|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
29.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 12 сабақ. Біздің сынып |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.4. өз сыныбына сипаттама беру. 2.1.2.3 мектеп қауымдастығындағы ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
өз сыныбына сипаттама береді мектеп қауымдастығындағы ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсіндіреді |
|||||
|
Құндылықтар |
бірлік және ынтымақ: өз ісіне мұқият болу және басқаларға көмек көрсету; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сабаққа кіріспе
Жаңа тақырып «Ой қозғау» Оқулықтағы диалогті оқыңдар. Диалогте не туралы айтылған? Сенің сыныбыңды ұжым деп атауға бола ма? 2 – тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі 1. Сабақ енді басталып еді, бір оқушы сөмкесін құлатып алды, оның ішіндегі заттары шашылып қалды. Бұл жағдайда сен өзіңді қалай ұстайсың? 2.Сакен ауырып,көп күн сабақтан қалды.Сол себепті бақылау жұмысын орындай алмады.Сыныптасы Алия неге оған көмектеспеді? Сергіту сәті
3-тапсырма Жеке жұмыс «Саған сұрақ» әдісі 3.Сыныптас оқушыларды қандай жағдайлар бір-бірімен байланыстырады? 4.Сынып ұжымынды сақталатын қағидаларды оқып біл.Олар сен үшін маңызды ма? Оқулықпен жұмыс. Өзіңді тексер! 5.Сөзжұмбақты шеш. 1. Мектепті басқаратын негізгі тұлға.
а) аулада бірге ойнайтын балалар; ә) бір мектепте оқитын балалар; б) бір сыныпта оқитын балалар.
а) оқушылардың білім алатын бөлмесі; ә) оқушылардың ойнайтын бөлмесі; Үй тапсырмасы Сыныптас достарыңның суреттерінен альбом құрастырып кел.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Өздері туралы ай Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Қосымша жұмыс жасайды Күн шуақтарына өз ойларын жазып жапсырады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Сыныбы туралы әңгімелейді-1б Дескриптор: Орын алған жағдай туралы ой бөліседі-2б Кереметсің! Дескриптор: Сыныптас оқушыларды байланыстыратын жағдайларды атайды-2б Сынып ұжымынды сақталатын қағидаларды оқып біледі-1б Сөзжұмбақты шешеді-1б Дәптеріне партада отырудың ережесін құрап жазады-1б Бір-біріне сұрақтар қояды,жауап береді-2б Тамаша! «Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дүниетану. Біздің сынып. 2 сынып.
Дүниетану. Біздің сынып. 2 сынып.
|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
29.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 12 сабақ. Біздің сынып |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.4. өз сыныбына сипаттама беру. 2.1.2.3 мектеп қауымдастығындағы ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
өз сыныбына сипаттама береді мектеп қауымдастығындағы ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсіндіреді |
|||||
|
Құндылықтар |
бірлік және ынтымақ: өз ісіне мұқият болу және басқаларға көмек көрсету; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сабаққа кіріспе
Жаңа тақырып «Ой қозғау» Оқулықтағы диалогті оқыңдар. Диалогте не туралы айтылған? Сенің сыныбыңды ұжым деп атауға бола ма? 2 – тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі 1. Сабақ енді басталып еді, бір оқушы сөмкесін құлатып алды, оның ішіндегі заттары шашылып қалды. Бұл жағдайда сен өзіңді қалай ұстайсың? 2.Сакен ауырып,көп күн сабақтан қалды.Сол себепті бақылау жұмысын орындай алмады.Сыныптасы Алия неге оған көмектеспеді? Сергіту сәті
3-тапсырма Жеке жұмыс «Саған сұрақ» әдісі 3.Сыныптас оқушыларды қандай жағдайлар бір-бірімен байланыстырады? 4.Сынып ұжымынды сақталатын қағидаларды оқып біл.Олар сен үшін маңызды ма? Оқулықпен жұмыс. Өзіңді тексер! 5.Сөзжұмбақты шеш. 1. Мектепті басқаратын негізгі тұлға.
а) аулада бірге ойнайтын балалар; ә) бір мектепте оқитын балалар; б) бір сыныпта оқитын балалар.
а) оқушылардың білім алатын бөлмесі; ә) оқушылардың ойнайтын бөлмесі; Үй тапсырмасы Сыныптас достарыңның суреттерінен альбом құрастырып кел.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Өздері туралы ай Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Қосымша жұмыс жасайды Күн шуақтарына өз ойларын жазып жапсырады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Сыныбы туралы әңгімелейді-1б Дескриптор: Орын алған жағдай туралы ой бөліседі-2б Кереметсің! Дескриптор: Сыныптас оқушыларды байланыстыратын жағдайларды атайды-2б Сынып ұжымынды сақталатын қағидаларды оқып біледі-1б Сөзжұмбақты шешеді-1б Дәптеріне партада отырудың ережесін құрап жазады-1б Бір-біріне сұрақтар қояды,жауап береді-2б Тамаша! «Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз
















