Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Екі айнымалысы бар теңсіздіктер
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 9.2B бөлім: Екі айнымалысы бар теңдеулер, теңсіздіктер және олардың жүйелері |
Мектеп: «№9 жалпы білім беретін мектебі» КММ |
|||||||||||||||||||
Күні: 30.09.2022ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Найман М.Б |
|||||||||||||||||||
Сынып: 9 |
Қатысқандар саны: 5 |
Қатыспағандар саны: 1 |
||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы |
Екі айнымалысы бар теңсіздіктер. |
|||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.2.2.3 екі айнымалысы бар теңсіздіктерді шешеді; |
|||||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары |
Екі айнымалысы бар теңсіздіктерді шешуді ұйымдастыру. |
|||||||||||||||||||
Жетістік критерийлері |
Білу және түсіну: функциялардың графиктері арқылы теңсіздікті анықтай алады, теңсіздіктерді графиктік тәсілмен шешеді. Қолдану: деңгейлік есептерді шығарады. |
|||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
Оқытудың тілдік мақсаты
- теңсіздіктер шешімдерін түсіндіреді - есепті шешудің жолдарына түсініктеме береді. Пәндік лексика мен терминология
Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер
Теңдеудің түбірлері … қиылысу нүктелері болып табылады; |
|||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту
|
Өмір бойы оқу: тақырып бойынша ақпаратты іріктеу, мысалдар мен түсініктерді сәйкестендіре алу; Ынтымақтастық: жұппен жұмыс, интерактивті лекция Ашықтық: мұғалімнің кері байланысымен орындалған жұмыстарды тексеру арқылы жұмыс қорытындысы ашық талқыланады. |
|||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыстар |
Ағылшын тілі, сызу |
|||||||||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары |
Презентация «Екі айнымалысы бар теңсіздіктер» http://xn--i1abbnckbmcl9fb.xn--p1ai/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%B8/650075/ https://www.kontrolnaya-rabota.ru/s/neravenstva/system/ http://online.anyflip.com/qmwb/xkrz/mobile/index.html#p=34 https://www.ck12.org/algebra/linear-programming/lesson/Linear-Programming-ALG-I/ |
|||||||||||||||||||
Бастапқы білім
|
Теңдеулер мен теңсіздіктерді және олардың жүйелерін шешудің тәсілдерін біледі; графиктерді салу дағдыларын меңгерген. |
|||||||||||||||||||
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар |
||||||||||||||||||
Сабақтың басы 2 минут |
1. Ұйымдастыру кезеңі. (Амандасу, сыныпты түгендеу, сынып оқушыларының сабаққа дайындығын тексеру) Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Сабақтың мақсатын оқушылармен бірлесіп қою. |
|
||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 4 минут 6 минут 16 минут 10 минут |
2. Өткен материалды қайталау.
3. Стартер. Мақсаты: Бастапқы білімді еске түсіру. 4. Топтық жұмыс. Мақсаты: Анықтамаларды, бастапқы білімді есеп шығаруда қолдану.
Тақтадағы дұрыс жауаптарымен өзін-өзі тексеру. Топта бірігіп қатемен жұмыс жасау. Оқушылардың жұмысына мұғалімнің кері байланысы. 5. Өздік жұмыс. Мақсаты: Екі айнымалысы бар теңсіздіктерге есептер шығару.
|
Презентация
Презентация
Қосымша 1
Қосымша 2
|
||||||||||||||||||
Сабақтың соңы
2 минут |
Сабаққа қорытынды. Рефлексия. АЛАҚАН
|
|
||||||||||||||||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||||||||||||||
Саралау
іріктелген тапсырмалар, нақты
бір
оқушыдан
күтілетін
нәтижелер Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |