|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 20сабақ. Ежелгі шаруашылық |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.1.1 көрнекі материалдар негізінде иемденуші және өндіруші шаруашылық арасындағы айырмашылықты анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шаруашылықтың пайда болуы туралы біледі, шаруашылық түрлерін ажыратады |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Қаңтар айы: Заң және тәртіп Апта дәйексөзі: «Әділ заң - аспан тірегі» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Қолды дұрыс жуу ретімен таныс.Үйді қолды жуып үйрен. Қолды жуу ретін жазып кел. Тақырыпты ашу «Менің ойымша,...» әдісі Ежелгі адамдар деген кімдер? Олар туралы не білесің? Жаңа тақырып 1-тапсырма «Суреттер сөйлейді» әдісі Ежелгі адамдар азықты қалай тапқан? ЕБҚ Ежелгі адамдар тамақты қалай пісірді деп ойлайсың? ЕҚБ Ежелгі адамдар аңды қалай аулады деп ойлайсың? Оларды қандай қарулар болуы мүмкін? ФС тапсырмасы 2-тапсырма Ежелгі адамдардың егін шаруашылығы туралы айт. Олар қалай азықтарын тапты? Сергіту сәті
3-тапсырма «Мұражай» әдісі Берілген суреттерден ежелгі адамдар туралы фотокөрме ұйымдастыр Үй тапсырмасы Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап кел ҚЖ: «Мұражай» әдісі Ермексаздан ежелге адамдардың құрал-саймандарын жаса. Сынып мұражайына орналастыр.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Әңгімесін «менің ойымша» деп бастайды Суретпен жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Кестені толтырады Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Қолды дұрыс жуу ретін жазып келеді-2б ҚБ: «Алма теру» әдісі .,
Дескриптор: Суреке қарап ежелгі адамдар туралы айтады-2б Жарайсың! Дескриптор: Ежелгі адамдардың егін шаруашылығы туралы айтады-2б
Дескриптор: Берілген суреттерден ежелгі адамдар туралы фотокөрме ұйымдастырады-2б Дескриптор: Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-2б
«СМС» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ежелгі шаруашылық 2 сынып
Ежелгі шаруашылық 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 20сабақ. Ежелгі шаруашылық |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.1.1 көрнекі материалдар негізінде иемденуші және өндіруші шаруашылық арасындағы айырмашылықты анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шаруашылықтың пайда болуы туралы біледі, шаруашылық түрлерін ажыратады |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Қаңтар айы: Заң және тәртіп Апта дәйексөзі: «Әділ заң - аспан тірегі» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Қолды дұрыс жуу ретімен таныс.Үйді қолды жуып үйрен. Қолды жуу ретін жазып кел. Тақырыпты ашу «Менің ойымша,...» әдісі Ежелгі адамдар деген кімдер? Олар туралы не білесің? Жаңа тақырып 1-тапсырма «Суреттер сөйлейді» әдісі Ежелгі адамдар азықты қалай тапқан? ЕБҚ Ежелгі адамдар тамақты қалай пісірді деп ойлайсың? ЕҚБ Ежелгі адамдар аңды қалай аулады деп ойлайсың? Оларды қандай қарулар болуы мүмкін? ФС тапсырмасы 2-тапсырма Ежелгі адамдардың егін шаруашылығы туралы айт. Олар қалай азықтарын тапты? Сергіту сәті
3-тапсырма «Мұражай» әдісі Берілген суреттерден ежелгі адамдар туралы фотокөрме ұйымдастыр Үй тапсырмасы Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап кел ҚЖ: «Мұражай» әдісі Ермексаздан ежелге адамдардың құрал-саймандарын жаса. Сынып мұражайына орналастыр.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Әңгімесін «менің ойымша» деп бастайды Суретпен жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Кестені толтырады Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Қолды дұрыс жуу ретін жазып келеді-2б ҚБ: «Алма теру» әдісі .,
Дескриптор: Суреке қарап ежелгі адамдар туралы айтады-2б Жарайсың! Дескриптор: Ежелгі адамдардың егін шаруашылығы туралы айтады-2б
Дескриптор: Берілген суреттерден ежелгі адамдар туралы фотокөрме ұйымдастырады-2б Дескриптор: Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-2б
«СМС» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз

















