|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Болашақтағы компьютерлер |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Хасенова Г.С. |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4«А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Электронды поштамен файлдарды қабылдау және жіберу |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.2.2 файлдары қоса берілген хабарламаларды электрондық пошта арқылы қабылдау және жіберу; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Интернет арқылы деректерді қабылдау және жіберу үшін файлдар мен бумаларды құру және жою |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Жауапкершілікке, еңбек пен шығармашылыққа баулу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу 2. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Психологиялық ахуал. «Қал қалай ... осылай» 4. Өткен сабақты пысықтау. Қоржын әдісі 1.Интернет арқылы деректермен қалай алмасамыз? 2. Дерек алмасатын қандай желілерді білесің? 3. Интернет деген не? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. Іс-қимыл арқылы қайталап көрсетеді
Дескриптор: Қоржыннан сұрақтар алып жауап береді (музыка тоқтағанда қай оқушыға келеді сол оқушы жауап береді) |
Мадақтау әдісі |
Таратпа материал |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ.
Жеке жұмыс.
|
Мұғалімді тыңдайды Анықтаманы жазып алады Электронды поштада қосымша құрылған бумалар қызметтерімен танысады Microsoft office Word бағдарламасын іске қосады. Тапсырманы орындайды, электронды пошта арқылы досына файлды сақтап жібереді |
Мадақтау смайликтерді тарату |
Оқулық Дәптер Оқулық Word бағдарламасы компьютер |
|
Сергіту сәті |
Көз жаттығулары |
Көз жаттығуларын жасайды |
|
|
|
Сабақты бекіту тапсырмасы |
Жұптық жұмыс.
|
Дескриптор: Тақырып бойынша оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды |
Ауызша мадақтау |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Мұғалім сабақты қортындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тексереді.
|
Дескриптор: Оқушылар берілген бағдаршам түсіне басып кері байланыс жасайды |
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай ауызша мадақтайды «жарайсыңдар!» |
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 28 оқу
|
|
|
Оқулық |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Электронды поштамен файлдарды қабылдау және жіберу
Электронды поштамен файлдарды қабылдау және жіберу
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Болашақтағы компьютерлер |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Хасенова Г.С. |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4«А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Электронды поштамен файлдарды қабылдау және жіберу |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.2.2 файлдары қоса берілген хабарламаларды электрондық пошта арқылы қабылдау және жіберу; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Интернет арқылы деректерді қабылдау және жіберу үшін файлдар мен бумаларды құру және жою |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Жауапкершілікке, еңбек пен шығармашылыққа баулу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу 2. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Психологиялық ахуал. «Қал қалай ... осылай» 4. Өткен сабақты пысықтау. Қоржын әдісі 1.Интернет арқылы деректермен қалай алмасамыз? 2. Дерек алмасатын қандай желілерді білесің? 3. Интернет деген не? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. Іс-қимыл арқылы қайталап көрсетеді
Дескриптор: Қоржыннан сұрақтар алып жауап береді (музыка тоқтағанда қай оқушыға келеді сол оқушы жауап береді) |
Мадақтау әдісі |
Таратпа материал |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ.
Жеке жұмыс.
|
Мұғалімді тыңдайды Анықтаманы жазып алады Электронды поштада қосымша құрылған бумалар қызметтерімен танысады Microsoft office Word бағдарламасын іске қосады. Тапсырманы орындайды, электронды пошта арқылы досына файлды сақтап жібереді |
Мадақтау смайликтерді тарату |
Оқулық Дәптер Оқулық Word бағдарламасы компьютер |
|
Сергіту сәті |
Көз жаттығулары |
Көз жаттығуларын жасайды |
|
|
|
Сабақты бекіту тапсырмасы |
Жұптық жұмыс.
|
Дескриптор: Тақырып бойынша оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды |
Ауызша мадақтау |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Мұғалім сабақты қортындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тексереді.
|
Дескриптор: Оқушылар берілген бағдаршам түсіне басып кері байланыс жасайды |
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай ауызша мадақтайды «жарайсыңдар!» |
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 28 оқу
|
|
|
Оқулық |
шағым қалдыра аласыз





















