Сабақтың тақырыбы: § 4.17 ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫМЕН ОРЫНДАЛАТЫН ӘРЕКЕТТЕР
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 4.17 ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫМЕН ОРЫНДАЛАТЫН ӘРЕКЕТТЕР |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.3.3 web-беттердің деректер базасымен байланысын орнату |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: РНР программасының қамтитын әрекеттерін анықтайды Көпшілік оқушы: РНР программасының кодтарын салыстырады Кейбір оқушы: Деректер базасымен байланысуда сұрау үлгілерін пайдаланады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру Оқушыларды ойын картасы арқылы топтарға біріктіру.
Өткен сабақты пысықтау: «Блум түймедағы» әдісі Оқушылар түймедақ жапырақтарындағы ережеге сәйкес өткен тақырып бойынша сұрақтар жазады. Келесі топ жауап береді.
Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау арқылы бағалау Миға шабуыл» әдісі - Деректер қорымен қандай әрекеттер орындауға болады?
«Джигсо» әдісі Оқушылар тақырыпты оқулықтан оқып, топта бірлесіп талдайды. Мұғалім оқушылардың жұмыстарын толықтырады.
1-тапсырма. - Оқулықтағы 1-ші және 2-программа кодтарын салыстыра отырып талдаңдар. Интернетті пайдаланып программадағы командалардың қызметін анықтаңдар. Дескриптор: РНР программасы қамтитын әрекеттерді анықтайды. Медальдар арқылы бағалау 2-тапсырма. Кестемен жұмыс.
Дескриптор: РНР программасының негізгі командалары және деректер базасымен жұмыс істейтін командаларды салыстырады. Медальдар арқылы бағалау
3-тапсырма. «Эссе» әдісі Деректер базасымен орындалатын әрекеттердің маңыздылығы туралы шағын эссе жазыңдар. Дескриптор: Деректер базасымен байланысуда РНР программасының маңыздылығын тұжырымдайды. Медальдар арқылы бағалау
Өздерін бағалайды Кері байланыс: «Блоб ағашы» әдісі Оқушылар сабақтан алған әсерін ағашқа өрмелеген маймылдарды бояу арқылы көрсетеді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды
|
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірібағалайды
|
АКт Интернет желісі Ватцап
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫМЕН ОРЫНДАЛАТЫН ӘРЕКЕТТЕР 10 сынып ҚМЖ
ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫМЕН ОРЫНДАЛАТЫН ӘРЕКЕТТЕР 10 сынып ҚМЖ
Сабақтың тақырыбы: § 4.17 ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫМЕН ОРЫНДАЛАТЫН ӘРЕКЕТТЕР
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 4.17 ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫМЕН ОРЫНДАЛАТЫН ӘРЕКЕТТЕР |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.3.3 web-беттердің деректер базасымен байланысын орнату |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: РНР программасының қамтитын әрекеттерін анықтайды Көпшілік оқушы: РНР программасының кодтарын салыстырады Кейбір оқушы: Деректер базасымен байланысуда сұрау үлгілерін пайдаланады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру Оқушыларды ойын картасы арқылы топтарға біріктіру.
Өткен сабақты пысықтау: «Блум түймедағы» әдісі Оқушылар түймедақ жапырақтарындағы ережеге сәйкес өткен тақырып бойынша сұрақтар жазады. Келесі топ жауап береді.
Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау арқылы бағалау Миға шабуыл» әдісі - Деректер қорымен қандай әрекеттер орындауға болады?
«Джигсо» әдісі Оқушылар тақырыпты оқулықтан оқып, топта бірлесіп талдайды. Мұғалім оқушылардың жұмыстарын толықтырады.
1-тапсырма. - Оқулықтағы 1-ші және 2-программа кодтарын салыстыра отырып талдаңдар. Интернетті пайдаланып программадағы командалардың қызметін анықтаңдар. Дескриптор: РНР программасы қамтитын әрекеттерді анықтайды. Медальдар арқылы бағалау 2-тапсырма. Кестемен жұмыс.
Дескриптор: РНР программасының негізгі командалары және деректер базасымен жұмыс істейтін командаларды салыстырады. Медальдар арқылы бағалау
3-тапсырма. «Эссе» әдісі Деректер базасымен орындалатын әрекеттердің маңыздылығы туралы шағын эссе жазыңдар. Дескриптор: Деректер базасымен байланысуда РНР программасының маңыздылығын тұжырымдайды. Медальдар арқылы бағалау
Өздерін бағалайды Кері байланыс: «Блоб ағашы» әдісі Оқушылар сабақтан алған әсерін ағашқа өрмелеген маймылдарды бояу арқылы көрсетеді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды
|
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірібағалайды
|
АКт Интернет желісі Ватцап
|
шағым қалдыра аласыз













