ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 6. Елтану және саяси география негіздері Мектеп: Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты Күні: Мұғалімніңаты-жөні: Бекберлінов Назыбек Талғатбекұлы Сынып: 8-сынып Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Елдердің саяси-географиялық жағдайы |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сəйкес) |
8.6.1.4- елдердің саяси-географиялық жағдайына баға береді |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейбіреулері: Өз еліміздің саяси-географиялық жағдайының артықшылығы мен кемшілігіне салыстырмалы түрде баға беру. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
- Дүниежүзілік картасындағы елдердің орнын және ұғымын біледі, түсінеді, қолданады. - Жоспар бойынша елдердің географиялық орнынына сипаттама береді.
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Өз ойларын ауызша және жазбаша жеткізе білуге, мәтіннің мазмұнын әңгімелеуге үйрету. Оқылым: Мәтінді оқи отырып елдердің географиялық орнын зерделейді. Тыңдалым: электрондық оқулықтан елдердің географиялық орнын талқылайды, шағын топтарда бір-бірінің пікірлерін тыңдайды. Жазылым: елдердің географиялық орнын карта бойынша анықтап , жазбаша сипаттайды. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Бейбітшілік, келісім, ұлттық қауіпсіздік, ұлттық мүдде, жаһандық, азаматтық, толеранттылық, жауапкершілік және үздіксіз оқу. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Пəнаралық байланыс |
Дүниежүзі тарихы – дүниежүзіндегі саяси қақтығыстар, отарлау. Бейнелеу,сызу - картамен,кескін картамен жұмыс. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
География пәні 6.1. Дүниежүзі елдері. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
САБАҚ БАРЫСЫ |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. А) Сәлемдесу (психологиялық ахуал) «Шаттық шеңберін» құру әдісі. -Қане, оқушылар! Бүгінгі сабағымызды бастамастан бұрын шаттық шеңберін құрайық. Қолдарымыздан ұстап бір-бірімізге күлімдеп көтеріңкі көңіл-күй сыйлайық! Шаттық шеңбер әдісі арқылы шеңбер құрып, өзінің есімімен сәйкес келетін елді атау. Алтын ереже құру қажеттігі туралы айту. Әр топқа бағалау парағын таратып беру. Топтастыру "Түрлі түсті маркерлер" әдісі арқылы 3 топқа топтастырамын. -Мен сендерге сәттілік тілеймін! Ә) Түгендеу Қызығушылықты ояту: /5 мин/ Мақсаты: Осы арқылы ойды қозғату, ояту,. ми қыртысына тітіркенгіш арқылы әсер ету жүзеге асады. (С) Қазақстанмен шекараласатын елдердің шекарасын «сандық диктант» арқылы беремін. - 14594 шақырым - 13994 шақырым - 7591 шақырым - 380 (426) шақырым - 1460 (1782) шақырым - 2300 (2354) шақырым - 1241 шақырым - Осы елдермен бізде қандай қарым-қатынастар қалыптасқан? /Балалардың қорытындысы/. |
Оқулық, АКТ, жұмыс дәптері, саяси карта, қима қағаздар
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 23 минут Топтық жұмыс |
Жаңа сабақтың тақырыбын ашу. «Кинометафра» әдісі. Мақсаты: Оқушының ой-өрісін, ойлау қабілетін дамыту. 1.Өтілетін тақырып бойынша бейнефильм көрсетемін. «Дүниежүзі мемлекеттерінің саяси-географиялық жағдайы». Бейне фильмнен көргендерін топ ішінде талқылайды, пікір алмасады, ой бөліседі. 2.Оқушылар бүгінгі сабақтың тақырыбын өздері анықтайды. Саралау тапсырмалары (Дифференциация) «Кластер әдісі» Мақсаты: Идеялар мен ақпараттардың арасындағы байланыстарды жинақтау, тұжырымдау. 1-тапсырма. А деңгейі. І-топ: 1.Физикалық картаны пайдаланып Қазақстанмен шектесетін мемлекеттерді кластер әдісі арқылы көрсетіндер. 2.Дүниежүзінің саяси картасын пайдаланып Қазақстанның геосаяси ерекшеліктерін анықтаңдар. В деңгейі. ІІ-топ: 1.Жер көлемі үлкен 10 мемлекетті кескін картаға белгілендер. 2.Дүние жүзінде қанша тарихи-географиялық аймақ бар? Олар қандай принцптерге байланысты бөлгендігін ментальді карта арқылы көрсетіңдер. С деңгейі. ІІІ-топ: 1.Халықтар картасын пайдаланып халық саны 7 мемлекетті анықтап, кестеге түсіріңдер. 2.Қазақстан Республикасы қандай халықаралық ұйымдарға мүше? Кластер арқылы көрсетіңдер. Өзара топтық бағалау: "Бас бармақ " арқылы топтар жұмыстарды өзара бағалайды. 3-тапсырма Саралау тапсырмалары (Дифференциация) «Кім жылдам» әдісі. «Кім жылдам» әдісі – арқылы берілген кестеге атлас немесе картадан пайдалану арқылы толтыру. А деңгейі. Дүниежүзінің саяси картасынан сандармен белгіленген тарихи-географиялық аймақтарды атауларын тауып, картадан көрсетіңдер.
В деңгейі. Дүниежүзілік халықаралық ұйымдарды атап, олардың орналасу аймағы мен штаб пәтерін кестеге түсіріңдер.
С деңгейі. Халықаралық ұйымдарға кіретін елдерді топтастыр.
АСЕАН
Өзара топтық бағалау: "Бағдаршам " арқылы топтар жұмыстарды өзара бағалайды. |
Оқулық, АКТ, Карта. Bilimlеnd сайты.
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті |
«Қыдырып қайтайық!» Елдерге саяхат жасау арқылы би билеу (қазақ, орыс, мексика) |
Оқушылар билеп, сергіп қалады. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 10 минут |
"Рефлексия" «Ақылдың алты қалпағы» Мақсаты: Оқушының сыни тұрғыдан ойлауын дамыту. Мәселені барынша мұқият талқылап, оқушының жалпы ойлау қызметін жетілдіру үшін ойдың/сананың түрлі аспектілерін жандандыру мақсатында қолдану.
Бағалау. 1. Басбармақ 2. Топтық өзара бағалау 3. Бағдаршам Үйге тапсырма: Дүниежүзі мемлекеттерінің саяси-географиялық жағдайына жоспар бойынша сипаттама береді, кескін картамен жұмыс. |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тəсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық жəне қауіпсіздік техникасын сақтау |
||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау әдістерін сабақта қолдану оқушылардың танымдық қабілетінің дамуына, шығармашылық қабілеттерін ашуда басты рөл атқарады және сабақта ұтымды пайдалануға болады. Сабақ басы «қызығушылықты ояту» старатегиясы арқылы оқушылардың білімін жан-жақты тексеріледі. «Кинометафра» стратегиясы арқылы оқушының логикалық ойлау қабілетін дамытып, тереңірек ойлануға шыңдайды. Сабақтың ортасы «Кластер» стратегиясы арқылы ақпаратты қолдану негізінде сабақтағы тарихи-географиялық аймақтар мен халықаралық ұйымдарға кластер құрады. Қабілетті оқушыларға саралау (дифференциация) тапсырмалары беріледі. «Кім жылдам» стратегиясы арқылы атлас пен кестені пайдалану арқылы халықаралық ұйымдар мен тарихи-географиялық аймақтарды топтастырады. Жоғары деңгейлі оқушылар үшін балама тапсырмалар . 1)Интелектуалдық қабілеттілігі, креативтілігі, әлеуметтік компоненттілігі, психомоторлық қабілеттілігі жоғары оқушыларға "Ақылдың алты қалпағы" әдісі кезінде мынадай тапсырмалар беріледі. Атластағы тақырыптық карталарды және қосымша деректерді, оқулықты пайдаланып, Болашақта дүниежүзінің саяси-географиялық жағдайының мазмұнында орын алуы мүмкін өзгерістерді болжайды, саяси картаның мазмұнының өзгеруіне әсер еткен факторларды анықтайды. |
Сабақта әр кезеңінде өзара әрекеттестік стилін ұстану формасында, тіптен саралау (дифференциация) тапсырмаларын орындағанда да міндетті түрде бағалау. Саралау тапсырмаларын орындағанда әр түрлі күрделілік деңгейіндегі тапсырмаларда ақпаратты өздігінен сараптағанда «бас бармақ» әдісі, «Бағдаршам» әдісі және топтық өзара бағалау жүргізілді. Қалыптастырушы бағалау оқытудың ажырамас бір бөлігі болуы тиіс. 1. Бас бармақтар арқылы бағалау барысында Барлығын түсіндім-Саяси-географиялық жағдайының мазмұнын толық түсінген жағдайда қойылды. Енді түсініп келемін- Саяси-географиялық жағдайының өзгерістерді орта деңгейде орындалса. Түсінбедім- Мәтін бойынша толық мәлімет ала алмаған жағдайда. 2"Бағдаршам" 3. «Ақылдың алты қалпағы» Ақ қалпақ – ақпараттар, фактілер Қызыл қалпақ – ішкі сезім Қара қалпақ – логикалық негативті ойлау Сары қалпақ – логикалық позитивті ойлау Жасыл қалпақ – шығармашылық ойлау Көк қалпақ – ойлау процесін басқару
|
Оқушыларға жағымды орта әзірлеу, сыныпта ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру, техникалық қауіпсіздік ережелерінің орындалуын бақылауда ұстау. АКТ тиімділігін қолдануға жағдай жасау.
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары, немесе оқу мақсаттары шынайы және қол жетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма ? |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нəрсеге назар ауд қажет? |
||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Елдердіңсаяси-географиялық жағдайы қысқа мерзімді жоспар
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 6. Елтану және саяси география негіздері Мектеп: Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты Күні: Мұғалімніңаты-жөні: Бекберлінов Назыбек Талғатбекұлы Сынып: 8-сынып Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Елдердің саяси-географиялық жағдайы |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сəйкес) |
8.6.1.4- елдердің саяси-географиялық жағдайына баға береді |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейбіреулері: Өз еліміздің саяси-географиялық жағдайының артықшылығы мен кемшілігіне салыстырмалы түрде баға беру. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
- Дүниежүзілік картасындағы елдердің орнын және ұғымын біледі, түсінеді, қолданады. - Жоспар бойынша елдердің географиялық орнынына сипаттама береді.
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Өз ойларын ауызша және жазбаша жеткізе білуге, мәтіннің мазмұнын әңгімелеуге үйрету. Оқылым: Мәтінді оқи отырып елдердің географиялық орнын зерделейді. Тыңдалым: электрондық оқулықтан елдердің географиялық орнын талқылайды, шағын топтарда бір-бірінің пікірлерін тыңдайды. Жазылым: елдердің географиялық орнын карта бойынша анықтап , жазбаша сипаттайды. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Бейбітшілік, келісім, ұлттық қауіпсіздік, ұлттық мүдде, жаһандық, азаматтық, толеранттылық, жауапкершілік және үздіксіз оқу. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Пəнаралық байланыс |
Дүниежүзі тарихы – дүниежүзіндегі саяси қақтығыстар, отарлау. Бейнелеу,сызу - картамен,кескін картамен жұмыс. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
География пәні 6.1. Дүниежүзі елдері. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
САБАҚ БАРЫСЫ |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. А) Сәлемдесу (психологиялық ахуал) «Шаттық шеңберін» құру әдісі. -Қане, оқушылар! Бүгінгі сабағымызды бастамастан бұрын шаттық шеңберін құрайық. Қолдарымыздан ұстап бір-бірімізге күлімдеп көтеріңкі көңіл-күй сыйлайық! Шаттық шеңбер әдісі арқылы шеңбер құрып, өзінің есімімен сәйкес келетін елді атау. Алтын ереже құру қажеттігі туралы айту. Әр топқа бағалау парағын таратып беру. Топтастыру "Түрлі түсті маркерлер" әдісі арқылы 3 топқа топтастырамын. -Мен сендерге сәттілік тілеймін! Ә) Түгендеу Қызығушылықты ояту: /5 мин/ Мақсаты: Осы арқылы ойды қозғату, ояту,. ми қыртысына тітіркенгіш арқылы әсер ету жүзеге асады. (С) Қазақстанмен шекараласатын елдердің шекарасын «сандық диктант» арқылы беремін. - 14594 шақырым - 13994 шақырым - 7591 шақырым - 380 (426) шақырым - 1460 (1782) шақырым - 2300 (2354) шақырым - 1241 шақырым - Осы елдермен бізде қандай қарым-қатынастар қалыптасқан? /Балалардың қорытындысы/. |
Оқулық, АКТ, жұмыс дәптері, саяси карта, қима қағаздар
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 23 минут Топтық жұмыс |
Жаңа сабақтың тақырыбын ашу. «Кинометафра» әдісі. Мақсаты: Оқушының ой-өрісін, ойлау қабілетін дамыту. 1.Өтілетін тақырып бойынша бейнефильм көрсетемін. «Дүниежүзі мемлекеттерінің саяси-географиялық жағдайы». Бейне фильмнен көргендерін топ ішінде талқылайды, пікір алмасады, ой бөліседі. 2.Оқушылар бүгінгі сабақтың тақырыбын өздері анықтайды. Саралау тапсырмалары (Дифференциация) «Кластер әдісі» Мақсаты: Идеялар мен ақпараттардың арасындағы байланыстарды жинақтау, тұжырымдау. 1-тапсырма. А деңгейі. І-топ: 1.Физикалық картаны пайдаланып Қазақстанмен шектесетін мемлекеттерді кластер әдісі арқылы көрсетіндер. 2.Дүниежүзінің саяси картасын пайдаланып Қазақстанның геосаяси ерекшеліктерін анықтаңдар. В деңгейі. ІІ-топ: 1.Жер көлемі үлкен 10 мемлекетті кескін картаға белгілендер. 2.Дүние жүзінде қанша тарихи-географиялық аймақ бар? Олар қандай принцптерге байланысты бөлгендігін ментальді карта арқылы көрсетіңдер. С деңгейі. ІІІ-топ: 1.Халықтар картасын пайдаланып халық саны 7 мемлекетті анықтап, кестеге түсіріңдер. 2.Қазақстан Республикасы қандай халықаралық ұйымдарға мүше? Кластер арқылы көрсетіңдер. Өзара топтық бағалау: "Бас бармақ " арқылы топтар жұмыстарды өзара бағалайды. 3-тапсырма Саралау тапсырмалары (Дифференциация) «Кім жылдам» әдісі. «Кім жылдам» әдісі – арқылы берілген кестеге атлас немесе картадан пайдалану арқылы толтыру. А деңгейі. Дүниежүзінің саяси картасынан сандармен белгіленген тарихи-географиялық аймақтарды атауларын тауып, картадан көрсетіңдер.
В деңгейі. Дүниежүзілік халықаралық ұйымдарды атап, олардың орналасу аймағы мен штаб пәтерін кестеге түсіріңдер.
С деңгейі. Халықаралық ұйымдарға кіретін елдерді топтастыр.
АСЕАН
Өзара топтық бағалау: "Бағдаршам " арқылы топтар жұмыстарды өзара бағалайды. |
Оқулық, АКТ, Карта. Bilimlеnd сайты.
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті |
«Қыдырып қайтайық!» Елдерге саяхат жасау арқылы би билеу (қазақ, орыс, мексика) |
Оқушылар билеп, сергіп қалады. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 10 минут |
"Рефлексия" «Ақылдың алты қалпағы» Мақсаты: Оқушының сыни тұрғыдан ойлауын дамыту. Мәселені барынша мұқият талқылап, оқушының жалпы ойлау қызметін жетілдіру үшін ойдың/сананың түрлі аспектілерін жандандыру мақсатында қолдану.
Бағалау. 1. Басбармақ 2. Топтық өзара бағалау 3. Бағдаршам Үйге тапсырма: Дүниежүзі мемлекеттерінің саяси-географиялық жағдайына жоспар бойынша сипаттама береді, кескін картамен жұмыс. |
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тəсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық жəне қауіпсіздік техникасын сақтау |
||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау әдістерін сабақта қолдану оқушылардың танымдық қабілетінің дамуына, шығармашылық қабілеттерін ашуда басты рөл атқарады және сабақта ұтымды пайдалануға болады. Сабақ басы «қызығушылықты ояту» старатегиясы арқылы оқушылардың білімін жан-жақты тексеріледі. «Кинометафра» стратегиясы арқылы оқушының логикалық ойлау қабілетін дамытып, тереңірек ойлануға шыңдайды. Сабақтың ортасы «Кластер» стратегиясы арқылы ақпаратты қолдану негізінде сабақтағы тарихи-географиялық аймақтар мен халықаралық ұйымдарға кластер құрады. Қабілетті оқушыларға саралау (дифференциация) тапсырмалары беріледі. «Кім жылдам» стратегиясы арқылы атлас пен кестені пайдалану арқылы халықаралық ұйымдар мен тарихи-географиялық аймақтарды топтастырады. Жоғары деңгейлі оқушылар үшін балама тапсырмалар . 1)Интелектуалдық қабілеттілігі, креативтілігі, әлеуметтік компоненттілігі, психомоторлық қабілеттілігі жоғары оқушыларға "Ақылдың алты қалпағы" әдісі кезінде мынадай тапсырмалар беріледі. Атластағы тақырыптық карталарды және қосымша деректерді, оқулықты пайдаланып, Болашақта дүниежүзінің саяси-географиялық жағдайының мазмұнында орын алуы мүмкін өзгерістерді болжайды, саяси картаның мазмұнының өзгеруіне әсер еткен факторларды анықтайды. |
Сабақта әр кезеңінде өзара әрекеттестік стилін ұстану формасында, тіптен саралау (дифференциация) тапсырмаларын орындағанда да міндетті түрде бағалау. Саралау тапсырмаларын орындағанда әр түрлі күрделілік деңгейіндегі тапсырмаларда ақпаратты өздігінен сараптағанда «бас бармақ» әдісі, «Бағдаршам» әдісі және топтық өзара бағалау жүргізілді. Қалыптастырушы бағалау оқытудың ажырамас бір бөлігі болуы тиіс. 1. Бас бармақтар арқылы бағалау барысында Барлығын түсіндім-Саяси-географиялық жағдайының мазмұнын толық түсінген жағдайда қойылды. Енді түсініп келемін- Саяси-географиялық жағдайының өзгерістерді орта деңгейде орындалса. Түсінбедім- Мәтін бойынша толық мәлімет ала алмаған жағдайда. 2"Бағдаршам" 3. «Ақылдың алты қалпағы» Ақ қалпақ – ақпараттар, фактілер Қызыл қалпақ – ішкі сезім Қара қалпақ – логикалық негативті ойлау Сары қалпақ – логикалық позитивті ойлау Жасыл қалпақ – шығармашылық ойлау Көк қалпақ – ойлау процесін басқару
|
Оқушыларға жағымды орта әзірлеу, сыныпта ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру, техникалық қауіпсіздік ережелерінің орындалуын бақылауда ұстау. АКТ тиімділігін қолдануға жағдай жасау.
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары, немесе оқу мақсаттары шынайы және қол жетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма ? |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нəрсеге назар ауд қажет? |
||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз








