№ 64 Ұйымдастырылған оқу қызметі жоспары
|
Педагогтың аты-жөні |
Жумашбекова С.Т |
||
|
Күні |
03.02.22ж |
||
|
Тобы |
№9 ересек топ |
||
|
Білім беру саласы |
«Денсаулық»» |
||
|
Бөлім |
Дене шынықтыру |
||
|
Тақырыбы |
Жылдам қарқынмен жүгіру. (арақашықтығы 15 м). Еденге салынған қабырғалы тақтай бойымен жүру (ені 15 см, ұзындығы 2 м). Тура бағытта құрсауды домалату. |
||
|
Мақсаты |
Алшақ адымдарды жасап тез қарқында жүгіру дағдыларын жетілдіру |
||
|
Сөздік жұмыс |
тақтай бойымен жүру. |
||
|
Көптілді компонент |
жылдам-быстро,құрсау-обручь. |
||
|
Ресурстар |
құрсаулар. |
||
|
Барысы |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Тәрбиеленушінің әрекеті |
|
|
Кіріспе бөлім |
Балалар шеңберге тұрып,бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді |
Балалар бірге қайталап айтады |
|
|
Негізгі бөлім |
I.Ұйымдастыру кезеңі 1.Шеңберге тұру. 2.Колоннада жүру. 3.Аяқтың ұшымен жүру. 4.Өкшемен жүру. 5.Аяқтың екі жанымен жүру. Жалпы дамыту жаттығулары Екі қатарға тұрғызып, жалпы дамыту жаттығуларын орындатамын. Жаттығудың жасалу ретін түсіндіріп тұрып көрсетемін. Балаларға орындатамын. Балалардың дұрыс орындауларын қадағалаймын. II.Негізгі қимылдар: 1.Жылдам қарқынмен жүгіру. (арақашықтығы 15 м). 2.Еденге салынған қабырғалы тақтай бойымен жүру (көлемі 15 см, ұзындығы 2 м). 3.Тура бағытта құрсауды домалату. Аюдың апанында»қимылды ойыны Санамақтың көмегі бойынша аю болатын баланы сайлайды.Аю болған бала ұйықтап жатады. Қалған балалар мына өлең жолдарын айтып аюға жақындайды: Ормандағы аюдың, Құлпынайы көп екен. Теріп-теріп алайық, Қалтамызға салайық. Жақындап қалған кезде аю оларды тұрып қуа жөнеледі,ұсталынған бала аюдың апанында қалады Сөздік жұмыс:тақтай бойымен жүру. Қостілділік компонент:жылдам-быстро,құрсау-обручь. Тыныс алу жаттығулары |
Шеңберге тұрады. Колоннада жүреді. Аяқтың ұшымен жүреді. Өкшемен жүреді. Аяқтың екі жанымен жүреді. Жалпы дамыту жаттығу-ларын орындайды. Жылдам қарқынмен жү-гіреді. Еденге салынған тақтай бойымен жүреді. Тура бағытта құрсауды домалатады. Жаңа сөздің мағынасын түсініп алады. Сөздерді бірнеше рет қайталайды. Аю болып сайланған ба-ла ұйықтап жатады. Қалған балалар мына өлең жолдарын айтып оған жақындайды: Ормандағы аюдың, Құлпынайы көп екен. Теріп-теріп алайық, Қалтамызға салайық. Жақындап қалған кезде аю оларды тұрып қуа жөнеледі,ұсталынған бала аюдың апанында қалады. |
|
|
Қорытынды бөлім |
-Балалар бүгін сендермен қандай ойын жаттығуларын үйрендік? -Қандай қимылды ойын ойнадық? -Сендерге қиын болған жоқ па? |
Орындаған жаттығула-рын айтып берді. Аюдың апанында. -Жоқ,қиын болған жоқ. |
|
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауына мұқтаж болған балалар:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дене шынықтыру
Дене шынықтыру
№ 64 Ұйымдастырылған оқу қызметі жоспары
|
Педагогтың аты-жөні |
Жумашбекова С.Т |
||
|
Күні |
03.02.22ж |
||
|
Тобы |
№9 ересек топ |
||
|
Білім беру саласы |
«Денсаулық»» |
||
|
Бөлім |
Дене шынықтыру |
||
|
Тақырыбы |
Жылдам қарқынмен жүгіру. (арақашықтығы 15 м). Еденге салынған қабырғалы тақтай бойымен жүру (ені 15 см, ұзындығы 2 м). Тура бағытта құрсауды домалату. |
||
|
Мақсаты |
Алшақ адымдарды жасап тез қарқында жүгіру дағдыларын жетілдіру |
||
|
Сөздік жұмыс |
тақтай бойымен жүру. |
||
|
Көптілді компонент |
жылдам-быстро,құрсау-обручь. |
||
|
Ресурстар |
құрсаулар. |
||
|
Барысы |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Тәрбиеленушінің әрекеті |
|
|
Кіріспе бөлім |
Балалар шеңберге тұрып,бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді |
Балалар бірге қайталап айтады |
|
|
Негізгі бөлім |
I.Ұйымдастыру кезеңі 1.Шеңберге тұру. 2.Колоннада жүру. 3.Аяқтың ұшымен жүру. 4.Өкшемен жүру. 5.Аяқтың екі жанымен жүру. Жалпы дамыту жаттығулары Екі қатарға тұрғызып, жалпы дамыту жаттығуларын орындатамын. Жаттығудың жасалу ретін түсіндіріп тұрып көрсетемін. Балаларға орындатамын. Балалардың дұрыс орындауларын қадағалаймын. II.Негізгі қимылдар: 1.Жылдам қарқынмен жүгіру. (арақашықтығы 15 м). 2.Еденге салынған қабырғалы тақтай бойымен жүру (көлемі 15 см, ұзындығы 2 м). 3.Тура бағытта құрсауды домалату. Аюдың апанында»қимылды ойыны Санамақтың көмегі бойынша аю болатын баланы сайлайды.Аю болған бала ұйықтап жатады. Қалған балалар мына өлең жолдарын айтып аюға жақындайды: Ормандағы аюдың, Құлпынайы көп екен. Теріп-теріп алайық, Қалтамызға салайық. Жақындап қалған кезде аю оларды тұрып қуа жөнеледі,ұсталынған бала аюдың апанында қалады Сөздік жұмыс:тақтай бойымен жүру. Қостілділік компонент:жылдам-быстро,құрсау-обручь. Тыныс алу жаттығулары |
Шеңберге тұрады. Колоннада жүреді. Аяқтың ұшымен жүреді. Өкшемен жүреді. Аяқтың екі жанымен жүреді. Жалпы дамыту жаттығу-ларын орындайды. Жылдам қарқынмен жү-гіреді. Еденге салынған тақтай бойымен жүреді. Тура бағытта құрсауды домалатады. Жаңа сөздің мағынасын түсініп алады. Сөздерді бірнеше рет қайталайды. Аю болып сайланған ба-ла ұйықтап жатады. Қалған балалар мына өлең жолдарын айтып оған жақындайды: Ормандағы аюдың, Құлпынайы көп екен. Теріп-теріп алайық, Қалтамызға салайық. Жақындап қалған кезде аю оларды тұрып қуа жөнеледі,ұсталынған бала аюдың апанында қалады. |
|
|
Қорытынды бөлім |
-Балалар бүгін сендермен қандай ойын жаттығуларын үйрендік? -Қандай қимылды ойын ойнадық? -Сендерге қиын болған жоқ па? |
Орындаған жаттығула-рын айтып берді. Аюдың апанында. -Жоқ,қиын болған жоқ. |
|
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауына мұқтаж болған балалар:
шағым қалдыра аласыз













