Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Пәні: Әдебиеттік оқу . Медеуова Улболсын Доскайровна Күні: мамыр 2018. Сынып: 4 |
|||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Алисаның арманы 247-249-беттер |
||||||||||||||
|
Оқу мақсаттары: |
Мәтінді түсініп оқу, негізгі ойды табу. |
||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушы: мәтінді оқиды, негізгі ойды табады Көптеген оқушы:мәтіннен Алисаның ішкі ойын тауып оқиды Кейбір оқушы: өзінің арман –қиялын әңгімелеп, суреттеп береді. |
||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
1.мәтіннен негізгі ойды табады 2. Мәтіннің мазмұнын баяндай алады, |
||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
арман, қиял |
||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
топта бірлесіп жұмыс жасау |
||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
дүниетану |
||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
проектор |
||||||||||||||
|
Бастапқы білім |
Джанни Родаридің балаларға арналған шығармаларын біледі |
||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут 5минут Сабақтың ортасы 15минут 5минут 5минут |
Топқа бөліну «Арман, қиял, мақсат, тілек» -жазу бойынша 4 топқа бөлінеді Т. «Алдын ала берілген атаулар» әдісі Дескриптор: - атаулар жазылған параққа (арман, қиял, мақсат, тілек) мағынасы, мазмұнына қарай сөздер жазады -бірнешеуінің ойы тыңдалады (сабақтың тақырыбы шығады) Ө.Ж.Т. «Ойлан, жұптас, бөліс» Дескриптор: - Мәтінді бәрі іштей оқиды, жұпта, топта талқылайды - негізгі ойды тауып оқиды Т. 1-топ «Домино» - домино пішіндес қиылған қағаздарды алып, топта бірлесе отырып құрастырады(қағазда мәтін бойынша сөйлемдер) 2-топ «Кейіпкер»
3-топ «Сұрақтар құрастырамыз» -оқушылар мәтін бойынша өздері топта сұрақтар құрастырады 4-топ «Ертегіні құрастырамыз» -ертегі сюжеттерін ретімен құрастыру керек
Бағалау парағы Ө.Ж.
«Автор орындығы» «Менің арманым» өз арман-қиялын әңгімелеу
|
парақтар
кесте
Бағалау парағы
|
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5минут |
«Жетістік сатысы» А- айта аламын Р- рақмет айтамын М- мақсатқа жеттік А- армандаймын Н- нақты ойым бар |
|
|||||||||||||
|
Саралау
|
Бағалау |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||||||||||
|
((Диалог және қолдау көрсету)
Саралау (қарқын бойынша) «Білетініңнің барлығы»
|
«Жетістік сатысы» арқылы бағалау түрлері қолданылып, кері байланыс беруді сабақ бойынша жүргізіп отырамын.
|
Суреттерді жапсырмалауда еңбек қауіпсіздік ережелерін айту
|
|||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия
|
|
||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Джанни Родари . Алисаның арманы
Джанни Родари . Алисаның арманы
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Пәні: Әдебиеттік оқу . Медеуова Улболсын Доскайровна Күні: мамыр 2018. Сынып: 4 |
|||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Алисаның арманы 247-249-беттер |
||||||||||||||
|
Оқу мақсаттары: |
Мәтінді түсініп оқу, негізгі ойды табу. |
||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушы: мәтінді оқиды, негізгі ойды табады Көптеген оқушы:мәтіннен Алисаның ішкі ойын тауып оқиды Кейбір оқушы: өзінің арман –қиялын әңгімелеп, суреттеп береді. |
||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
1.мәтіннен негізгі ойды табады 2. Мәтіннің мазмұнын баяндай алады, |
||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
арман, қиял |
||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
топта бірлесіп жұмыс жасау |
||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
дүниетану |
||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
проектор |
||||||||||||||
|
Бастапқы білім |
Джанни Родаридің балаларға арналған шығармаларын біледі |
||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут 5минут Сабақтың ортасы 15минут 5минут 5минут |
Топқа бөліну «Арман, қиял, мақсат, тілек» -жазу бойынша 4 топқа бөлінеді Т. «Алдын ала берілген атаулар» әдісі Дескриптор: - атаулар жазылған параққа (арман, қиял, мақсат, тілек) мағынасы, мазмұнына қарай сөздер жазады -бірнешеуінің ойы тыңдалады (сабақтың тақырыбы шығады) Ө.Ж.Т. «Ойлан, жұптас, бөліс» Дескриптор: - Мәтінді бәрі іштей оқиды, жұпта, топта талқылайды - негізгі ойды тауып оқиды Т. 1-топ «Домино» - домино пішіндес қиылған қағаздарды алып, топта бірлесе отырып құрастырады(қағазда мәтін бойынша сөйлемдер) 2-топ «Кейіпкер»
3-топ «Сұрақтар құрастырамыз» -оқушылар мәтін бойынша өздері топта сұрақтар құрастырады 4-топ «Ертегіні құрастырамыз» -ертегі сюжеттерін ретімен құрастыру керек
Бағалау парағы Ө.Ж.
«Автор орындығы» «Менің арманым» өз арман-қиялын әңгімелеу
|
парақтар
кесте
Бағалау парағы
|
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5минут |
«Жетістік сатысы» А- айта аламын Р- рақмет айтамын М- мақсатқа жеттік А- армандаймын Н- нақты ойым бар |
|
|||||||||||||
|
Саралау
|
Бағалау |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||||||||||
|
((Диалог және қолдау көрсету)
Саралау (қарқын бойынша) «Білетініңнің барлығы»
|
«Жетістік сатысы» арқылы бағалау түрлері қолданылып, кері байланыс беруді сабақ бойынша жүргізіп отырамын.
|
Суреттерді жапсырмалауда еңбек қауіпсіздік ережелерін айту
|
|||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия
|
|
||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













