|
Бөлім: Дұрыс тамақтану. Гендік өзгеріске ұшыраған тағамдар |
МЕКТЕП: Ыбырай Алтынсарин атындағы ЖОББМ |
||||||
|
КҮНІ:22.02 |
Мұғалім: Габбасова Б.З. |
||||||
|
СЫНЫП: 7 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс тамақтану қағидасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.1.1 мәтіндік және графиктік (кесте, диаграмма, сурет, шартты белгілер) ақпаратты интерпретациялау; 7.4.4.3 шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану. |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіндік ақпаратты түсіну, шылау түрлерін ажырата білу; Көпшілігі: мәтіндікақпаратты интерпретациялау , шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану; Кейбір оқушылар: мәтіндік ақпаратты интерпретациялау, шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||
|
Жоспар: |
|||||||
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушыныңәрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. «Суретті карта» әдісі арқылы өтілген тақырыптар бойынша сұрақтарға жауап беріп, жаңа материалдың тақырыбына болжам жасайды. ОҚЫЛЫМ АЛДЫ. Тақырыпты болжау.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1-оқылым мәтіні. Мәтінді оқып,
дұрыс тамақтану қағидасын кластер әдісімен түсіндіріңдер. «Еркін
жазу» әдісімен дұрыс тамақтану туралы өз ойларыңды
жазыңдар. ТЖ. Мәтіндегі ақпаратты «Кластер» әдісімен түсіндіріңдер.
Дескриптор:
ҚБ ЖЖ. Мәтін бойынша «Қиын» және «оңай» сұрақтар құрастырады. ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
ЖЖ. «Т кестесі» бойынша шылаудың түрлерін ажыратады. Дескриптор:
ҚБ
Бекіту. Жеке жұмыс. Өз тамақтану қағидаларын құрастырады.
|
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді оқып, дұрыс тамақтану қағидасын кластер әдісімен түсіндіріңдер. «Еркін жазу» әдісімен дұрыс тамақтану туралы өз ойларыңды жазыңдар. Мәтіндегі ақпаратты «Кластер» әдісімен түсіндіріңдер. Пайдалы кеңес алады. Дескриптор: Сұрақтарға шынайы өмірмен байланыстыра отырып жауап береді; Тақырып аясында сыни пікір білдіреді. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тақырып бойынша тапсырма орындайды. Өз тамақтану қағидаларын құрастырады. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы 7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы (http://ukc-astana.kz/ru/ 1059-durys-tamaktanu |
|||
|
Рефлексия |
Кері байланыс: Сабақтың соңында мұғалім бағалау критерийлері мен сабақ мақсаттарына қайта оралады. Сабақ мақсатына қаншалықты қол жеткізгендері туралы бірге талқылайды. Кері байланыс Мұғалім оқушыларға рефлексия парағын үлестіреді. «Ватсап» әдісі арқылы кері байланыс алады. Үй тапсырмасы: 5-тапсырма |
Оқушылар сабақ соңында өз айларымен бөлісіп, топ ішінде талқылайды. |
Мұғалім талқылауға қатысып, оны қорытындылайды |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дұрыс тамақтану қағидасы
Дұрыс тамақтану қағидасы
|
Бөлім: Дұрыс тамақтану. Гендік өзгеріске ұшыраған тағамдар |
МЕКТЕП: Ыбырай Алтынсарин атындағы ЖОББМ |
||||||
|
КҮНІ:22.02 |
Мұғалім: Габбасова Б.З. |
||||||
|
СЫНЫП: 7 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс тамақтану қағидасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.1.1 мәтіндік және графиктік (кесте, диаграмма, сурет, шартты белгілер) ақпаратты интерпретациялау; 7.4.4.3 шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану. |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіндік ақпаратты түсіну, шылау түрлерін ажырата білу; Көпшілігі: мәтіндікақпаратты интерпретациялау , шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану; Кейбір оқушылар: мәтіндік ақпаратты интерпретациялау, шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||
|
Жоспар: |
|||||||
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушыныңәрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. «Суретті карта» әдісі арқылы өтілген тақырыптар бойынша сұрақтарға жауап беріп, жаңа материалдың тақырыбына болжам жасайды. ОҚЫЛЫМ АЛДЫ. Тақырыпты болжау.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1-оқылым мәтіні. Мәтінді оқып,
дұрыс тамақтану қағидасын кластер әдісімен түсіндіріңдер. «Еркін
жазу» әдісімен дұрыс тамақтану туралы өз ойларыңды
жазыңдар. ТЖ. Мәтіндегі ақпаратты «Кластер» әдісімен түсіндіріңдер.
Дескриптор:
ҚБ ЖЖ. Мәтін бойынша «Қиын» және «оңай» сұрақтар құрастырады. ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
ЖЖ. «Т кестесі» бойынша шылаудың түрлерін ажыратады. Дескриптор:
ҚБ
Бекіту. Жеке жұмыс. Өз тамақтану қағидаларын құрастырады.
|
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді оқып, дұрыс тамақтану қағидасын кластер әдісімен түсіндіріңдер. «Еркін жазу» әдісімен дұрыс тамақтану туралы өз ойларыңды жазыңдар. Мәтіндегі ақпаратты «Кластер» әдісімен түсіндіріңдер. Пайдалы кеңес алады. Дескриптор: Сұрақтарға шынайы өмірмен байланыстыра отырып жауап береді; Тақырып аясында сыни пікір білдіреді. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тақырып бойынша тапсырма орындайды. Өз тамақтану қағидаларын құрастырады. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы 7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы (http://ukc-astana.kz/ru/ 1059-durys-tamaktanu |
|||
|
Рефлексия |
Кері байланыс: Сабақтың соңында мұғалім бағалау критерийлері мен сабақ мақсаттарына қайта оралады. Сабақ мақсатына қаншалықты қол жеткізгендері туралы бірге талқылайды. Кері байланыс Мұғалім оқушыларға рефлексия парағын үлестіреді. «Ватсап» әдісі арқылы кері байланыс алады. Үй тапсырмасы: 5-тапсырма |
Оқушылар сабақ соңында өз айларымен бөлісіп, топ ішінде талқылайды. |
Мұғалім талқылауға қатысып, оны қорытындылайды |
|
|||
шағым қалдыра аласыз






















