Мерзімі:
|
|
Коучинг-сабақ
тақырыбы:
|
Диалогтік оқудын тәжірибесін
жақсарту.
|
Мақсаты:
|
Сабақ барысында диалогтік оқу
әдіс тәсілдерің қолдану
|
Күтілетін
нәтижелер:
|
-
Сабақ барысында
әңгіме- дебат құра алады;
-
Кумулятивтік әңгіме
құра алады
-
Диалог арқылы бір
бірінін білімін жетілдіре
алады;
|
Оқыту кезеңі,
Уақыты
|
Коучинг-сабақта орындалатын
тапсырмалар, әдістер, жұмыс
түрлері
|
Коучқа арналған
ескертпелер
|
Ресурстар
|
Ынтымақтастықты
құра отырып топқа бөлу
5
мин.
|
Стикер арқылы екі топқа бөлемін! Мұғалімдер
өздеріне ұнаған түсті таңдап топ болып
бірігеді!
|
Екі топқа
бөлемін
|
Стикер
Бейджик
|
«Миға
шабуыл»
7
мин.
|
-Диалогтік оқу
дегеніміз не?
-Сабақтағы диалогтік
оқудың мақсаты?
-Диалогтік оқудын түрлерін
білесін бе?
|
Сұрақтар қою арқылы жауап
алуға тырысамын
|
АКТ интербелсенді
тақта
|
Қызығушылығын
ояту
|
«Франклин жолымен
мақсатқа жету» қысқа бейне
жазба!
|
Бейне жазба
қосамын
|
https://www.youtube.com/watch?v=hB-tQL_MNVY
|
Джигсо
әдісі
Жұптық
жұмыс
5мин.
|
«Сабақта диалогтік оқудың
тиімділігі» - талқылау,ақпараттарымен
алмасады.
|
Әріптестерім толығымен
талқылауға қатысып отырғаның
бақылаймын.
|
|
8
минут
|
модерация жасап,түйінделген
ойларын айтады.
|
Әр топ мүшелерінің жауабын
тыңдау.
|
|
«Шағын
дәріс»
10
минут
|
Prezi.com арқылы диалогтік оқу
түрлері, әдістері туралы қысқаша мәлімет беру (слайд
бойынша).
|
Әр презентацияға түсінік
беремін,мысалдар келтіремін.
|
АКТ интербелсенді
тақта
|
Кіші жоба дайындау,
қорғау (жұппен жұмыс).
12
минут
|
Сабақтарға диалогтік
оқуды қалай ұйымдастырар
едіңіздер?
І топ.
«Қызығушылығын ояту»
бөлімінде
ІІ топ. «Мағынаны тану»
бөлімінде
|
Әр топқа сұрақтарын
таратып,жетекші сұрақтар қойып
отырамын.
|
Түрлі-түсті қағаздар мен
маркерлер
|
Тапсырма
№2
10
мин.
|
Мұғалімдерге сабақ панорамасы
бейнежазба көрсетіледі. Осы сабақтарға диалогтік оқуды қалай
ұйымдастырар едіңіздер?
|
Уақытты бақылаймын,сұрақтар
қоямын.
|
АКТ,бейнежазба
|
Тапсырма
№3
15
мин.
|
Тапсырмалар
орындалған
|
Топ мүшелерін бақылаймын.
Қателердің орнын көрсетуін
анықтаймын.
|
Тапсырмалар жазылған
карточкалар.
|
Рефлексия
|
Бүгінгі сабақта
диалоктік оқу жайлы не
түсіндініздер?
.
|
Сұрақтар
қоямын
|
|
Бағалау
|
Не білемін? Не білдім? Білгім
келеді?
|
Кесте таратып
беремін
|
Кесте
|