Қысқамерзімді жоспар
Тексерілді:
№21-сабақ.
|
МЕКЕМЕ АТАУЫ |
«Абай атындағы орта мектебі» КММ |
|
Бөлім: |
4-бөлім: Достық және сүйіспеншілік |
|
Педагогтің аты-жөні: |
М.А.Аманжолова |
|
Күні: |
19.11.2024ж |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Достық-асыл қасиет |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.2.5.1-мәтін бойынша поблемалық сұрақтар құрастыру 7.4.3.1.-фразеологизм,мақал-мәтелдердің эмоцианалды мәнін,көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
фразеологизм,мақал-мәтелдердің эмоцианалды мәнін,көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолданады |
|
|
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 5 мин. |
I.Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен сәлемдесу,түгендеу. Кезекшіден сабақтағы оқушылар туралы мәлімет сұрау.Психологиялық жағымды ахуал туғызу үшін «Кубик әдісі арқылы» оқушыларды бір-бірімен жақын таныстыру.
|
Кубикте суреттер болады.Оқушы кубикты лақтырып,түскен сурет бойынша әрекет жасайды. |
|
кубик |
|
|
Үй тапсырмасын тексеру. 5мин |
1.
|
|
Дескриптор: |
|
|
|
Сабақтың ортасы 10мин |
Оқу сауаттылығы тапсырмасы 1тапсырма.Мәтінмен жұмыс жасау. (4-тапсырма,63бет) Мәтінді оқу,бөліктерге бөлу Ат қою.Достық туралы өз ойларымен бөлісу. |
|
Дескриптор: Мәтінді бөліктерге бөлуді үйренеді. |
|
|
|
Тапсырма 7мин |
2тапсырма. Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырады Тақтаға жазады |
Проблемалық сұрақтар құрастырады |
Дескриптор:мәтінді түсініп,негізгі идеясын анықтайды. |
|
|
|
Тапсырма 6мин |
3 тапсырма. Фразеологизм,мақал-мәтелдерді табу,мағынасын түсіндіру "Еңбегі бардың – өнбегі бар", "Еңбек түбі – мереке", "Бейнет түбі – зейнет", "Бейнетсіз рахат жоқ» Мақал “Қаңбақтан қашсаң, дөңбекке”,Айдағаның екі - ақ ешкі, ысқырығың жер жарады. Баяғы жартас – бір жартас. Сөзіңді біреу сөйлесе, аузың қышып бара ма. Ит ашуын тырнадан алады Мәтел Екі иығына екі кісі мінгендей-денелі, Аяғы аяғына жұқпады-шапшаң Ит өлген жер-алыс-фразеологизмдер |
Өткен тақырыпты еске түсіреді |
Дескриптор:фразеологизм, мақал-мәтел ережесін еске түсіреді. |
|
|
|
. Сабақтың соңы
5мин |
«Google» әдісі |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты мен тақырыбы бойынша өз ойын жазу арқылы қорытынды жасайды. |
|
|
|
|
Бағалау 5мин |
«Домбыра» бағалау арқылы бір-бірін бағалайды. |
|
|
|
|
|
Үйге тапсырма 2мин |
Тақтаға жазады 41бет,Б |
Күнделікке жазады |
|
|
|
|
|
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Достық-асыл қасиет
Қысқамерзімді жоспар
Тексерілді:
№21-сабақ.
|
МЕКЕМЕ АТАУЫ |
«Абай атындағы орта мектебі» КММ |
|
Бөлім: |
4-бөлім: Достық және сүйіспеншілік |
|
Педагогтің аты-жөні: |
М.А.Аманжолова |
|
Күні: |
19.11.2024ж |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Достық-асыл қасиет |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.2.5.1-мәтін бойынша поблемалық сұрақтар құрастыру 7.4.3.1.-фразеологизм,мақал-мәтелдердің эмоцианалды мәнін,көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
фразеологизм,мақал-мәтелдердің эмоцианалды мәнін,көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолданады |
|
|
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 5 мин. |
I.Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен сәлемдесу,түгендеу. Кезекшіден сабақтағы оқушылар туралы мәлімет сұрау.Психологиялық жағымды ахуал туғызу үшін «Кубик әдісі арқылы» оқушыларды бір-бірімен жақын таныстыру.
|
Кубикте суреттер болады.Оқушы кубикты лақтырып,түскен сурет бойынша әрекет жасайды. |
|
кубик |
|
|
Үй тапсырмасын тексеру. 5мин |
1.
|
|
Дескриптор: |
|
|
|
Сабақтың ортасы 10мин |
Оқу сауаттылығы тапсырмасы 1тапсырма.Мәтінмен жұмыс жасау. (4-тапсырма,63бет) Мәтінді оқу,бөліктерге бөлу Ат қою.Достық туралы өз ойларымен бөлісу. |
|
Дескриптор: Мәтінді бөліктерге бөлуді үйренеді. |
|
|
|
Тапсырма 7мин |
2тапсырма. Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырады Тақтаға жазады |
Проблемалық сұрақтар құрастырады |
Дескриптор:мәтінді түсініп,негізгі идеясын анықтайды. |
|
|
|
Тапсырма 6мин |
3 тапсырма. Фразеологизм,мақал-мәтелдерді табу,мағынасын түсіндіру "Еңбегі бардың – өнбегі бар", "Еңбек түбі – мереке", "Бейнет түбі – зейнет", "Бейнетсіз рахат жоқ» Мақал “Қаңбақтан қашсаң, дөңбекке”,Айдағаның екі - ақ ешкі, ысқырығың жер жарады. Баяғы жартас – бір жартас. Сөзіңді біреу сөйлесе, аузың қышып бара ма. Ит ашуын тырнадан алады Мәтел Екі иығына екі кісі мінгендей-денелі, Аяғы аяғына жұқпады-шапшаң Ит өлген жер-алыс-фразеологизмдер |
Өткен тақырыпты еске түсіреді |
Дескриптор:фразеологизм, мақал-мәтел ережесін еске түсіреді. |
|
|
|
. Сабақтың соңы
5мин |
«Google» әдісі |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты мен тақырыбы бойынша өз ойын жазу арқылы қорытынды жасайды. |
|
|
|
|
Бағалау 5мин |
«Домбыра» бағалау арқылы бір-бірін бағалайды. |
|
|
|
|
|
Үйге тапсырма 2мин |
Тақтаға жазады 41бет,Б |
Күнделікке жазады |
|
|
|
|
|
|
||||
шағым қалдыра аласыз


