ҰІӘ бақылау парағы
|
Сабақты бақылау күні:12.01.2022ж. |
||
|
Сынып: «Бота» ортаңғы тобы |
||
|
Пәні: «Дене шынықтыру» Тақырыбы: «Допты 1,5м биіктікте керілген жіптің үстінен асыра лақтыру» |
||
|
Педагог: Закирова Бахытгуль Раиповна |
||
|
Бақылаушы: «№25 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ директоры Ж.М.Раймбекова |
||
|
№ |
Бақылау элементтері |
Бағалау(v) |
|
1. |
Сабақтың жоспары ұсынылды |
|
|
2. |
Күтілетін нәтижесі: Оқыту мақсатына сай келеді: |
v |
|
білім алушылардың тәрбиеленушілердің қажеттіліктерін ескереді |
v |
|
|
зерттеу дағдыларын дамытуға бағытталған |
|
|
|
3. |
Педагог білім алушыларды сабақтың мақсатын және күтілетін нәтижелерді қоюға тартады |
v |
|
4. |
Сабақтың әр кезеңінде педагог барлық білім алушыларды белсенді оқуға тартады |
v |
|
5. |
Оқу материалын зерделеуді ұйымдастыру кезінде педагог мыналарды қамтамасыз етеді: |
|
|
білім алушылардың/тәрбиеленушілердің қажеттіліктерін қанағаттандыру |
v |
|
|
білім алушылардың/тәрбиеленушілердің қабілеттерін дамыту |
v |
|
|
6. |
Сабақ барысында педагог АКТ ресурстарын пайдаланады: |
v |
|
білім беру нәтижелеріне қол жеткізу үшін дайын сандық білім беру ресурстарын пайдаланады |
|
|
|
меншікті сандық білім беру ресурстарын пайдаланады |
|
|
|
оқушылардың/тәрбиеленушілердің бірлескен жұмысы үшін желілік ресурстарды іске қосады |
|
|
|
7. |
Педагог әрбір білім алушының/тәрбиеленушінің оқу мақсатына қол жеткізу бойынша прогресін қадағалайды |
v |
|
8. |
Педагог білім алушыларды/тәрбиеленушілерді бағалау процесіне тартады |
v |
|
9. |
Педагог білім алушыларға/тәрбиеленушілерге сындарлы кері байланыс беру үшін жағдай жасайды |
|
|
Қосымша бақылау элементтері |
|
|
|
10. Зал ішінің ауысы желдетілген, ылғалды тазалық жүргізілген,санитарлық жағдайы ескерілген .Педагогтың сыртқы бейнесі талапқа сай, дауыс ырғағы қойылған. |
|
|
|
11. Жоспарға сай: балалар музыкалық ырғақпен аяқтарын нық басып сапқа тізіле кірді, психологиялық дайындық болды,тәрбиешінің нұсқаулығымен жалпы жаттығуларды орындады. «Доп» туралы жұмбақ жасырып негізгі бөлімге көшті. |
|
|
|
12. Балалар «Ұста», «Менің көңілді добым» ойындары арқылы допты 1,5 м биіктіктен асыра лақтырып үйренді. |
|
|
|
Кері байланыс және ұсынымдар: қолдан дайындалған массажды төсеніштер қолданылды. Ұсыныс: тыныс алу жаттығуларын орындату. |
||
Бақылаушы: «№25 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ директоры Ж.М.Раймбекова
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дене шыңықтыру ұіә бақылау парағы
Дене шыңықтыру ұіә бақылау парағы
ҰІӘ бақылау парағы
|
Сабақты бақылау күні:12.01.2022ж. |
||
|
Сынып: «Бота» ортаңғы тобы |
||
|
Пәні: «Дене шынықтыру» Тақырыбы: «Допты 1,5м биіктікте керілген жіптің үстінен асыра лақтыру» |
||
|
Педагог: Закирова Бахытгуль Раиповна |
||
|
Бақылаушы: «№25 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ директоры Ж.М.Раймбекова |
||
|
№ |
Бақылау элементтері |
Бағалау(v) |
|
1. |
Сабақтың жоспары ұсынылды |
|
|
2. |
Күтілетін нәтижесі: Оқыту мақсатына сай келеді: |
v |
|
білім алушылардың тәрбиеленушілердің қажеттіліктерін ескереді |
v |
|
|
зерттеу дағдыларын дамытуға бағытталған |
|
|
|
3. |
Педагог білім алушыларды сабақтың мақсатын және күтілетін нәтижелерді қоюға тартады |
v |
|
4. |
Сабақтың әр кезеңінде педагог барлық білім алушыларды белсенді оқуға тартады |
v |
|
5. |
Оқу материалын зерделеуді ұйымдастыру кезінде педагог мыналарды қамтамасыз етеді: |
|
|
білім алушылардың/тәрбиеленушілердің қажеттіліктерін қанағаттандыру |
v |
|
|
білім алушылардың/тәрбиеленушілердің қабілеттерін дамыту |
v |
|
|
6. |
Сабақ барысында педагог АКТ ресурстарын пайдаланады: |
v |
|
білім беру нәтижелеріне қол жеткізу үшін дайын сандық білім беру ресурстарын пайдаланады |
|
|
|
меншікті сандық білім беру ресурстарын пайдаланады |
|
|
|
оқушылардың/тәрбиеленушілердің бірлескен жұмысы үшін желілік ресурстарды іске қосады |
|
|
|
7. |
Педагог әрбір білім алушының/тәрбиеленушінің оқу мақсатына қол жеткізу бойынша прогресін қадағалайды |
v |
|
8. |
Педагог білім алушыларды/тәрбиеленушілерді бағалау процесіне тартады |
v |
|
9. |
Педагог білім алушыларға/тәрбиеленушілерге сындарлы кері байланыс беру үшін жағдай жасайды |
|
|
Қосымша бақылау элементтері |
|
|
|
10. Зал ішінің ауысы желдетілген, ылғалды тазалық жүргізілген,санитарлық жағдайы ескерілген .Педагогтың сыртқы бейнесі талапқа сай, дауыс ырғағы қойылған. |
|
|
|
11. Жоспарға сай: балалар музыкалық ырғақпен аяқтарын нық басып сапқа тізіле кірді, психологиялық дайындық болды,тәрбиешінің нұсқаулығымен жалпы жаттығуларды орындады. «Доп» туралы жұмбақ жасырып негізгі бөлімге көшті. |
|
|
|
12. Балалар «Ұста», «Менің көңілді добым» ойындары арқылы допты 1,5 м биіктіктен асыра лақтырып үйренді. |
|
|
|
Кері байланыс және ұсынымдар: қолдан дайындалған массажды төсеніштер қолданылды. Ұсыныс: тыныс алу жаттығуларын орындату. |
||
Бақылаушы: «№25 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ директоры Ж.М.Раймбекова
шағым қалдыра аласыз













