|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Досыңды ренжітпе/Ол ұйықтап жатыр ма? |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.1.3.1- шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.1.2.1. шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндайды |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың бастапқы бөліміне сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды; Шығарманы жоспар құрып мазмұндайды |
|||||
|
Құндылықтар |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Ынтымақтастық атмосферасы: Сәттілік тілеймін бәріңе, Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме! Балалар, біз өткен сабақта қандай тақырып өттік? Кім айтады? (Достық көңіл) «Күн шуағы» әдісі
Жарайсыңдар!
Балалар, бүгін біз достық туралы әңгімелермен танысуды жалғастырамыз;
Балалар, мына
сыныптағы суреттерге назар аударыңдаршы;
Сабақтың мақсаты: Шығарманың бастапқы бөліміне сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды; Шығарманы жоспар құрып мазмұндайды Балалар, достық деген не? Қалай түсінесіңдер? Достық туралы ерекше ақпараттар тыңдайық, көрейік (ЖИ) Автормен таныстыру: Әлсейіт Ақпанбетұлы 1943 жылы 22 шілдеде Қызылорда облысы, Сырдария ауданында дүниеге келген. 1959–1962 жж. кеңшарда, құрылыс басқармасында істеген. 1966 жылы Қызылорда қаласындағы Н.В.Гоголь атындағы педагогикалық институттың филология факультетін бітірген. 1966–1973 жж. Сырдария ауданындағы орта мектептерде мұғалім, аудандық оқу бөлімінде әдіскер, 1973–1977 жж. «Мектеп» баспасында редактор, 1977–1981 жж. Қазақ КСР Оқу министрлігінде инспектор, Ы.Алтынсарин атындағы педагогикалық ғылымизерттеу институтында ғылыми қызметкер, 1981–1990 жж. Қазақ радиосының әдебидрамалық хабарлар Бас редакциясында редактор болып жұмыс істеген. 1 – тапсырма «Ол ұйықтап жатыр ма?»
2 – тапсырма (топтық жұмыс) Балалар, оқиғаны оқыдық; Сендерге қазір осы әңгімеге байланысты тапсырмалар берсем деп отырмын; 1 – топ Бастапқы бөлімдерге сүйеніп, оқиғаның соңын құраңдар; 2 – топ
3 – топ Нұртан ойланып қалды. «Өзі ұйықтап жатырмын дейді. Дауыс Сұлтандікі сияқты.... Сонда қалай болғаны?» Нұртанның сұрағына жауап жаз; СЕРГІТУ СӘТІ (оюлар биі) 3 – тапсырма Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма «Планшет» Саралау - диалог «Сұлтанға хат» «Нұртанға хат»
4 – тапсырма https://wordwall.net/play/80138/423/246
Үйге: Достық туралы мақал – мәтел жаттау Кері байланыс: «Білім шыңы» әдісі |
Амандасады Бір – біріне сәттілік тілейді Өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді «Достық көңіл» атты Айнұр мен Раушан атты қыздардың оқиғасы берілген Сыныптағы суреттер арқылы әркім өзінің досын көрсетеді Сабақтың мақсатымен танысады Достық туралы ертегілерді, әнді ЖИ көмегімен көреді Әңгімені:
Топ бойынша: 1 – топ: Оқиғаның соңын құрайды; 2 – топ Жоспар бойынша мәтінді қысқаша айту; 3 – топ Нұртанның сұрағына жауап жазады Сергіту сәтіне қатысады Достарға арнап хат жазады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазып отырады Дескриптор: Өте жақсы! Дескриптор: Түсініп,рөлдерге бөліп оқиды – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Керемет! Дескриптор: Топ бойынша жұмыстар атқарады – 1 б Оқиғаның жоспарын,соңын құрайды – 1 б Өз ойларын дәледейді – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Керемет! Дескриптор: Хатта достық туралы 1 мақал болады – 1 б Хатта достықтың маңызы туралы айтылады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1б Өз жауабын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Тамаша! |
Слайд Бағалау парақтары
Презентациялық жұмыс Сыныптағы оқушылардың суреті Жасанды интеллект Оқулық
А4 парағы Топ аттары
https://wordwall.net/play/80138/423/246
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Досыңды ренжітпе/Ол ұйықтап жатыр ма? 2 сынып ашық сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Досыңды ренжітпе/Ол ұйықтап жатыр ма? |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.1.3.1- шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.1.2.1. шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндайды |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың бастапқы бөліміне сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды; Шығарманы жоспар құрып мазмұндайды |
|||||
|
Құндылықтар |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Ынтымақтастық атмосферасы: Сәттілік тілеймін бәріңе, Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме! Балалар, біз өткен сабақта қандай тақырып өттік? Кім айтады? (Достық көңіл) «Күн шуағы» әдісі
Жарайсыңдар!
Балалар, бүгін біз достық туралы әңгімелермен танысуды жалғастырамыз;
Балалар, мына
сыныптағы суреттерге назар аударыңдаршы;
Сабақтың мақсаты: Шығарманың бастапқы бөліміне сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды; Шығарманы жоспар құрып мазмұндайды Балалар, достық деген не? Қалай түсінесіңдер? Достық туралы ерекше ақпараттар тыңдайық, көрейік (ЖИ) Автормен таныстыру: Әлсейіт Ақпанбетұлы 1943 жылы 22 шілдеде Қызылорда облысы, Сырдария ауданында дүниеге келген. 1959–1962 жж. кеңшарда, құрылыс басқармасында істеген. 1966 жылы Қызылорда қаласындағы Н.В.Гоголь атындағы педагогикалық институттың филология факультетін бітірген. 1966–1973 жж. Сырдария ауданындағы орта мектептерде мұғалім, аудандық оқу бөлімінде әдіскер, 1973–1977 жж. «Мектеп» баспасында редактор, 1977–1981 жж. Қазақ КСР Оқу министрлігінде инспектор, Ы.Алтынсарин атындағы педагогикалық ғылымизерттеу институтында ғылыми қызметкер, 1981–1990 жж. Қазақ радиосының әдебидрамалық хабарлар Бас редакциясында редактор болып жұмыс істеген. 1 – тапсырма «Ол ұйықтап жатыр ма?»
2 – тапсырма (топтық жұмыс) Балалар, оқиғаны оқыдық; Сендерге қазір осы әңгімеге байланысты тапсырмалар берсем деп отырмын; 1 – топ Бастапқы бөлімдерге сүйеніп, оқиғаның соңын құраңдар; 2 – топ
3 – топ Нұртан ойланып қалды. «Өзі ұйықтап жатырмын дейді. Дауыс Сұлтандікі сияқты.... Сонда қалай болғаны?» Нұртанның сұрағына жауап жаз; СЕРГІТУ СӘТІ (оюлар биі) 3 – тапсырма Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма «Планшет» Саралау - диалог «Сұлтанға хат» «Нұртанға хат»
4 – тапсырма https://wordwall.net/play/80138/423/246
Үйге: Достық туралы мақал – мәтел жаттау Кері байланыс: «Білім шыңы» әдісі |
Амандасады Бір – біріне сәттілік тілейді Өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді «Достық көңіл» атты Айнұр мен Раушан атты қыздардың оқиғасы берілген Сыныптағы суреттер арқылы әркім өзінің досын көрсетеді Сабақтың мақсатымен танысады Достық туралы ертегілерді, әнді ЖИ көмегімен көреді Әңгімені:
Топ бойынша: 1 – топ: Оқиғаның соңын құрайды; 2 – топ Жоспар бойынша мәтінді қысқаша айту; 3 – топ Нұртанның сұрағына жауап жазады Сергіту сәтіне қатысады Достарға арнап хат жазады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазып отырады Дескриптор: Өте жақсы! Дескриптор: Түсініп,рөлдерге бөліп оқиды – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Керемет! Дескриптор: Топ бойынша жұмыстар атқарады – 1 б Оқиғаның жоспарын,соңын құрайды – 1 б Өз ойларын дәледейді – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Керемет! Дескриптор: Хатта достық туралы 1 мақал болады – 1 б Хатта достықтың маңызы туралы айтылады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1б Өз жауабын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Тамаша! |
Слайд Бағалау парақтары
Презентациялық жұмыс Сыныптағы оқушылардың суреті Жасанды интеллект Оқулық
А4 парағы Топ аттары
https://wordwall.net/play/80138/423/246
|
||
шағым қалдыра аласыз








