«Пригород орта мектебі» КММ
(білім беру ұйымының толық атауы)
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2 мин. 2 мин. |
Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру Сылдыр-сылдыр шапалақ Мынау менің қолым Мынау менің жүрегім Мен сені жақсы көремін Мен сізді жақсы көремін Сәлем! Сәлеметсіз бе! (МК) Оқушының сабаққа дайындығын сұрақтар бойынша тексеру арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Назарын сабаққа аударады. Жағымды көңіл-күй қалыптастырады Сабақтың тақырып, мақсатымен танысады. |
|
Оқулық 88-бет |
|
Сабақтың ортасы 3 мин. 3 мин. 3 мин. 3 мин. 3 мин. 2 мин. 3 мин. 2 мин. 3 мин 7 мин. 2 мин 3 мин. |
(МК,Ұ) Домбыра аспабы туралы түсінік беру. Домбырада орындалған күйден үзінді тыңдау. Жаңа сөздермен танысу. Домбыра – домбра Домбыра тартамын – играю на домбре Домбыра тартпаймын – не играю на домбре Жаңа сөздерді меңгерту. «Мозаика» әдісі Қағаз қиындыларын құрастырады. 1-тапсырма. Тыңда. Оқы. Сұраққа жауап бер.
Мұғалім оқушының назарын ЕСТЕ САҚТА бөліміне аудартады. Мен домбыра тартамын/тартпаймын сөйлемі бойынша етістіктің болымды болымсыз түрін түсіну
2-тапсырма. Сұраққа жауап бер.
Дескриптор:
3-тапсырма. Тыңда. Қайтала. Үлгі бойынша сөйлес.
Дескриптор:
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
Ұұ әрпімен танысу.
Дәптермен жұмыс №1,2,3-тапсырмалар Сергіту сәті Видеороликтегі қимылдарды қайталау. Жұмыс парағы Дыбыстық талдау жаса. Дескриптор:
|
Күй тыңдайды. Жаңа сөздермен танысады, қайталайды. Қағаз қиындыларын құрастырады. Тыңдайды, Оқиды. Сұраққа жауап береді. Есте сақтайды. Сұраққа жауап береді. Үлгі бойынша сөйлеседі. Тыңдайды. Оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ұұ әрпімен танысады. Айтып үйренеді. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. Сергіту сәтін орындайды. Дыбыстық талдау жасайды. |
Бас бармақ Бас
бармақ Бас бармақ Бас бармақ Бас бармақ Бас бармақ |
Күй Қима қағаздар Қима қағаздар Оқулық Аудио 6.1.1 Оқулық Оқулық Оқулық Аудио 6.1.3 Оқулық Оқулық Аудио 6.1.5 Жұмыс дәптері Видеоролик Жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 3 мин. 1 мин. |
Сабақты бекіту Оқушыға сабақ бойынша бекіту сұрақтары қойылады. Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Бағалау Мұғалімнің мақтау, мадақтау сөздері арқылы бағалау. |
Сұраққа жауап береді. Бағдаршам арқылы кері байланыс береді. |
Бас бармақ |
|
Оқушы динамикасының дамуын бақылау парағы
Күні: 03.02.2025ж.
Сабақтың тақырыбы:
Оқу мақсаттары: 1.1.5.1. Қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған мәтінді түсінгенін білдіру.
1.2.6.1. мұғалімнің қолдауымен Ұұ дыбысын артикуляциялау.
Сабақтың мақсаты: Қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған мәтінді түсінгенін білдіреді. Мұғалімнің қолдауымен Ұұ дыбысын айтуға дағдыланады,
|
Сабақ барысы |
Оқушының әрекеті |
(+,-) |
|
Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру Сылдыр-сылдыр шапалақ Мынау менің қолым Мынау менің жүрегім Мен сені жақсы көремін Мен сізді жақсы көремін Сәлем! Сәлеметсіз бе! (МК) Оқушының сабаққа дайындығын сұрақтар бойынша тексеру арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Назарын сабаққа аударады. Жағымды көңіл-күй қалыптастырады Сабақтың тақырып, мақсатымен танысады. |
|
|
(МК,Ұ) Домбыра аспабы туралы түсінік беру. Домбырада орындалған күйден үзінді тыңдау. Жаңа сөздермен танысу. Домбыра – домбра Домбыра тартамын – играю на домбре Домбыра тартпаймын – не играю на домбре Жаңа сөздерді меңгерту. «Мозаика» әдісі Қағаз қиындыларын құрастырады. 1-тапсырма. Тыңда. Оқы. Сұраққа жауап бер.
Мұғалім оқушының назарын ЕСТЕ САҚТА бөліміне аудартады. Мен домбыра тартамын/тартпаймын сөйлемі бойынша етістіктің болымды болымсыз түрін түсіну
2-тапсырма. Сұраққа жауап бер.
Дескриптор:
3-тапсырма. Тыңда. Қайтала. Үлгі бойынша сөйлес.
Дескриптор:
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
Ұұ әрпімен танысу.
Дәптермен жұмыс №1,2,3-тапсырмалар Сергіту сәті Видеороликтегі қимылдарды қайталау. Жұмыс парағы Дыбыстық талдау жаса. Дескриптор:
|
Күй тыңдайды. Жаңа сөздермен танысады, қайталайды. Қағаз қиындыларын құрастырады. Тыңдайды, Оқиды. Сұраққа жауап береді. Есте сақтайды. Сұраққа жауап береді. Үлгі бойынша сөйлеседі. Тыңдайды. Оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ұұ әрпімен танысады. Айтып үйренеді. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. Сергіту сәтін орындайды. Дыбыстық талдау жасайды. |
|
|
Сабақты бекіту Оқушыға сабақ бойынша бекіту сұрақтары қойылады. Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Бағалау Мұғалімнің мақтау, мадақтау сөздері арқылы бағалау. |
Сұраққа жауап береді. Бағдаршам арқылы кері байланыс береді. |
|
Ата-анаға ұсыныс: __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ата-ананың қолы: _________
Пән мұғалімінің қолы: __________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Домбыра 1-сынып Қазақ тілі Т2
Домбыра 1-сынып Қазақ тілі Т2
«Пригород орта мектебі» КММ
(білім беру ұйымының толық атауы)
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2 мин. 2 мин. |
Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру Сылдыр-сылдыр шапалақ Мынау менің қолым Мынау менің жүрегім Мен сені жақсы көремін Мен сізді жақсы көремін Сәлем! Сәлеметсіз бе! (МК) Оқушының сабаққа дайындығын сұрақтар бойынша тексеру арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Назарын сабаққа аударады. Жағымды көңіл-күй қалыптастырады Сабақтың тақырып, мақсатымен танысады. |
|
Оқулық 88-бет |
|
Сабақтың ортасы 3 мин. 3 мин. 3 мин. 3 мин. 3 мин. 2 мин. 3 мин. 2 мин. 3 мин 7 мин. 2 мин 3 мин. |
(МК,Ұ) Домбыра аспабы туралы түсінік беру. Домбырада орындалған күйден үзінді тыңдау. Жаңа сөздермен танысу. Домбыра – домбра Домбыра тартамын – играю на домбре Домбыра тартпаймын – не играю на домбре Жаңа сөздерді меңгерту. «Мозаика» әдісі Қағаз қиындыларын құрастырады. 1-тапсырма. Тыңда. Оқы. Сұраққа жауап бер.
Мұғалім оқушының назарын ЕСТЕ САҚТА бөліміне аудартады. Мен домбыра тартамын/тартпаймын сөйлемі бойынша етістіктің болымды болымсыз түрін түсіну
2-тапсырма. Сұраққа жауап бер.
Дескриптор:
3-тапсырма. Тыңда. Қайтала. Үлгі бойынша сөйлес.
Дескриптор:
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
Ұұ әрпімен танысу.
Дәптермен жұмыс №1,2,3-тапсырмалар Сергіту сәті Видеороликтегі қимылдарды қайталау. Жұмыс парағы Дыбыстық талдау жаса. Дескриптор:
|
Күй тыңдайды. Жаңа сөздермен танысады, қайталайды. Қағаз қиындыларын құрастырады. Тыңдайды, Оқиды. Сұраққа жауап береді. Есте сақтайды. Сұраққа жауап береді. Үлгі бойынша сөйлеседі. Тыңдайды. Оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ұұ әрпімен танысады. Айтып үйренеді. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. Сергіту сәтін орындайды. Дыбыстық талдау жасайды. |
Бас бармақ Бас
бармақ Бас бармақ Бас бармақ Бас бармақ Бас бармақ |
Күй Қима қағаздар Қима қағаздар Оқулық Аудио 6.1.1 Оқулық Оқулық Оқулық Аудио 6.1.3 Оқулық Оқулық Аудио 6.1.5 Жұмыс дәптері Видеоролик Жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 3 мин. 1 мин. |
Сабақты бекіту Оқушыға сабақ бойынша бекіту сұрақтары қойылады. Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Бағалау Мұғалімнің мақтау, мадақтау сөздері арқылы бағалау. |
Сұраққа жауап береді. Бағдаршам арқылы кері байланыс береді. |
Бас бармақ |
|
Оқушы динамикасының дамуын бақылау парағы
Күні: 03.02.2025ж.
Сабақтың тақырыбы:
Оқу мақсаттары: 1.1.5.1. Қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған мәтінді түсінгенін білдіру.
1.2.6.1. мұғалімнің қолдауымен Ұұ дыбысын артикуляциялау.
Сабақтың мақсаты: Қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған мәтінді түсінгенін білдіреді. Мұғалімнің қолдауымен Ұұ дыбысын айтуға дағдыланады,
|
Сабақ барысы |
Оқушының әрекеті |
(+,-) |
|
Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру Сылдыр-сылдыр шапалақ Мынау менің қолым Мынау менің жүрегім Мен сені жақсы көремін Мен сізді жақсы көремін Сәлем! Сәлеметсіз бе! (МК) Оқушының сабаққа дайындығын сұрақтар бойынша тексеру арқылы тақырыпқа шығу. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Назарын сабаққа аударады. Жағымды көңіл-күй қалыптастырады Сабақтың тақырып, мақсатымен танысады. |
|
|
(МК,Ұ) Домбыра аспабы туралы түсінік беру. Домбырада орындалған күйден үзінді тыңдау. Жаңа сөздермен танысу. Домбыра – домбра Домбыра тартамын – играю на домбре Домбыра тартпаймын – не играю на домбре Жаңа сөздерді меңгерту. «Мозаика» әдісі Қағаз қиындыларын құрастырады. 1-тапсырма. Тыңда. Оқы. Сұраққа жауап бер.
Мұғалім оқушының назарын ЕСТЕ САҚТА бөліміне аудартады. Мен домбыра тартамын/тартпаймын сөйлемі бойынша етістіктің болымды болымсыз түрін түсіну
2-тапсырма. Сұраққа жауап бер.
Дескриптор:
3-тапсырма. Тыңда. Қайтала. Үлгі бойынша сөйлес.
Дескриптор:
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
Ұұ әрпімен танысу.
Дәптермен жұмыс №1,2,3-тапсырмалар Сергіту сәті Видеороликтегі қимылдарды қайталау. Жұмыс парағы Дыбыстық талдау жаса. Дескриптор:
|
Күй тыңдайды. Жаңа сөздермен танысады, қайталайды. Қағаз қиындыларын құрастырады. Тыңдайды, Оқиды. Сұраққа жауап береді. Есте сақтайды. Сұраққа жауап береді. Үлгі бойынша сөйлеседі. Тыңдайды. Оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ұұ әрпімен танысады. Айтып үйренеді. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. Сергіту сәтін орындайды. Дыбыстық талдау жасайды. |
|
|
Сабақты бекіту Оқушыға сабақ бойынша бекіту сұрақтары қойылады. Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Бағалау Мұғалімнің мақтау, мадақтау сөздері арқылы бағалау. |
Сұраққа жауап береді. Бағдаршам арқылы кері байланыс береді. |
|
Ата-анаға ұсыныс: __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ата-ананың қолы: _________
Пән мұғалімінің қолы: __________
шағым қалдыра аласыз


















