|
Көркем еңбек |
Мектеп: «№17 жалпы білім беру мектебі» КММ |
|||||
|
Күні: 3.05 |
Оқытушының аты-жөні: Абдихаликова Г.А |
|||||
|
Сынып: 6 «К» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Бөлім: |
Тамақтану мәдениеті |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Десерт әзірлеу технологиясы |
|||||
|
Сабақта оқу мақсаттары |
6.2.4.3-Жылдам орындалатын тағамдар мен десерт дайындау технологияларын білу және қолдану. 6.2.4.4 Әр түрлі тағамдарды дайындау үшін азық-түліктер, құрал-саймандар мен керек-жарақтарын анықтау және таңдау 6.3.1.1-Мектеп аудиториясы алдында өзінің дайын жұмыстарын таныстыру (көрме) |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Жылдам орындалатын тағамдарды білу, десертке арналған мәзір дайындау, жылдам орындалатын десерт әзірлеу технологиясын тәжірибеде қолдану. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен амандасып, түгендеймін. Үш топқа бөлемін. Сабақта жағымды психологиялық ахуал орнатамын. Ширату жаттығулары мақал-мәтелдерді жалғастыру.
Асадамның … (арқауы |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді.
Ойлану арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді
|
|
Интерактиві тақта; Рецепт тағам суреттері.
|
||
|
Ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру.
Нұсқау: Жаңа білімді меңгеру үшін Интернет ақпараттық ресурсы арқылы бейнежазбаны көрсетемін. Бейне ролик «Жент әзірлеу» Оқушылар сұрақтарға жауап бере отырып, өздерінің практикаға қажетті құрал-саймандарын әзірлейді. Тәжірибелік жұмыс: Үш топқа берілген рецепт бойынша десерт әзірленеді.
|
Үш топқа берілген рецепт бойынша десерт әзірленеді.
|
|
Ыдыс-аяқтар мен
құрал-жабдықтар.
|
||
|
Аяқталуы |
Кері байланыс
|
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін айтады. |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Десерт әзірлеу технологиясы
Десерт әзірлеу технологиясы
|
Көркем еңбек |
Мектеп: «№17 жалпы білім беру мектебі» КММ |
|||||
|
Күні: 3.05 |
Оқытушының аты-жөні: Абдихаликова Г.А |
|||||
|
Сынып: 6 «К» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Бөлім: |
Тамақтану мәдениеті |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Десерт әзірлеу технологиясы |
|||||
|
Сабақта оқу мақсаттары |
6.2.4.3-Жылдам орындалатын тағамдар мен десерт дайындау технологияларын білу және қолдану. 6.2.4.4 Әр түрлі тағамдарды дайындау үшін азық-түліктер, құрал-саймандар мен керек-жарақтарын анықтау және таңдау 6.3.1.1-Мектеп аудиториясы алдында өзінің дайын жұмыстарын таныстыру (көрме) |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Жылдам орындалатын тағамдарды білу, десертке арналған мәзір дайындау, жылдам орындалатын десерт әзірлеу технологиясын тәжірибеде қолдану. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен амандасып, түгендеймін. Үш топқа бөлемін. Сабақта жағымды психологиялық ахуал орнатамын. Ширату жаттығулары мақал-мәтелдерді жалғастыру.
Асадамның … (арқауы |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді.
Ойлану арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді
|
|
Интерактиві тақта; Рецепт тағам суреттері.
|
||
|
Ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру.
Нұсқау: Жаңа білімді меңгеру үшін Интернет ақпараттық ресурсы арқылы бейнежазбаны көрсетемін. Бейне ролик «Жент әзірлеу» Оқушылар сұрақтарға жауап бере отырып, өздерінің практикаға қажетті құрал-саймандарын әзірлейді. Тәжірибелік жұмыс: Үш топқа берілген рецепт бойынша десерт әзірленеді.
|
Үш топқа берілген рецепт бойынша десерт әзірленеді.
|
|
Ыдыс-аяқтар мен
құрал-жабдықтар.
|
||
|
Аяқталуы |
Кері байланыс
|
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін айтады. |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
||
шағым қалдыра аласыз














