Тарих
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Екінші дүниежүзілік соғыстың қандай оқиғалары түйінді болып табылады? |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.2.4.3 тарихи оқиғаларға түсіндірме бере отырып, әскери ғылым мен техниканың және соғыс стратегиялардың рөлін бағалау |
||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Екінші дүниежүзілік соғыс қалай басталды? |
Оқу құралдары |
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: ВЕНН диаграммасы Екінші дүниежүзілік соғыс. Дескриптор:
|
Оқулық бб |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ тапсырма: Ашық сұрақтар Дескриптор:
|
|
|
Сабақтың соңы |
ІІІ тапсырма. Оккупацияланған аумақтардағы «Жаңа тәртіп» Дескриптор:
|
|
|
Рефлексия |
Антигитлерлік коалицияның құрылуы Дескриптор:
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Екінші дүниежүзілік соғыстың қандай оқиғалары түйінді болып табылады?
Екінші дүниежүзілік соғыстың қандай оқиғалары түйінді болып табылады?
Тарих
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Екінші дүниежүзілік соғыстың қандай оқиғалары түйінді болып табылады? |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.2.4.3 тарихи оқиғаларға түсіндірме бере отырып, әскери ғылым мен техниканың және соғыс стратегиялардың рөлін бағалау |
||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Екінші дүниежүзілік соғыс қалай басталды? |
Оқу құралдары |
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: ВЕНН диаграммасы Екінші дүниежүзілік соғыс. Дескриптор:
|
Оқулық бб |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ тапсырма: Ашық сұрақтар Дескриптор:
|
|
|
Сабақтың соңы |
ІІІ тапсырма. Оккупацияланған аумақтардағы «Жаңа тәртіп» Дескриптор:
|
|
|
Рефлексия |
Антигитлерлік коалицияның құрылуы Дескриптор:
|
|
шағым қалдыра аласыз













