|
|
||
|
Бөлім |
Ақпаратты ұсыну |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Құмарова Орынгүл Құмарқызы |
|
|
Күні |
24.10.1024 жыл |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Екілік ақпаратты ұсыну. Практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.4 компьютерге арналған барлық ақпарат екілік түрінде ұсынылғанын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
ақпаратты беру, қабылдау, ақпараттың түрлерін және қасиеттерін біледі; ақпаратты шифрлауды, екілік ақпаратты ұсына алады. ақпаратты екілік кодпен шифрлай алады |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды екі «Жарық» әдісі арқылы топқа бөлу: «Әлеуметтік желі хаттары» арқылы өткен сабақты пысықтау. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Өткен сабакты пысықтайды. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 5 минут
|
Сәйкестендіру « WORDWALL» әдісі арқылы жеке жұмыс орындайды.
Дескриптор: -ascll кодтау көмегімен берілген сөздерді кодтайды; «Learningapps» бағдарламасы арқылы топтық жұмыс орындайды.
Дескриптор: -берілген сөздерде қанша симбол, қанша байтю Қанша бит бар екенін анықтау. кодтайды, Qr код арқылы оқушылар жұптасып жұптық жұмыс орындайды
Дескриптор: -симболдарды екілк кодтпен жазады |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын орындайды. Оқушылар В деңгейінің тапсырмасын топ болып орындайды. Оқушылар С деңгейінің тапсырмасын жұптасып орындайды. |
2 балл
2 балл
4 балл |
http://wordwall.net/resource/80175043 https://learningapps.org/create?new=38#preview
|
|
Сабақты бекіту 10 минут |
Kahhoot бағдарламасы арқылы сабақты бекіту (тест тапсырмасы) Дескриптор: Ссылка арқылы тест белгілейді Бағалау |
Kahhoot бағдарламасы арқылы оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Оқушылар өз баллдарын айтады |
2 балл |
https://create.kahoot.it/share/5/4e72e30b-a1ef-42e4-9555-c96ddd157276
|
|
Сабақтың соңы 5 минут Үй тапсырмасы |
Сабақтың соңында «Лампа» слайды арқылы кері байланыс жасайды. Отан, Қазақстан,Республика деген сөздер ASCII кодта жазып келу |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
|
|
||
|
Бөлім |
Ақпаратты ұсыну |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Құмарова Орынгүл Құмарқызы |
|
|
Күні |
24.10.1024 жыл |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Екілік ақпаратты ұсыну. Практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.4 компьютерге арналған барлық ақпарат екілік түрінде ұсынылғанын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
ақпаратты беру, қабылдау, ақпараттың түрлерін және қасиеттерін біледі; ақпаратты шифрлауды, екілік ақпаратты ұсына алады. ақпаратты екілік кодпен шифрлай алады |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды екі «Жарық» әдісі арқылы топқа бөлу: «Әлеуметтік желі хаттары» арқылы өткен сабақты пысықтау. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Өткен сабакты пысықтайды. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 5 минут
|
Дескриптор: -ascll кодтау көмегімен берілген сөздерді кодтайды; «Learningapps» бағдарламасы арқылы топтық жұмыс орындайды.
Дескриптор: -берілген сөздерде қанша симбол, қанша байтю Қанша бит бар екенін анықтау. кодтайды, Qr код арқылы оқушылар жұптасып жұптық жұмыс орындайды
Дескриптор: -симболдарды екілк кодтпен жазады |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын орындайды. Оқушылар В деңгейінің тапсырмасын топ болып орындайды. Оқушылар С деңгейінің тапсырмасын жұптасып орындайды. |
2 балл
2 балл
4 балл |
http://wordwall.net/resource/80175043 https://learningapps.org/create?new=38#preview
|
|
Сабақты бекіту 10 минут |
Kahhoot бағдарламасы арқылы сабақты бекіту (тест тапсырмасы) Дескриптор: Ссылка арқылы тест белгілейді Бағалау |
Kahhoot бағдарламасы арқылы оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Оқушылар өз баллдарын айтады |
2 балл |
https://create.kahoot.it/share/5/4e72e30b-a1ef-42e4-9555-c96ddd157276
|
|
Сабақтың соңы 5 минут Үй тапсырмасы |
Сабақтың соңында «Лампа» слайды арқылы кері байланыс жасайды. Отан, Қазақстан,Республика деген сөздер ASCII кодта жазып келу |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
|
|
||
|
Бөлім |
Компьютерлік графика |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Құмарова Орынгүл Құмарқызы |
|
|
Күні |
20.11.1024 жыл |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Растрлық суреттерді өңдеу. Практикалық жұмыс. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.2 -растрлық кескіндерді жасау және өңдеу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Растрлық кесікндерді жасай алады Коррекция, Эффекты командаларды пайдаланып, суреттерді өңдейді. Салынған суретке түзету жұмысын орындайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды екі «flippity» әдісі арқылы топқа бөлу: «Learningapps»» арқылы өткен сабақты пысықтау. Қазақстанның қандай танымал суретшілерін білесің? Ақпарат тауып, дәптерге әр қайсысы туралы қысқаша мәтін жазып келу Үйге тапсырмасы. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Өткен сабакты пысықтайды. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 5 минут
|
QR бағдарламасы арқылы топтық жұмыс орындайды. Paint программасында құралдарды пайдаланып, үлгідегі суреттерді сал. Қандай құралдарды пайдаландың? Топта талдаңдар. Дескриптор: - Paint программасында құралдарды пайдаланып суретті салады; Қандай құрал пайдаланғандары туралы топта талқылау жасап, айтады. Дескриптор: -берілген сөздерде қанша симбол, қанша байтю Қанша бит бар екенін анықтау. кодтайды, Qr код арқылы оқушылар жұптасып жұптық жұмыс орындайды
Дескриптор: -симболдарды екілк кодтпен жазады |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын орындайды. Оқушылар В деңгейінің тапсырмасын топ болып орындайды. Оқушылар С деңгейінің тапсырмасын жұптасып орындайды. |
2 балл
2 балл
4 балл |
http://wordwall.net/resource/80175043 https://learningapps.org/create?new=38#preview
|
|
Сабақты бекіту 10 минут |
Kahhoot бағдарламасы арқылы сабақты бекіту (тест тапсырмасы) Дескриптор: Ссылка арқылы тест белгілейді Бағалау |
Kahhoot бағдарламасы арқылы оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Оқушылар өз баллдарын айтады |
2 балл |
https://create.kahoot.it/share/5/4e72e30b-a1ef-42e4-9555-c96ddd157276
|
|
Сабақтың соңы 5 минут Үй тапсырмасы |
Сабақтың соңында «Лампа» слайды арқылы кері байланыс жасайды. Отан, Қазақстан,Республика деген сөздер ASCII кодта жазып келу |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Екілік ақпаратты ұсыну. Практикум
Екілік ақпаратты ұсыну. Практикум
|
|
||
|
Бөлім |
Ақпаратты ұсыну |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Құмарова Орынгүл Құмарқызы |
|
|
Күні |
24.10.1024 жыл |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Екілік ақпаратты ұсыну. Практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.4 компьютерге арналған барлық ақпарат екілік түрінде ұсынылғанын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
ақпаратты беру, қабылдау, ақпараттың түрлерін және қасиеттерін біледі; ақпаратты шифрлауды, екілік ақпаратты ұсына алады. ақпаратты екілік кодпен шифрлай алады |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды екі «Жарық» әдісі арқылы топқа бөлу: «Әлеуметтік желі хаттары» арқылы өткен сабақты пысықтау. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Өткен сабакты пысықтайды. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 5 минут
|
Сәйкестендіру « WORDWALL» әдісі арқылы жеке жұмыс орындайды.
Дескриптор: -ascll кодтау көмегімен берілген сөздерді кодтайды; «Learningapps» бағдарламасы арқылы топтық жұмыс орындайды.
Дескриптор: -берілген сөздерде қанша симбол, қанша байтю Қанша бит бар екенін анықтау. кодтайды, Qr код арқылы оқушылар жұптасып жұптық жұмыс орындайды
Дескриптор: -симболдарды екілк кодтпен жазады |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын орындайды. Оқушылар В деңгейінің тапсырмасын топ болып орындайды. Оқушылар С деңгейінің тапсырмасын жұптасып орындайды. |
2 балл
2 балл
4 балл |
http://wordwall.net/resource/80175043 https://learningapps.org/create?new=38#preview
|
|
Сабақты бекіту 10 минут |
Kahhoot бағдарламасы арқылы сабақты бекіту (тест тапсырмасы) Дескриптор: Ссылка арқылы тест белгілейді Бағалау |
Kahhoot бағдарламасы арқылы оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Оқушылар өз баллдарын айтады |
2 балл |
https://create.kahoot.it/share/5/4e72e30b-a1ef-42e4-9555-c96ddd157276
|
|
Сабақтың соңы 5 минут Үй тапсырмасы |
Сабақтың соңында «Лампа» слайды арқылы кері байланыс жасайды. Отан, Қазақстан,Республика деген сөздер ASCII кодта жазып келу |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
|
|
||
|
Бөлім |
Ақпаратты ұсыну |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Құмарова Орынгүл Құмарқызы |
|
|
Күні |
24.10.1024 жыл |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Екілік ақпаратты ұсыну. Практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.4 компьютерге арналған барлық ақпарат екілік түрінде ұсынылғанын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
ақпаратты беру, қабылдау, ақпараттың түрлерін және қасиеттерін біледі; ақпаратты шифрлауды, екілік ақпаратты ұсына алады. ақпаратты екілік кодпен шифрлай алады |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды екі «Жарық» әдісі арқылы топқа бөлу: «Әлеуметтік желі хаттары» арқылы өткен сабақты пысықтау. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Өткен сабакты пысықтайды. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 5 минут
|
Дескриптор: -ascll кодтау көмегімен берілген сөздерді кодтайды; «Learningapps» бағдарламасы арқылы топтық жұмыс орындайды.
Дескриптор: -берілген сөздерде қанша симбол, қанша байтю Қанша бит бар екенін анықтау. кодтайды, Qr код арқылы оқушылар жұптасып жұптық жұмыс орындайды
Дескриптор: -симболдарды екілк кодтпен жазады |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын орындайды. Оқушылар В деңгейінің тапсырмасын топ болып орындайды. Оқушылар С деңгейінің тапсырмасын жұптасып орындайды. |
2 балл
2 балл
4 балл |
http://wordwall.net/resource/80175043 https://learningapps.org/create?new=38#preview
|
|
Сабақты бекіту 10 минут |
Kahhoot бағдарламасы арқылы сабақты бекіту (тест тапсырмасы) Дескриптор: Ссылка арқылы тест белгілейді Бағалау |
Kahhoot бағдарламасы арқылы оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Оқушылар өз баллдарын айтады |
2 балл |
https://create.kahoot.it/share/5/4e72e30b-a1ef-42e4-9555-c96ddd157276
|
|
Сабақтың соңы 5 минут Үй тапсырмасы |
Сабақтың соңында «Лампа» слайды арқылы кері байланыс жасайды. Отан, Қазақстан,Республика деген сөздер ASCII кодта жазып келу |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
|
|
||
|
Бөлім |
Компьютерлік графика |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Құмарова Орынгүл Құмарқызы |
|
|
Күні |
20.11.1024 жыл |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Растрлық суреттерді өңдеу. Практикалық жұмыс. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.2 -растрлық кескіндерді жасау және өңдеу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Растрлық кесікндерді жасай алады Коррекция, Эффекты командаларды пайдаланып, суреттерді өңдейді. Салынған суретке түзету жұмысын орындайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды екі «flippity» әдісі арқылы топқа бөлу: «Learningapps»» арқылы өткен сабақты пысықтау. Қазақстанның қандай танымал суретшілерін білесің? Ақпарат тауып, дәптерге әр қайсысы туралы қысқаша мәтін жазып келу Үйге тапсырмасы. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Өткен сабакты пысықтайды. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Сурет слайд |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 5 минут
|
QR бағдарламасы арқылы топтық жұмыс орындайды. Paint программасында құралдарды пайдаланып, үлгідегі суреттерді сал. Қандай құралдарды пайдаландың? Топта талдаңдар. Дескриптор: - Paint программасында құралдарды пайдаланып суретті салады; Қандай құрал пайдаланғандары туралы топта талқылау жасап, айтады. Дескриптор: -берілген сөздерде қанша симбол, қанша байтю Қанша бит бар екенін анықтау. кодтайды, Qr код арқылы оқушылар жұптасып жұптық жұмыс орындайды
Дескриптор: -симболдарды екілк кодтпен жазады |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын орындайды. Оқушылар В деңгейінің тапсырмасын топ болып орындайды. Оқушылар С деңгейінің тапсырмасын жұптасып орындайды. |
2 балл
2 балл
4 балл |
http://wordwall.net/resource/80175043 https://learningapps.org/create?new=38#preview
|
|
Сабақты бекіту 10 минут |
Kahhoot бағдарламасы арқылы сабақты бекіту (тест тапсырмасы) Дескриптор: Ссылка арқылы тест белгілейді Бағалау |
Kahhoot бағдарламасы арқылы оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Оқушылар өз баллдарын айтады |
2 балл |
https://create.kahoot.it/share/5/4e72e30b-a1ef-42e4-9555-c96ddd157276
|
|
Сабақтың соңы 5 минут Үй тапсырмасы |
Сабақтың соңында «Лампа» слайды арқылы кері байланыс жасайды. Отан, Қазақстан,Республика деген сөздер ASCII кодта жазып келу |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
шағым қалдыра аласыз




















