|
Бөлім: Сүйіспеншілік пен достық |
Мектеп: |
|||||
|
Сынып: 7 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Күні: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Достық дәнегі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.6.1 Оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, зерттеп оқу; 7.4.3.1 фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін, көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: Оқылым стратегияларын қолдану, фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін түсіну; Көпшілігі: Оқылымның: комментарий жасау, іріктеп оқу, зерттеп оқу стратегияларын қолдану, фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін түсініп қолдану; Кейбір оқушылар: Оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, зерттеп оқу, фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін, көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал туғызу. Оқушылар берілген мақалдың мағынасын ұғынып, пікірін білдіріп, сабақтың тақырыбын болжайды. Қиын күнде қол ұшын берген - нағыз
дос,
|
Оқушылар жағымды ахуал қалыптастырады. Оқушылар тақырыпты болжаған соң сабақтың мақсатымен танысып, бағалау критерийлері оқушылармен бірге жасалынады. |
Қалыптастырушы бағалауларҚБ
|
http://oilar.kz/topic_list/270/dos |
||
|
Сабақтың ортасы |
Дескрипторлар:
ҚБ
Оқулықтағы 1-оқылым тапсырмасын оқу. 1-топ. мәтіннен алынған тұжырымдарды мәтінге сүйеніп комментарий жасай отырып оқиды. 2-топ. тақырыпқа қатысты нақты ұсынылған тапсырма мақсатына сәйкес іріктеп оқиды. 3-топ. тақырып мақсатына сай зерттеп оқиды.
ҚБ
2-ТАПСЫРМА. Төмендегі фразеологизмдердің ішінен достық, бірлік, татулыққа қатыстыларын теріп алып, оларды қатыстырып, сөйлем құраңдар. Дескриптор:
ҚБ 4-тапсырма. Бекіту. «Аяқталмаған сөйлем» әдісі. «Достық мен үшін...». Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды. |
Оқушылар суреттер бойынша өзара ой бөліседі, ақырыпқа байланысты сұхбат құрастырады. Тақырыпқа байланысты мәтінді комментарий жасап, іріктеп, зерттеп оқиды. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырмалар орындайды. Фразеологизмдердің ішінен достық, бірлік, татулыққа қатыстыларын теріп жазады; оларды қатыстырып, сөйлем құрайды. Сұхбат құрады. Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы (massaget.kz/mangilik_el/tup_tamyir/asyil_soz/33707) |
||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырмасы: |
Рефлексия «Мен үшін маңызды болғаны...» Бүгін мен үшін ....... маңызды болды. *................. қызықты болды. *.......................... қиын болды. Тақтаға рефлексия жасау үшін дайын құрылымды шығарып, оқушылар бүгінгі өзінің әрекетіне талдау жасайды. Сол арқылы мұғалім бүгінгі сабақтың сәтті және сәтсіз тұстарын анықтай алады. 6-тапсырма. |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
достық дәнегі
достық дәнегі
|
Бөлім: Сүйіспеншілік пен достық |
Мектеп: |
|||||
|
Сынып: 7 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Күні: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Достық дәнегі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.6.1 Оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, зерттеп оқу; 7.4.3.1 фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін, көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: Оқылым стратегияларын қолдану, фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін түсіну; Көпшілігі: Оқылымның: комментарий жасау, іріктеп оқу, зерттеп оқу стратегияларын қолдану, фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін түсініп қолдану; Кейбір оқушылар: Оқылым стратегияларын қолдану: комментарий жасау, іріктеп оқу, зерттеп оқу, фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін, көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал туғызу. Оқушылар берілген мақалдың мағынасын ұғынып, пікірін білдіріп, сабақтың тақырыбын болжайды. Қиын күнде қол ұшын берген - нағыз
дос,
|
Оқушылар жағымды ахуал қалыптастырады. Оқушылар тақырыпты болжаған соң сабақтың мақсатымен танысып, бағалау критерийлері оқушылармен бірге жасалынады. |
Қалыптастырушы бағалауларҚБ
|
http://oilar.kz/topic_list/270/dos |
||
|
Сабақтың ортасы |
Дескрипторлар:
ҚБ
Оқулықтағы 1-оқылым тапсырмасын оқу. 1-топ. мәтіннен алынған тұжырымдарды мәтінге сүйеніп комментарий жасай отырып оқиды. 2-топ. тақырыпқа қатысты нақты ұсынылған тапсырма мақсатына сәйкес іріктеп оқиды. 3-топ. тақырып мақсатына сай зерттеп оқиды.
ҚБ
2-ТАПСЫРМА. Төмендегі фразеологизмдердің ішінен достық, бірлік, татулыққа қатыстыларын теріп алып, оларды қатыстырып, сөйлем құраңдар. Дескриптор:
ҚБ 4-тапсырма. Бекіту. «Аяқталмаған сөйлем» әдісі. «Достық мен үшін...». Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды. |
Оқушылар суреттер бойынша өзара ой бөліседі, ақырыпқа байланысты сұхбат құрастырады. Тақырыпқа байланысты мәтінді комментарий жасап, іріктеп, зерттеп оқиды. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырмалар орындайды. Фразеологизмдердің ішінен достық, бірлік, татулыққа қатыстыларын теріп жазады; оларды қатыстырып, сөйлем құрайды. Сұхбат құрады. Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы (massaget.kz/mangilik_el/tup_tamyir/asyil_soz/33707) |
||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырмасы: |
Рефлексия «Мен үшін маңызды болғаны...» Бүгін мен үшін ....... маңызды болды. *................. қызықты болды. *.......................... қиын болды. Тақтаға рефлексия жасау үшін дайын құрылымды шығарып, оқушылар бүгінгі өзінің әрекетіне талдау жасайды. Сол арқылы мұғалім бүгінгі сабақтың сәтті және сәтсіз тұстарын анықтай алады. 6-тапсырма. |
|
||||
шағым қалдыра аласыз

















