|
Бұқаралық ақпарат құралдары.Синтаксис |
МЕКТЕП: |
|||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дәстүрлі БАҚ пен жаңа медиаәлем |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.7.1 ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтар, ғылыми еңбектерден алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау ; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: тақырыпқа байланысты ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді түсіну, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу; Көпшілігі ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу. Кейбір оқушылар: ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|||||
|
Жоспар: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Мәтінді мұқият оқыңыз. Мәтіннен БАҚ туралы оң пікірлерді, содан соң теріс пікірлерді іріктеп оқыңдар. БАҚ туралы теледидар мен газет-журналдарда айтылып жүрген көзқарастарды мысалға келтіріп, авторына сілтеме жасаңдар. Оқылым мәтіні.
Дескриптор
ҚБ ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН.
Дескриптор
Бекіту.
|
Оқушылармен амандасу, оларды түгендеу, дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. Мәтінді мұқият оқыңыз. Мәтіннен БАҚ туралы оң пікірлерді, содан соң теріс пікірлерді іріктеп оқыңдар. БАҚ туралы теледидар мен газет-журналдарда айтылып жүрген көзқарастарды мысалға келтіріп, авторына сілтеме жасаңдар. Оқушылар грамматикалық тапсырма орындайды. Мақсат бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлем жасалуын біледі; басыңқы сөйлемін ойдан жазып, мақсат бағыныңқы сөйлем құрады. Бүгінгі тақырып бойынша пікірталастырады, өорытынды шығарады. |
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
9-сынып «Қазақ тілі» оқулығы КәмшатТасболат |
||
|
Рефлексия |
Кері байланыс: |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дәстүрлі БАҚ пен жаңа медиаәлем 6-сабақ
Дәстүрлі БАҚ пен жаңа медиаәлем 6-сабақ
|
Бұқаралық ақпарат құралдары.Синтаксис |
МЕКТЕП: |
|||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дәстүрлі БАҚ пен жаңа медиаәлем |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.7.1 ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтар, ғылыми еңбектерден алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау ; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: тақырыпқа байланысты ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді түсіну, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу; Көпшілігі ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу. Кейбір оқушылар: ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|||||
|
Жоспар: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Мәтінді мұқият оқыңыз. Мәтіннен БАҚ туралы оң пікірлерді, содан соң теріс пікірлерді іріктеп оқыңдар. БАҚ туралы теледидар мен газет-журналдарда айтылып жүрген көзқарастарды мысалға келтіріп, авторына сілтеме жасаңдар. Оқылым мәтіні.
Дескриптор
ҚБ ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН.
Дескриптор
Бекіту.
|
Оқушылармен амандасу, оларды түгендеу, дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. Мәтінді мұқият оқыңыз. Мәтіннен БАҚ туралы оң пікірлерді, содан соң теріс пікірлерді іріктеп оқыңдар. БАҚ туралы теледидар мен газет-журналдарда айтылып жүрген көзқарастарды мысалға келтіріп, авторына сілтеме жасаңдар. Оқушылар грамматикалық тапсырма орындайды. Мақсат бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлем жасалуын біледі; басыңқы сөйлемін ойдан жазып, мақсат бағыныңқы сөйлем құрады. Бүгінгі тақырып бойынша пікірталастырады, өорытынды шығарады. |
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
9-сынып «Қазақ тілі» оқулығы КәмшатТасболат |
||
|
Рефлексия |
Кері байланыс: |
|
||||
шағым қалдыра аласыз

















