|
Пәні: |
Әліппе |
||||
|
Күні: |
17.10.23ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Төлеу А.Б |
||||
|
Сынып: 1а |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№38 М дыбысы және әрпі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу) қолданады, түсініп оқиды; сызба – модель,сурет,белгілер арқылы сөз, сөйлем, шағын мәтін құрастырады; айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді көшіріп және есту,есте сақтау арқылы жазады. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
сурет бойынша мәтін құрастырады , әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады, сөздерді буындап, қосып оқиды |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал «Оқушымын мен енді, Мектебіме барамын. Сәлемдесіп ұстазбен, Достарымды тосамын |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
|
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
«Ой қозғау» әдісі. 1-қатар құрамында М дыбысы бар сөздерді буынға бөледі 2-қатар сол сөздерге дыбыстық талдау жасайды 3-қатар сөздерді қатыстырып сөйлем құрайды Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Спиральді оқу» әдісі Сөздерді оқы. Сызбаға сәйкес сурет бойынша сөйлем құрастыр. Дескриптор: -сөздерді буындап,қосып оқиды -сурет бойынша сөйлем құрастырады -сызбаға сәйкес сөйлем құрайды |
З дыбысы бар сөздерді буынға бөледі, сөздерге дыбыстық талдау жасайды, сөздерді қатыстырып сөйлем құрайды
1.сөздерді буындап,қосып оқиды 2.сурет бойынша сөйлем құрастырады 3.сызбаға сәйкес сөйлем құрайды |
Мадақтау Геометриялық фигуралармен бағалау (жауабына қарай) |
М әрпінің баспа, жазба түрлері Дауысты,дауыссыз дыбыстар үйлердің суретіА4 Қатты қағаздан жасалған әріптер |
|
|
Сергіту сәті |
2- тапсырма Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс Құрамында М дыбысы бар сөздерді үлгі бойынша жаз. Дескриптор: - әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады - жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап Жазады Нейрогимнастикалық жаттығу «Алма және алма ағашы»
|
1. әріптің, әріптердің өзара байланыс элементтерін жазады 2. жол аралығын, жолдың жоғары және төменгі сызықтарын сақтап жазады Алма мен ағашты саусақпен көрсетіп жаттығады. |
«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» |
Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы |
3 –тапсырма Жұптық жұмыс «Құрастыр және сәйкестендір» әдісі Берілген сөйлемдермен мәтін құрастыр. Дескриптор: - мәтін құрастырады -сөйлемдердің мағыналық ретін сақтайды |
1. мәтін құрастырады 2.сөйлемдердің мағыналық ретін сақтайды
|
«Отшашу» арқылы бір-бірін бағалау» |
Оқулық 41 бет |
|
|
Кері байланыс |
|
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін алманың түсіне қарай белгілеп көрсетеді. |
|
Алма ағашы |
|
|
|
|
, .
, .
, .
Марал, матаны оқы. сырмақты ора. |

|
Пәні: |
Әліппе |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№39 Е дыбысы және әрпі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пәні:
Әліппе
Күні:
17.10.23ж
Педагогтің
аты-жөні:
Төлеу
А.Б
Сынып:
1а
Қатысқандар саны: Қатыспағандар
саны:
Сабақтың тақырыбы №38 М дыбысы және
әрпі
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
Оқу түрлерін
(буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу) қолданады, түсініп оқиды;
сызба – модель,сурет,белгілер арқылы сөз, сөйлем, шағын мәтін
құрастырады; айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді көшіріп және
есту,есте сақтау арқылы
жазады.
Сабақтың
мақсаты
сурет бойынша мәтін құрастырады , әріптің, әріптердің өзара
байланыс элементтерін жазады, сөздерді буындап,
қосып оқиды
Сабақ барысы Сабақтың
кезеңі/уақыты
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақтың басы
Психологиялық
ахуал
«Оқушымын мен енді,
Мектебіме барамын. Сәлемдесіп ұстазбен, Достарымды
тосамын
Оқушылар сабаққа
назар аударады.
Сабақтың ортасы
«Ой қозғау»
әдісі.
1-қатар құрамында М дыбысы бар сөздерді буынға
бөледі
2-қатар сол сөздерге дыбыстық талдау
жасайды
3-қатар сөздерді қатыстырып сөйлем
құрайды
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын
хабарлау
1-тапсырма
Ұжымдық жұмыс
«Спиральді оқу» әдісі
Сөздерді оқы.
Сызбаға сәйкес сурет бойынша сөйлем
құрастыр.
Дескриптор:
-сөздерді буындап,қосып
оқиды
-сурет бойынша сөйлем
құрастырады -сызбаға сәйкес сөйлем
құрайды
З дыбысы бар сөздерді буынға бөледі, сөздерге дыбыстық
талдау жасайды, сөздерді қатыстырып сөйлем
құрайды
1.сөздерді буындап,қосып
оқиды
2.сурет бойынша сөйлем
құрастырады 3.сызбаға сәйкес сөйлем
құрайды Мадақтау
Геометриялық фигуралармен бағалау (жауабына
қарай)
М әрпінің баспа,
жазба
түрлері Дауысты,дауыссыз
дыбыстар үйлердің суретіА4 Қатты қағаздан жасалған
әріптер Сергіту
сәті 2-
тапсырма Жеке
жұмыс
Дәптермен жұмыс Құрамында М дыбысы бар
сөздерді үлгі бойынша жаз. Дескриптор: -
әріптің, әріптердің өзара
байланыс элементтерін жазады - жол аралығын, жолдың жоғары
және төменгі сызықтарын
сақтап Жазады Нейрогимнастикалық жаттығу «Алма және алма
ағашы»
1.
әріптің, әріптердің өзара
байланыс элементтерін жазады 2. жол аралығын, жолдың жоғары
және төменгі сызықтарын сақтап
жазады
Алма мен ағашты саусақпен көрсетіп
жаттығады.
«Комментарий» арқылы бір-бірін
бағалау» Дәптер қаламсап
Сабақтың
соңы 3
–тапсырма Жұптық
жұмыс
«Құрастыр және сәйкестендір»
әдісі
Берілген
сөйлемдермен мәтін құрастыр.
Дескриптор:
- мәтін
құрастырады
-сөйлемдердің
мағыналық ретін сақтайды
1. мәтін
құрастырады
2.сөйлемдердің
мағыналық ретін сақтайды
«Отшашу» арқылы бір-бірін
бағалау» Оқулық
41 бет
Кері
байланыс
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін
алманың түсіне қарай белгілеп
көрсетеді.
Алма
ағашы ,
. ,
. ,
. Марал, матаны
оқы. сырмақты
ора.
Пәні:
Әліппе
Күні:
Педагогтің
аты-жөні:
Сынып:
1
Қатысқандар саны: Қатыспағандар
саны:
Сабақтың тақырыбы №39 Е дыбысы және
әрпі
Оқу бағдарламасына | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














