|
|
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нұрболат Камила |
|||||
|
Күні: |
10.10.2024 |
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№6 сабақ. Менің құқығым және міндеттерім |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 өз өмірінен мысалдар келтіру негізінде құқықты, міндетті және жауапкершілікті ажырату |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қандай міндеттерінің барын біледі Жауапкершіліктің қандай болатынын оқып үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Отбасы мүшелерінен сауалнама алып, қажеттіліктерін анықта. Маңыздылығына қарай орналастыр. Тақырыпты ашу «Еркін әңгіме» әдісі Суреттерге қарап, отбасы мен достарыңды бөліп ал. Отбасы деген кімдер? Достарың кім? Олар туралы не айта аласыңдар? Жаңа тақырып Бала құқығы туралы әңгімелеу Әрбір баланың отбасында тұрып, тәрбиеленуге құқығы бар. Отбасылық тәрбие кәмілеттік жасқа толмаған баланы тәрбиелеудің ең тәуір түрі, сондықтан да оған басымырақ маңыз беріледі. Баланың өз ата-анасының отбасында және өзге де туысқандарымен тұруына, олармен қарым-қатынас жасауға қақысы бар. Жұптық жұмыс 1-тапсырма Бала неге құқылы? Топтастыру жаса және ойыңды жеткіз 2-тапсырма Топтық жұмыс «Спикер» әдісі 1-топ Жауапкершілік туралы айт 2-топ Өз құқығың туралы айт 3-топ Өзіңнің міндетің туралы айт «Нейрожаттығу» әдісі Ұжымдық жұмыс 3-тапсырма Мектептегі міндеттерің бен жауапкершілігің туралы айт. ҚЖ: «Менің құқығым» тақырыбына шағын мәтін құра. Үй тапсырмасы Өз отбасы мүшелеріңнің міндеттері туралы жазып кел
|
Жақсы тілектер тілейді Әңгіме құрастырады Жаңа тақырыпты ұғып келеді Топтастыру жасайды Топтық жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Өз отбасындағы жағдайлар туралы айтады-2б Отбасы қажеттіліктері туралы біледі-2б Қб:«Әмиян» әдісі
Дескритпор: Бала неге құқылы екенін біледі-2б Топтастыру жасайды-2б Дескриптор: Құқық,міндет,жауапкершілік туралы айтады-1б Өз білімдерін спикер ортаға шығып,жеткізеді-1б Жарайсың!
Жарайсыңдар «Аралдар» кері байланысы |
суреттер Суреттер оқулық
оқулық
оқулық Қимылдар Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дүниетану қмж 2 сынып 6-сабақ
|
|
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нұрболат Камила |
|||||
|
Күні: |
10.10.2024 |
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№6 сабақ. Менің құқығым және міндеттерім |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 өз өмірінен мысалдар келтіру негізінде құқықты, міндетті және жауапкершілікті ажырату |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қандай міндеттерінің барын біледі Жауапкершіліктің қандай болатынын оқып үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Отбасы мүшелерінен сауалнама алып, қажеттіліктерін анықта. Маңыздылығына қарай орналастыр. Тақырыпты ашу «Еркін әңгіме» әдісі Суреттерге қарап, отбасы мен достарыңды бөліп ал. Отбасы деген кімдер? Достарың кім? Олар туралы не айта аласыңдар? Жаңа тақырып Бала құқығы туралы әңгімелеу Әрбір баланың отбасында тұрып, тәрбиеленуге құқығы бар. Отбасылық тәрбие кәмілеттік жасқа толмаған баланы тәрбиелеудің ең тәуір түрі, сондықтан да оған басымырақ маңыз беріледі. Баланың өз ата-анасының отбасында және өзге де туысқандарымен тұруына, олармен қарым-қатынас жасауға қақысы бар. Жұптық жұмыс 1-тапсырма Бала неге құқылы? Топтастыру жаса және ойыңды жеткіз 2-тапсырма Топтық жұмыс «Спикер» әдісі 1-топ Жауапкершілік туралы айт 2-топ Өз құқығың туралы айт 3-топ Өзіңнің міндетің туралы айт «Нейрожаттығу» әдісі Ұжымдық жұмыс 3-тапсырма Мектептегі міндеттерің бен жауапкершілігің туралы айт. ҚЖ: «Менің құқығым» тақырыбына шағын мәтін құра. Үй тапсырмасы Өз отбасы мүшелеріңнің міндеттері туралы жазып кел
|
Жақсы тілектер тілейді Әңгіме құрастырады Жаңа тақырыпты ұғып келеді Топтастыру жасайды Топтық жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Өз отбасындағы жағдайлар туралы айтады-2б Отбасы қажеттіліктері туралы біледі-2б Қб:«Әмиян» әдісі
Дескритпор: Бала неге құқылы екенін біледі-2б Топтастыру жасайды-2б Дескриптор: Құқық,міндет,жауапкершілік туралы айтады-1б Өз білімдерін спикер ортаға шығып,жеткізеді-1б Жарайсың!
Жарайсыңдар «Аралдар» кері байланысы |
суреттер Суреттер оқулық
оқулық
оқулық Қимылдар Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||


шағым қалдыра аласыз








