Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Дулат Исабековтың «Әпке» сахналық қойылым
|
Бөлім: |
Махаббат және абырой |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дулат Исабековтың «Әпке» сахналық қойылым |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.3.1.1 шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 8 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру.
|
Үй тапсырмасын айтады. Бір-біріне жылы тілектер білдіреді. Үш топқа бөлінеді: «Әпке», «Бауыр», «Отбасы». |
2 балл |
Интерактив-ті тақта |
|
|
Автордың шығармашылығын еске түсіреді. Кейіпкерлерге мінездеме береді. |
2балл |
Интерактивті тақта оқулық |
|
Kahoot сайтында топтар арасында жарыс жүргізу. |
Шығарманы еске түсріп тест тапсырмалар топ болып жылдам орындайды. Қай топ тез, әрі дұрыс жауап берсе, сол топ жеңеді |
4 балл |
Интерактивті тақта, Kahoot |
|
8 минут |
«GOOGLE» әдісі арқылы сабақты қорытындылау
|
Берілген парақтарға әр топ келесі топқа сұрақ жолдайды. Сұрақтарға жауап беріп бірін-бірі бағалайды. |
2 балл |
Интерактивті тақта, GOOGLE парағы |
|
2 минут |
Рефлексия: «Мұғалімге хат» почта хаттарына сабақтан алған әсерлерін жазып, почта жәшігіне салу арқылы кері байланыс алу. Үй тапсырмасы: |
Сабаққа деген өз пікірлерін жазып , почта жәшігіне салады. Егер автор болсаңдар, пьесаны қалай аяқтар едіңдер. |
|
Интерактивтақта |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дулат Исабеков “Әпке” сахналық қойылым
Дулат Исабеков “Әпке” сахналық қойылым
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Дулат Исабековтың «Әпке» сахналық қойылым
|
Бөлім: |
Махаббат және абырой |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дулат Исабековтың «Әпке» сахналық қойылым |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.3.1.1 шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 8 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру.
|
Үй тапсырмасын айтады. Бір-біріне жылы тілектер білдіреді. Үш топқа бөлінеді: «Әпке», «Бауыр», «Отбасы». |
2 балл |
Интерактив-ті тақта |
|
|
Автордың шығармашылығын еске түсіреді. Кейіпкерлерге мінездеме береді. |
2балл |
Интерактивті тақта оқулық |
|
Kahoot сайтында топтар арасында жарыс жүргізу. |
Шығарманы еске түсріп тест тапсырмалар топ болып жылдам орындайды. Қай топ тез, әрі дұрыс жауап берсе, сол топ жеңеді |
4 балл |
Интерактивті тақта, Kahoot |
|
8 минут |
«GOOGLE» әдісі арқылы сабақты қорытындылау
|
Берілген парақтарға әр топ келесі топқа сұрақ жолдайды. Сұрақтарға жауап беріп бірін-бірі бағалайды. |
2 балл |
Интерактивті тақта, GOOGLE парағы |
|
2 минут |
Рефлексия: «Мұғалімге хат» почта хаттарына сабақтан алған әсерлерін жазып, почта жәшігіне салу арқылы кері байланыс алу. Үй тапсырмасы: |
Сабаққа деген өз пікірлерін жазып , почта жәшігіне салады. Егер автор болсаңдар, пьесаны қалай аяқтар едіңдер. |
|
Интерактивтақта |
шағым қалдыра аласыз













