Материалдар / Дарынды және талантты балалар - мектеп айнасы

Дарынды және талантты балалар - мектеп айнасы

Материал туралы қысқаша түсінік
Дарынды балаларды анықтау, жүргізілетін жұмыс түрі
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
22 Желтоқсан 2017
568
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Коучинг сессиясының жоспары

Мектеп: М.Б.Ықсанов атындағы № 36 ОЖББМ

Коуч: Кубаева Ж.Ж(ілгері) деңгей тарих пәні мұғалімі

Ережепова А.Т. III деңгей тарих пәні мұғалімі

Тулегенова Г.А.І (ілгері) деңгей тарих пәні мұғалімі

Күні

27.10.2016

Тақырыбы:

Дарынды және талантты балалар – мектеп айнасы»    

Мақсаты :

Талантты және дарынды балаларды оқыту туралы түсінік беру.Талантты және дарынды балаларды оқытудың мазмұнын анықтау мақсатында жұмыс түрлерін жүргізу. Талантты және дарынды балалармен жұмыс түрлерін мұғалімдердің іс-тәжірибесінде тиімді  жүргізуді үйрету.

Күтілетін нәтиже:

Талантты және дарынды балаларды оқыту туралы түсінік алады;

Дарынды және  талантты  қабілеттердің ерекшелігін ажыратады;

Сабақтың барысында дарынды және талантты балалардың қабілеттерін ескеріп,жұмыстану жолдарын қарастырады;

Түйінді сөз:

Дарынды және талантты балалармен жұмыс – мұғалім-нің басты міндеттерінің бірі.

Ресурстар:

Постерлер, маркер, стикерлер, таратпа парақтар, видео-роликтер

Дереккөздер:

МАН  50-55 бет, ғаламтор мәліметтері

Сабақтың барысы

Кезеңдері

Уақыты

Коуч әрекеті

Коучингке қатысушылар әрекеті

Мұғалімдерге психологиялық ахуал туғызу

минут

Шеңберде тұрған қатысушы қасындағы көршісіне өзінің жағымсыз қасиетін сатып, оның жақсы қасиетін сатып алады.  Мысалы, «Мен еріншектігімді сізге  сатып, сіздің еңбекқорлығыныңызды  сатып аламын»


Топқа бөлу


минут

Әншілер, ақындар, әртістердің (актерлер) суреттері арқылы қатысушылар үш топқа бөлінеді. (сурет)

Коучингке қатысушылар өздеріне ұнаған адамдардың суреттерін алады. Аты- жөнін айтып қандай танымал адам екенін айтады.

Ой шақыру

минут

Қолдарыңыздағы суреттерге қарағанда сіздерге қандай ой келеді?

Бүгінгі біздің кездесуіміздің тақырыбы  «Дарынды және талантты балалар – мектеп айнасы»       деп аталады.


Тақырыпты өрбіту мақсатындағы бейнеролик

минут

«Кішкентай жұлдыздар» талантты балалар туралы бейне роликтер көрсетіледі.

Қатысушылар көрсетілген бейнероликтерді ауызша талдап, ойларымен бөліседі.

Топтық жұмыс

/постер қорғау

минут

Дарынды және таланатты баланың бейнесін жасау және сипаттау

Постердің ережесі:

1. Дарынды және талантты баланың бейнесін анықтау

2. Қандай жұмыс түрлері жүргізіледі

3.Баланы қалай  мектеп айнасы ретінде  жасайсыз.

Топтар постерлерін жасап, қорғайды.

Өз ойларымен бөліседі.

Бағалау

2 минут

«Екі жұлдыз, бір тілек»

Топтар бірін бірі бағалайды.

Рефлексия

2 минут

Ақ қағазбен жұмыс

Әр топқа бір парақ қағаз беріледі сол қағаздан топ мүшелері тек оң қолмен ғана жұмыс жасап ұшақты жасау керек.



«Отшашу»

Барлық коучингке қатысушылар ортаға шеңбер жасап тұрып отшашу арқылы қолдарын төменнен жоғарыға көтеру арқылы бағалайды. Үш рет қайталанады.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ