ашады. Сұрақтарға жауап береді, тақырыпты ашады. |
«Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! |
Жемістер
«Дәрумендердің пайдасы»
|
|
Жаңа білім 15 мин 2 мин Бекіту 15мин |
1- тапсырма -«Еркін әңгіме» әдісі. -Қандай жемістерді атай аласыңдар? 2. Мәтінмен жұмыс. ТЖ Тізбектеп оқу спиральды мәтін -Мәтінді тізбектей дауыстап оқыңдар. Уақытпен орындайды.
Тексеру.Топтар жұмыстарын алмастырады.Тақтаға дұрыс жауабы ілінеді. Саралау жұмысы: ЕББҚ балаға беріледі Жемістердің суретін боя. - Дәрумен жетіспеушілігінің салдары туралы мәлімет тауып, сыныптастарыңа оқып бер. Сергіту сәтінде «Мен не сезінемін» Музыка әуенімен бау бақшада журген 2-тапсырма-«Ашық микрофон». РРР әдісі
2-топ: Әндетіп айту 3-топ: Мәнерлеп оқу
«Wordwall» әдісі https://wordwall.net/sv/resource/53284285 |
- Тапсырма орындайды.
Оқушылар топта берілген кесте бойынша жұмыс жасайды.
Өлең оқиды.
Бала партаға жатып музыкаға еліктеп отырады.. |
Дескриптор: Жеміс жеудің пайдасын айтады-1балл. Мәтінді дауыстап, мәнерлеп оқиды-1балл. Мәтінге сүйеніп кестені толтырады-4балл. Өлеңге сай ырғақты тауып, мәнерлеп оқиды-2балл.
Өзі ұнататын жемістерді атап, олардың пайдасы туралы әңгімелейді-1балл. |
«Әде- биеттік оқу» оқулығы 2 сынып 2-бөлім 2022ж
|
|
Қорытын-ды 3 мин |
Рефлексия Бүгінгі өткен мәтіннен үш тірек сөз айт. Үй тапсырмасы: Мәтінді оқып мазмұндау, 5-тапсырма. |
Сабақтан түйген ой-пікірін айтады. |
ҚБ қойылады.
|
|
шағым қалдыра аласыз
















