Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Дыбысты жазу және ойнату
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
III бөлім. «Сөзбе - сөз (ортақ тақырыптар: «Менің мектебім»,«Менің туған жерім») |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дыбысты жазу және ойнату |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты |
2.2.4.2. ойынның бағдарламалау ортасында скретчтің библиотекасындағы дыбыстарды қолдану (Scratch (скретч); |
|
Сабақтың мақсаты |
Scratch-тің кітапханасындағы дыбыстармен танысып, оларды пайдалануды үйренесің |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Сабаққа кіріспе (5 минут)
2. Жаңа тақырыпты түсіндіру (10 минут) |
- Сабақтың мақсатын және тақырыбын таныстырады.
3.Жаңа тақырыпқа шолу. Дыбысты жазу және ойнату туралы түсіндіреді.
|
1- Сабақтың тақырыбын тыңдайды.
Жаңа ақпаратты қабылдайды, сұрақтар қояды. |
- Қатысуы мен қызығушылығын бақылау.
Сұрақтарға жауап беру арқылы бағалау. |
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=25
Дыбыс жазу құрылғылары, компьютер |
|
3. Практикалық жаттығу (15 минут)
4. Жұптық жұмыс (5 минут) |
Практикалық жұмыстарды орындауға нұсқау береді. - Оқушыларды дыбыс жазу және ойнату құралдарымен таныстырады.
1-тапсырма Жұптық жұмыс
2-тапсырма топтық жұмыс Оқушыларды жұптарға бөліп, бір-біріне дыбыс жазып, тыңдауды тапсырады.
3-тапсырма ЕБҚО тапсырма 4-тапсырма жеке жұмыс
5-тапсырма жеке жұмыс
|
Дыбысты жазып, оны қайта тыңдайды.
1-тапсырманы дескриптор бойынша орындайды.
2-тапсырманы дескриптор бойынша орындайды. интернеттен жобаға қажетті дауысты алады.
Жұпта жұмыс істейді, дыбысты жазып, тыңдайды.
3 тапсырманы орындайды. Дыбыс блогы командаларын қызметімен сәйкестендіреді.
5-тапсырма дискрипторы:
Есепті шығарады. |
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Стикерлер» əдісі бойынша бағалайды. Жасыл түс: Жарайсың! Сары түс: Жақсы! Қызыл түс: Талпын!
Жаттығу нәтижелерін бақылау және кері байланыс беру.
Жұптық жұмыстың сапасын бақылау.
|
Микрофон, компьютер, дыбыс жазу бағдарламасы
Дыбыс жазу құрылғылары: Микрофон, дыбыс жазу бағдарламасы (мысалы,Компьютер: Дыбысты жазу және ойнату бағдарламалары үшін.
Дыбыс жазу құрылғылары |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақты бекіту. 5мин Рефлексия |
|
Диалог мәтін айтады. Өмірден мысал келтіреді. |
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Стикерлер» əдісі арқылы бағалайды. Жасыл түс: Жарайсың! Сары түс: Жақсы! Қызыл түс: Талпын! |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дыбысты жазу және ойнату
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Дыбысты жазу және ойнату
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
III бөлім. «Сөзбе - сөз (ортақ тақырыптар: «Менің мектебім»,«Менің туған жерім») |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дыбысты жазу және ойнату |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты |
2.2.4.2. ойынның бағдарламалау ортасында скретчтің библиотекасындағы дыбыстарды қолдану (Scratch (скретч); |
|
Сабақтың мақсаты |
Scratch-тің кітапханасындағы дыбыстармен танысып, оларды пайдалануды үйренесің |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Сабаққа кіріспе (5 минут)
2. Жаңа тақырыпты түсіндіру (10 минут) |
- Сабақтың мақсатын және тақырыбын таныстырады.
3.Жаңа тақырыпқа шолу. Дыбысты жазу және ойнату туралы түсіндіреді.
|
1- Сабақтың тақырыбын тыңдайды.
Жаңа ақпаратты қабылдайды, сұрақтар қояды. |
- Қатысуы мен қызығушылығын бақылау.
Сұрақтарға жауап беру арқылы бағалау. |
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=25
Дыбыс жазу құрылғылары, компьютер |
|
3. Практикалық жаттығу (15 минут)
4. Жұптық жұмыс (5 минут) |
Практикалық жұмыстарды орындауға нұсқау береді. - Оқушыларды дыбыс жазу және ойнату құралдарымен таныстырады.
1-тапсырма Жұптық жұмыс
2-тапсырма топтық жұмыс Оқушыларды жұптарға бөліп, бір-біріне дыбыс жазып, тыңдауды тапсырады.
3-тапсырма ЕБҚО тапсырма 4-тапсырма жеке жұмыс
5-тапсырма жеке жұмыс
|
Дыбысты жазып, оны қайта тыңдайды.
1-тапсырманы дескриптор бойынша орындайды.
2-тапсырманы дескриптор бойынша орындайды. интернеттен жобаға қажетті дауысты алады.
Жұпта жұмыс істейді, дыбысты жазып, тыңдайды.
3 тапсырманы орындайды. Дыбыс блогы командаларын қызметімен сәйкестендіреді.
5-тапсырма дискрипторы:
Есепті шығарады. |
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Стикерлер» əдісі бойынша бағалайды. Жасыл түс: Жарайсың! Сары түс: Жақсы! Қызыл түс: Талпын!
Жаттығу нәтижелерін бақылау және кері байланыс беру.
Жұптық жұмыстың сапасын бақылау.
|
Микрофон, компьютер, дыбыс жазу бағдарламасы
Дыбыс жазу құрылғылары: Микрофон, дыбыс жазу бағдарламасы (мысалы,Компьютер: Дыбысты жазу және ойнату бағдарламалары үшін.
Дыбыс жазу құрылғылары |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақты бекіту. 5мин Рефлексия |
|
Диалог мәтін айтады. Өмірден мысал келтіреді. |
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Стикерлер» əдісі арқылы бағалайды. Жасыл түс: Жарайсың! Сары түс: Жақсы! Қызыл түс: Талпын! |
|
шағым қалдыра аласыз












