Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Экологиялық құқықтың құқықтық реттелу түсінігі мен нысаны
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Қазақстан Республикасының конституциялық құқық жүйесі. |
|
|
Педагогтің тегі, аты, |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Экологиялық құқықтың құқықтық реттелу түсінігі мен нысаны |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.1 - экологиялық құқықтың құқықтық реттеу ұғымын және нысанын түсіндіру; 10.2.3.2 - экологиялық кодекс негізінде өзекті экологиялық проблемаларды шешудің құқықтық жолдарын ұсыну |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Экологиялық құқықтың құқықтық реттеу ұғымын және нысанын түсіндіреді, экологиялық кодекс негізінде өзекті экологиялық проблемаларды шешудің құқықтық жолдарын ұсынады. |
|
|
Құндылықтар |
Достық,көмек көрсету. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі. 5 мин Жаңа сабақ. 3 мин 2 мин 5 мин 5 мин Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Оқушыларды түгендеп,құрал-жабдықтарын дайындау. Өткен тақырыпты еске түсіру. Сұрақтар арқылы өткен тақырыпты қайталау. Оқушыларға сабақтың тақырыбы мен мақсаты айтылады. 1-тапсырма. Экологиялық құқықтың реттелуін түсіндіріңдер 2-тапсырма. 3-тапсырма. Бекіту сұрақтары: Ия немесе жоқ әдісі арқылы сұрақ жауап Сергіту сәті: Молекула әдісі Қорытындылау: Деңгейлік сұрақтар Рефлексия: «МЕРС» әдісі Үйге тапсырма: 62-64 бет |
Оқушылар оқу-құралдарын дайындайды. Өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор:. Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттар жүйесін анықтайды Дескриптор: Құқықтық нормалар жиынтығын анықтайды. Дескриптор: Конституциялық құқықтың қайнар көздері олардың міндеттерін талдайды. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады ҚБ: Көршіңе тілек ҚБ: Жапондық бағалау ҚБ:мадақтама сөздер
|
оқулық,дәптер Презентация 1-бет Презентация 2-бет Презентация 3-бет Презентация 4-бет |
|
Қалыптастырушы бағалау 4мин |
ҚБ: Сәйкестендіру жұмысы Берілген жауаптарды сәйкестендіреді. |
Дескриптор: Берілген жауаптарды
сәйкестендіреді. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
Презентация
5-бет |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Экологиялық құқықтың құқықтық реттелу түсінігі мен нысаны 10-сынып
Экологиялық құқықтың құқықтық реттелу түсінігі мен нысаны 10-сынып
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Экологиялық құқықтың құқықтық реттелу түсінігі мен нысаны
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Қазақстан Республикасының конституциялық құқық жүйесі. |
|
|
Педагогтің тегі, аты, |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Экологиялық құқықтың құқықтық реттелу түсінігі мен нысаны |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.1 - экологиялық құқықтың құқықтық реттеу ұғымын және нысанын түсіндіру; 10.2.3.2 - экологиялық кодекс негізінде өзекті экологиялық проблемаларды шешудің құқықтық жолдарын ұсыну |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Экологиялық құқықтың құқықтық реттеу ұғымын және нысанын түсіндіреді, экологиялық кодекс негізінде өзекті экологиялық проблемаларды шешудің құқықтық жолдарын ұсынады. |
|
|
Құндылықтар |
Достық,көмек көрсету. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі. 5 мин Жаңа сабақ. 3 мин 2 мин 5 мин 5 мин Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Оқушыларды түгендеп,құрал-жабдықтарын дайындау. Өткен тақырыпты еске түсіру. Сұрақтар арқылы өткен тақырыпты қайталау. Оқушыларға сабақтың тақырыбы мен мақсаты айтылады. 1-тапсырма. Экологиялық құқықтың реттелуін түсіндіріңдер 2-тапсырма. 3-тапсырма. Бекіту сұрақтары: Ия немесе жоқ әдісі арқылы сұрақ жауап Сергіту сәті: Молекула әдісі Қорытындылау: Деңгейлік сұрақтар Рефлексия: «МЕРС» әдісі Үйге тапсырма: 62-64 бет |
Оқушылар оқу-құралдарын дайындайды. Өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор:. Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттар жүйесін анықтайды Дескриптор: Құқықтық нормалар жиынтығын анықтайды. Дескриптор: Конституциялық құқықтың қайнар көздері олардың міндеттерін талдайды. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады ҚБ: Көршіңе тілек ҚБ: Жапондық бағалау ҚБ:мадақтама сөздер
|
оқулық,дәптер Презентация 1-бет Презентация 2-бет Презентация 3-бет Презентация 4-бет |
|
Қалыптастырушы бағалау 4мин |
ҚБ: Сәйкестендіру жұмысы Берілген жауаптарды сәйкестендіреді. |
Дескриптор: Берілген жауаптарды
сәйкестендіреді. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
Презентация
5-бет |
шағым қалдыра аласыз













