Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің аты-жөні: |
Толендиева А |
|||||
|
Бөлім: |
Есептерді электронды кестелердің көмегімен шешу |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Электронды кестелердің элементтерін пішімдеу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.2 – электронды кесте элементтерін пішімдеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Электронды кестеде ұяшықтарды форматтау мәзірімен танысу және ұяшықтағы мәліметтермен жұмыс істеу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 3 мин 5 мин
5 мин |
Сәлемдесу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Менің есімім… мен …» тренингі. Өткен сабаққа шолу. Интерактивті тақтада «Бәйге ойыны» https://learningapps.org/watch?v=pqhch980v22 Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі Тақырыпты ашу, сабақ мақсатын анықтау
Ұяшықтарды форматтау мәзірімен таныстырады |
Оқушылар өздерінің жақсы қасиеттерін атайды, мысалы, Менің есімім Алма, мен арманшылмын» тб Сұрақтарға жауап береді
Тақтада берілген екі кестенің айырмашылығын айтып талқылайды, айрмашылығын айта отырып сабақ мақсатын анықтайды. |
Мадақтау Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды. |
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин
8 мин
7 мин
|
ТЖ. «Координаталар» әдісімен оқулықтағы мәтінмен танысады. 1-топ: Ұяшықтарды форматтау терезесінің бөлімдерімен танысады 2-топ: Ұяшықтарды өшіру, тазалау, көшіру және қою әрекеттерімен танысады
ЖЖ. Кесте құрыңыз.
Ұяшық форматын сандық түрден қаржылық түрге (валютаның KZT мәнін қолдана отырып) қалай өзгертуге болады, сипаттаңыз _________________________ ӨЖ. «Конверттегі тапсырма»
|
Дескриптор: Ұяшықтарды форматтау терезесінің бөлімдерін постерге жазады-2 Ұяшықтарды өшіру, тазалау, көшіру және қою әрекеттерін жазады -2 Дескриптор:
Дескриптор:
|
«Сиқырлы сызғыш» арқылы шәкіл бойынша өз-өзін бағалау |
Координата сызылған постер, маркерлер Компьютер конверттер |
||
|
Қорытынды 2 мин |
Электронды кесте элементтерін форматтау не үшін қажет? |
|
Сызғыштағы шәкіл бойынша бағалау |
|
||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
СМС әдісі. Маған бүгінгі сабақта ұнаған бір
жағдай |
Ватсапқа QR арқылы смс жазады |
|
Ұялы телефон |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Электронды кестелердің элементтерін пішімдеу
Электронды кестелердің элементтерін пішімдеу
Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің аты-жөні: |
Толендиева А |
|||||
|
Бөлім: |
Есептерді электронды кестелердің көмегімен шешу |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Электронды кестелердің элементтерін пішімдеу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.2 – электронды кесте элементтерін пішімдеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Электронды кестеде ұяшықтарды форматтау мәзірімен танысу және ұяшықтағы мәліметтермен жұмыс істеу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 3 мин 5 мин
5 мин |
Сәлемдесу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Менің есімім… мен …» тренингі. Өткен сабаққа шолу. Интерактивті тақтада «Бәйге ойыны» https://learningapps.org/watch?v=pqhch980v22 Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі Тақырыпты ашу, сабақ мақсатын анықтау
Ұяшықтарды форматтау мәзірімен таныстырады |
Оқушылар өздерінің жақсы қасиеттерін атайды, мысалы, Менің есімім Алма, мен арманшылмын» тб Сұрақтарға жауап береді
Тақтада берілген екі кестенің айырмашылығын айтып талқылайды, айрмашылығын айта отырып сабақ мақсатын анықтайды. |
Мадақтау Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды. |
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин
8 мин
7 мин
|
ТЖ. «Координаталар» әдісімен оқулықтағы мәтінмен танысады. 1-топ: Ұяшықтарды форматтау терезесінің бөлімдерімен танысады 2-топ: Ұяшықтарды өшіру, тазалау, көшіру және қою әрекеттерімен танысады
ЖЖ. Кесте құрыңыз.
Ұяшық форматын сандық түрден қаржылық түрге (валютаның KZT мәнін қолдана отырып) қалай өзгертуге болады, сипаттаңыз _________________________ ӨЖ. «Конверттегі тапсырма»
|
Дескриптор: Ұяшықтарды форматтау терезесінің бөлімдерін постерге жазады-2 Ұяшықтарды өшіру, тазалау, көшіру және қою әрекеттерін жазады -2 Дескриптор:
Дескриптор:
|
«Сиқырлы сызғыш» арқылы шәкіл бойынша өз-өзін бағалау |
Координата сызылған постер, маркерлер Компьютер конверттер |
||
|
Қорытынды 2 мин |
Электронды кесте элементтерін форматтау не үшін қажет? |
|
Сызғыштағы шәкіл бойынша бағалау |
|
||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
СМС әдісі. Маған бүгінгі сабақта ұнаған бір
жағдай |
Ватсапқа QR арқылы смс жазады |
|
Ұялы телефон |
||
шағым қалдыра аласыз
















