|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көпжақтар |
Мектеп: «Н.Островский атындағы №4 Күршім орта мектебі» КММ |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тухметова Альфия Какимовна |
|
Күні: |
19.11.2024 |
|
Сыныбы: 11а |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс көпжақтар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.1.6 - дұрыс көпжақтың анықтамасын білу, дұрыс көпжақтардың түрлерін ажырата білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
- дұрыс көпжақтың анықтамасын білу, дұрыс көпжақтардың түрлерін ажырата білу;дұрыс көпжақтар туралы білімдерін жинақтау, жүйелеу. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 2мин |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйлерін сұрап, жағымды ахуал туындату; Оқушыларды түгелдеу; Сабақтың мақсатымен таныстыру. Сабақ бойы өзін –өзі бағалау парақтарын тарату |
Мұғаліммен сәлемдесу;Сыныпта жағымды ахуал туындату.Көрсетілген фигураларға байланысты жақсы сын есім сөздерін табу;
Сабақтың мақсатын мұғаліммен
бірге ашу, сұрақтар туындаса мұғалімнің
|
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды |
Слайд
|
||||||||||
|
Сабақтың басы 2мин 10 мин 3 мин Сабақ-тың ортасы 10 мин. 3мин 10мин |
1 ) Өткен материалды еске түсіру.
2.Үй тапсырмасын тексеру А) оқушылар алдын ала бөлінген топтар бойынша жасаған презентацияларын қорғайды. Б) Дұрыс көпжақ тақырыбына өздері құрастырған өлендерін оқиды. 3. Жекелеген жұмыс(тест) Оқушыларға quizizz ойының қалай ойнау керектігін түсіндіру.
4.сергіту сәті 5.топтық жұмыс. Миллион кімге бұйырады? Ойының қалай ойнау керек екенің түсіндіру.Оқушылар әр денгейді дұрыс өтсе келесі денгейге көшеді, ал дұрыс орындамаса қайтадан бірінші деңгейден бастап орындайды Тапсырмалары өзгеріп отырады. |
Өткен материалды қайталау. Дұрыс көпжақтарды қасиеттері бойынша жинақтау. (wordwall ойыны). 1.Үй жұмысы. а) тапсырма 1 топ . Дұрыс көпжақтардың шығу тарихы 2 топ. Дұрыс көпжақтың өмірде қолдануы 3 топ. Дұрыс көпжақтың табиғатта кездесуі б) тапсырма. Өз өлендерін оқиды әр топ. 2.Жекелеген жұмыс (тест quizizz ойыны .)
A)Куб b) Тетраэдр c) Додекаэдр
a)6 b) 8 c) 12 d)20
а)Тең қабырғалы үшбұрыштар b)Шаршы c)Бесбұрыштар d)Алтыбұрыштар
a) 2 b) 3 c) 4 d) 5
a)Куб b)Тетраэдр c)Октаэдр d) Додекаэдр
a)Шаршылар b)Үшбұрыштар c)Бесбұрыштар d)Алтыбұрыштар
a)Куб b)Тетраэдр c)Икосаэдр d)Додекаэдр
a)Куб b)Икосаэдр c)Октаэдр d)Додекаэдр
a) 3 b) 4 c) 5 d) 6 3.Сергіту сәті. (wordwall ойыны). Жасырылған сөзді тап ( тетраэдр, икосаэдр, гексаэдр, додекаэдр, октаэдр) 4. топтық жұмыс (learningapps ойыны) С 2) 1000 3) 5000 4) 50000 5) 250000 6) 1000000 |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» Дискриптор: Әр тапсырма 1ұпаймен бағаланады «Басбармақ» әдісімен бағалау жүргізіледі Шапалақтау әдісі бойынша өздерін бағалайды |
ДК экраны https://wordwall.net/ru/resource/81691785 презентация (Gamma) https://quizizz.com/admin/quiz/6738c80f23b0ab88feff1680?source=live_dash_game_complete&gameType=live&players=0
https://wordwall.net/ru/resource/82006403. https://learningapps.org/watch?v=pq84y9v5a24 нотбук әр топта |
||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
1.Бағалау оқушыларды топ басшы бағалауын ескеріп бағалау 2. Рефлексия Оқушыларға сабақ бойынша өз ойларын сұрау. 3. Үй тапсырмасы. №1. Дұрыс тетраэдрдің толық бетінің ауданын табыңыз, егер оның қыры b-ға тең болса? №2. Кубтың диагоналіa-ға тең. Кубтың толық бетінің ауданын есептеңіз. |
1.Бағалау. Топбасшылар өз тобындағы балаларды критерий бойынша бағалайды
1 2. Рефлексия (menti қосымшасы) Оқушылар ұнайды Ұнамайды Сұрақтарым бар деген жауаптарды тандайды. 3. Үй тапсырманы дәптерге жазып алу. |
Бағалау. Оқушылар бір-бірін ауызша критерий бойынша бағалайды. |
https://www.menti.com/al5e6mtbk48z слайд |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дұрыс көпжақтар
Дұрыс көпжақтар
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көпжақтар |
Мектеп: «Н.Островский атындағы №4 Күршім орта мектебі» КММ |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тухметова Альфия Какимовна |
|
Күні: |
19.11.2024 |
|
Сыныбы: 11а |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс көпжақтар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.1.6 - дұрыс көпжақтың анықтамасын білу, дұрыс көпжақтардың түрлерін ажырата білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
- дұрыс көпжақтың анықтамасын білу, дұрыс көпжақтардың түрлерін ажырата білу;дұрыс көпжақтар туралы білімдерін жинақтау, жүйелеу. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 2мин |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйлерін сұрап, жағымды ахуал туындату; Оқушыларды түгелдеу; Сабақтың мақсатымен таныстыру. Сабақ бойы өзін –өзі бағалау парақтарын тарату |
Мұғаліммен сәлемдесу;Сыныпта жағымды ахуал туындату.Көрсетілген фигураларға байланысты жақсы сын есім сөздерін табу;
Сабақтың мақсатын мұғаліммен
бірге ашу, сұрақтар туындаса мұғалімнің
|
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды |
Слайд
|
||||||||||
|
Сабақтың басы 2мин 10 мин 3 мин Сабақ-тың ортасы 10 мин. 3мин 10мин |
1 ) Өткен материалды еске түсіру.
2.Үй тапсырмасын тексеру А) оқушылар алдын ала бөлінген топтар бойынша жасаған презентацияларын қорғайды. Б) Дұрыс көпжақ тақырыбына өздері құрастырған өлендерін оқиды. 3. Жекелеген жұмыс(тест) Оқушыларға quizizz ойының қалай ойнау керектігін түсіндіру.
4.сергіту сәті 5.топтық жұмыс. Миллион кімге бұйырады? Ойының қалай ойнау керек екенің түсіндіру.Оқушылар әр денгейді дұрыс өтсе келесі денгейге көшеді, ал дұрыс орындамаса қайтадан бірінші деңгейден бастап орындайды Тапсырмалары өзгеріп отырады. |
Өткен материалды қайталау. Дұрыс көпжақтарды қасиеттері бойынша жинақтау. (wordwall ойыны). 1.Үй жұмысы. а) тапсырма 1 топ . Дұрыс көпжақтардың шығу тарихы 2 топ. Дұрыс көпжақтың өмірде қолдануы 3 топ. Дұрыс көпжақтың табиғатта кездесуі б) тапсырма. Өз өлендерін оқиды әр топ. 2.Жекелеген жұмыс (тест quizizz ойыны .)
A)Куб b) Тетраэдр c) Додекаэдр
a)6 b) 8 c) 12 d)20
а)Тең қабырғалы үшбұрыштар b)Шаршы c)Бесбұрыштар d)Алтыбұрыштар
a) 2 b) 3 c) 4 d) 5
a)Куб b)Тетраэдр c)Октаэдр d) Додекаэдр
a)Шаршылар b)Үшбұрыштар c)Бесбұрыштар d)Алтыбұрыштар
a)Куб b)Тетраэдр c)Икосаэдр d)Додекаэдр
a)Куб b)Икосаэдр c)Октаэдр d)Додекаэдр
a) 3 b) 4 c) 5 d) 6 3.Сергіту сәті. (wordwall ойыны). Жасырылған сөзді тап ( тетраэдр, икосаэдр, гексаэдр, додекаэдр, октаэдр) 4. топтық жұмыс (learningapps ойыны) С 2) 1000 3) 5000 4) 50000 5) 250000 6) 1000000 |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» Дискриптор: Әр тапсырма 1ұпаймен бағаланады «Басбармақ» әдісімен бағалау жүргізіледі Шапалақтау әдісі бойынша өздерін бағалайды |
ДК экраны https://wordwall.net/ru/resource/81691785 презентация (Gamma) https://quizizz.com/admin/quiz/6738c80f23b0ab88feff1680?source=live_dash_game_complete&gameType=live&players=0
https://wordwall.net/ru/resource/82006403. https://learningapps.org/watch?v=pq84y9v5a24 нотбук әр топта |
||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
1.Бағалау оқушыларды топ басшы бағалауын ескеріп бағалау 2. Рефлексия Оқушыларға сабақ бойынша өз ойларын сұрау. 3. Үй тапсырмасы. №1. Дұрыс тетраэдрдің толық бетінің ауданын табыңыз, егер оның қыры b-ға тең болса? №2. Кубтың диагоналіa-ға тең. Кубтың толық бетінің ауданын есептеңіз. |
1.Бағалау. Топбасшылар өз тобындағы балаларды критерий бойынша бағалайды
1 2. Рефлексия (menti қосымшасы) Оқушылар ұнайды Ұнамайды Сұрақтарым бар деген жауаптарды тандайды. 3. Үй тапсырманы дәптерге жазып алу. |
Бағалау. Оқушылар бір-бірін ауызша критерий бойынша бағалайды. |
https://www.menti.com/al5e6mtbk48z слайд |
шағым қалдыра аласыз
көмегіне
жүгіну.

ұрақтар 1)
500
0 балдық
жүйе.












