№10 «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ізденіс сабақ

Дене шынықтыру:
Сабақтың тақырыбы: Доппен түрлендірілген ойындар
Пән мұғалімі: Т. Абуов
Сабақтың уақыты: 1230
Сабақ өтілетін күні: 18.04.2023
Сынып: 4 «Б»
2023 жылы
|
Білім беру ұйымының атауы |
№10 «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|||||||
|
Пәні: |
Дене шынықтыру |
|||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Т. Абуов |
|||||||
|
Сынып: |
|
|
|
|
|
|||
|
Күні: |
|
|
|
|
|
|||
|
Қатысушылар саны: |
|
|
|
|
|
|||
|
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
|
|
|||
|
Бөлім:7 |
Қарым-қатынас орнату үшін ойындар |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Доппен түрлендірілген ойындар |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.6.1 жаттығулардың әр түрін орындау кезінде тәуекелдерді қысқарту және туындайтын қиындықтарды еңсеру қабілеттілігін көрсетіп, орындалатын жаттығулардың күрделілігінің деңгейін тани білу |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түрлі қимыл-қозғалыс комбинацияларын құру және оларды дене жаттығуларын орындауда қолдану реттілігі |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Оқушының әрекеті |
Педагогтің әрекеті |
Ресурстар |
|||||
|
Ұйым - дастыру Өзін-өзі тексеру 15 минут |
Оқушыларды қатарға
тұрғызу. Сәлемдесу. Рапорт қабылдау. Бой жазу жаттығуларын орындау. Тыныс жолдарын қалпына келтіру
|
Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару. Қатарда түзу тұруың қадағалау. Келмеген оқушылардың себебін анықтау. Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Бағалау критерийлерін түсіндіру. Техника қауіпсіздігін ескерту. Бой жазу жаттығуларын ережеге сай орындалуын қадағалау. |
Ысқырық |
|||||
|
Жаңа білім 25 минут |
Допты табанның сыртқы жағымен тебу. Бұл тәсіл көбінесе допты кесіп тепкен кезде қолданылады. Допты аяқтын ұшымен тебу көбінесе дайындықсыз, ойламаған жерден нысанаға допты бағыттап ұрғанда қолданылады.
Қозғалыссыз жатқан допты тебу көбінесе айып допты ойынға қосқанда, ойын барысында және қақпашы алаңнан допты ойынға қосқанда қолданылады.
Домалап келе жатқан допты тебу және допты табанның ішкі жағымен басып тоқтату татикаларын пайдалану.
|
Мұғалімнің әрекеті. Оқушылардың сабақ тақырыбына байланысты жаттығу барысындағы іс-әрекеттерін қадағалау және қауіпсіздік ережелерін ескертіп отыру. ие болу керек? |
|
|||||
|
Бекіту 3 минуи
|
1. Ережелерімен таныстырамын
2. Сұрақ қоямын |
Мүғалім оқушыларға кері байланыс жүргізеді. Сабақ барысында жіберілген кемшіліктер мен нәтижелерді талқылайды. |
|
|||||
|
Кері байланыс 2 минут |
1. Сұрақ қоямын
|
1. Не жақсы өтті? 2. Саған не ерекше қиын болды? 3. Саған ең пайдалысы не болды? |
||||||
Тексерілді:________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Доппен түрлендірілген ойындар
Доппен түрлендірілген ойындар
№10 «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ізденіс сабақ

Дене шынықтыру:
Сабақтың тақырыбы: Доппен түрлендірілген ойындар
Пән мұғалімі: Т. Абуов
Сабақтың уақыты: 1230
Сабақ өтілетін күні: 18.04.2023
Сынып: 4 «Б»
2023 жылы
|
Білім беру ұйымының атауы |
№10 «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|||||||
|
Пәні: |
Дене шынықтыру |
|||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Т. Абуов |
|||||||
|
Сынып: |
|
|
|
|
|
|||
|
Күні: |
|
|
|
|
|
|||
|
Қатысушылар саны: |
|
|
|
|
|
|||
|
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
|
|
|||
|
Бөлім:7 |
Қарым-қатынас орнату үшін ойындар |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Доппен түрлендірілген ойындар |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.6.1 жаттығулардың әр түрін орындау кезінде тәуекелдерді қысқарту және туындайтын қиындықтарды еңсеру қабілеттілігін көрсетіп, орындалатын жаттығулардың күрделілігінің деңгейін тани білу |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түрлі қимыл-қозғалыс комбинацияларын құру және оларды дене жаттығуларын орындауда қолдану реттілігі |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Оқушының әрекеті |
Педагогтің әрекеті |
Ресурстар |
|||||
|
Ұйым - дастыру Өзін-өзі тексеру 15 минут |
Оқушыларды қатарға
тұрғызу. Сәлемдесу. Рапорт қабылдау. Бой жазу жаттығуларын орындау. Тыныс жолдарын қалпына келтіру
|
Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару. Қатарда түзу тұруың қадағалау. Келмеген оқушылардың себебін анықтау. Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Бағалау критерийлерін түсіндіру. Техника қауіпсіздігін ескерту. Бой жазу жаттығуларын ережеге сай орындалуын қадағалау. |
Ысқырық |
|||||
|
Жаңа білім 25 минут |
Допты табанның сыртқы жағымен тебу. Бұл тәсіл көбінесе допты кесіп тепкен кезде қолданылады. Допты аяқтын ұшымен тебу көбінесе дайындықсыз, ойламаған жерден нысанаға допты бағыттап ұрғанда қолданылады.
Қозғалыссыз жатқан допты тебу көбінесе айып допты ойынға қосқанда, ойын барысында және қақпашы алаңнан допты ойынға қосқанда қолданылады.
Домалап келе жатқан допты тебу және допты табанның ішкі жағымен басып тоқтату татикаларын пайдалану.
|
Мұғалімнің әрекеті. Оқушылардың сабақ тақырыбына байланысты жаттығу барысындағы іс-әрекеттерін қадағалау және қауіпсіздік ережелерін ескертіп отыру. ие болу керек? |
|
|||||
|
Бекіту 3 минуи
|
1. Ережелерімен таныстырамын
2. Сұрақ қоямын |
Мүғалім оқушыларға кері байланыс жүргізеді. Сабақ барысында жіберілген кемшіліктер мен нәтижелерді талқылайды. |
|
|||||
|
Кері байланыс 2 минут |
1. Сұрақ қоямын
|
1. Не жақсы өтті? 2. Саған не ерекше қиын болды? 3. Саған ең пайдалысы не болды? |
||||||
Тексерілді:________
шағым қалдыра аласыз














