Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Елді мекендердің жіктелуі. Елді мекендердің функционалды зоналары
|
Бөлім: |
4 Әлеуметтік география 4.1 Халық географиясы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Елді мекендердің жіктелуі Елді мекендердің функционалды зоналары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.4.1.7 Қазақстандағы елді мекендерді жіктейді 9.4.1.8 Елді мекендердің түрлері мен функционалды зоналарын сипаттайды |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қазақстандағы елді мекендерді жіктейді; Елді мекендердің функционалды зоналарын сипаттайды. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Жаңа сабаққа кіріспе |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 3.Сынып оқушыларын 3-топқа бөлу «Ой шақыру» әдісі арқылы сұрақтар қоямын: 1.Қазақстанда... ұлт пен ұлыстың өкілдері
тұрады. |
Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар және жаттығу түрлері беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады. |
Сұрақтарға жауап берген оқушыларды ауызша мадақтап отыру «Жарайсың!», «Бәрекелді!» |
Оқулық, жұмыс дәптері АКТ Суреттер карта |
|
Сабақтың ортасы |
Оқулықтағы жаңа сабақтың мәтіні мен ресурстарды қолдана отырып, географиялық диктант беріледі. |
Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл Елді мекендердің жіктелуі туралы сипаттап жазады |
Оқулық ҚР саяси-әкімшілік картасы Атлас Дәптер |
|
1- тапсырманы топпен орындатамын, бақылаймын, тапсырма орындалу жолына нұсқау көрсетемін. |
1-тапсырма 1. Халықтың
негізгі белгісі.... |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл Сұрақтарға жауап береді. |
Оқулық Дәптер Атлас АКТ Пирамида |
|
|
2- тапсырманы орындатамын, бақылайды, мысал, үлгі көрсетемін. |
2-тапсырма. Кестені толтырыңдар.
Дескриптор: Жалпы - 4 балл 1. Кестені толтырады. |
9-сынып оқулығы. Дәптер График |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Сабақты қорытындылау. Оқушылардың рефлексиясы
Үй жұмысы: §44-45 оқу |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты рефлексия жасайды. |
Дескрипторды назарға ала отырып өзара топтық бағалау жүргізіп, бағалау парақшасын толтырады |
Бағалау парақшасы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Елді мекендердің жіктелуі. Елді мекендердің функционалды зоналары 9 сынып ҚМЖ
Елді мекендердің жіктелуі. Елді мекендердің функционалды зоналары 9 сынып ҚМЖ
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Елді мекендердің жіктелуі. Елді мекендердің функционалды зоналары
|
Бөлім: |
4 Әлеуметтік география 4.1 Халық географиясы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Елді мекендердің жіктелуі Елді мекендердің функционалды зоналары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.4.1.7 Қазақстандағы елді мекендерді жіктейді 9.4.1.8 Елді мекендердің түрлері мен функционалды зоналарын сипаттайды |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қазақстандағы елді мекендерді жіктейді; Елді мекендердің функционалды зоналарын сипаттайды. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Жаңа сабаққа кіріспе |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 3.Сынып оқушыларын 3-топқа бөлу «Ой шақыру» әдісі арқылы сұрақтар қоямын: 1.Қазақстанда... ұлт пен ұлыстың өкілдері
тұрады. |
Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар және жаттығу түрлері беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады. |
Сұрақтарға жауап берген оқушыларды ауызша мадақтап отыру «Жарайсың!», «Бәрекелді!» |
Оқулық, жұмыс дәптері АКТ Суреттер карта |
|
Сабақтың ортасы |
Оқулықтағы жаңа сабақтың мәтіні мен ресурстарды қолдана отырып, географиялық диктант беріледі. |
Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл Елді мекендердің жіктелуі туралы сипаттап жазады |
Оқулық ҚР саяси-әкімшілік картасы Атлас Дәптер |
|
1- тапсырманы топпен орындатамын, бақылаймын, тапсырма орындалу жолына нұсқау көрсетемін. |
1-тапсырма 1. Халықтың
негізгі белгісі.... |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл Сұрақтарға жауап береді. |
Оқулық Дәптер Атлас АКТ Пирамида |
|
|
2- тапсырманы орындатамын, бақылайды, мысал, үлгі көрсетемін. |
2-тапсырма. Кестені толтырыңдар.
Дескриптор: Жалпы - 4 балл 1. Кестені толтырады. |
9-сынып оқулығы. Дәптер График |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Сабақты қорытындылау. Оқушылардың рефлексиясы
Үй жұмысы: §44-45 оқу |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты рефлексия жасайды. |
Дескрипторды назарға ала отырып өзара топтық бағалау жүргізіп, бағалау парақшасын толтырады |
Бағалау парақшасы |
шағым қалдыра аласыз















