|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
||||||
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||||
|
Күні: |
|
|
||||||
|
Сынып: |
|
|
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№18 Ең аяулы сөздер.Қ.Жұмағалиев «Кім ойлап тапқан?» |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 – мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу |
|
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқиды, рөлге бөліп, мәнерлеп оқиды |
|
||||||
|
Құндылықтар |
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
2минут
Кері байланыс |
Үй тапсырмасын сұрау
Мұғалім оқушыларды түстермен топқа бөліп отырғызады. Өткенді пысықтау
Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ҰЖ
Жасанды Интеллект оқиды 1-тапсырма. Берілген сөздер неге ең аяулы сөздерге жатады?Түсіндір. Автормен танысу Қайрат Жұмағалиев (1963-2013) - ақын. Батыс Қазақстан облысында туған. Балаларға арналған шығармалары: «Табанан», «Кім көріпті мұндайды?», «Жүрегімнің бөлшегі» т.б.
2-тапсырма.Өлеңді тыңдап,мәнерлеп оқуға зер сал. Жұппен жұмыс. 3-тапсырма.Өлеңдегі аяулы сөздерді жазады Ол сөздерді айтатын кім?Өздерің тағы қандай сөзднрмен толықтырар едіңдер? ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Тапсырма:Ана сөзіне сөйлемқұрап жазады Сергіту сәті Келіншек күйі Жұппен жұмыс Жазылым.5-тапсырма Отбасыңдағы үлкендерге аяулы сөздерді арнап, жаз.
Арқарларға тапсырма беріледі дұрыс жауап берсе тау шыңына шығарады.
Үй тапсырмасы Өлеңді оқып, мазмұнын өз сөздеріңмен айтып беріңдер Кері байланыс
|
Оқушының әрекеті Оқушыларға суреттер таратылып беріледі суретті толықтырып, өз аттарын жазады. Суреттегі мұғалімнің қасына орналас-тырады. Жұмыртқаны аршып орындайды
Оқушылар тиісті сөздерді жазады
Күннің бетіндегі бұлттардағы сөздерді оқып алып тастайды жаңа сабақтың тақырыбы шығады
Оқушылар ырғақпен қимыл жасайды
|
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Берілген сөздердің мағынасын ашып,түсіндіреді-2б Автормен танысады-1б Өлеңдегі аяулы сөздерді атайды-1б балалар айтатын аяулы сөздерді айтады-1б аналар айтатын аяулы сөздерді айтады-1б өздерінің қосатын сөзін айтады-2б
Дескриптор: Отбасыңдағы үлкендерге аяулы сөздерді арнап, жазады-2б
Бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттік пе ? Бүгінгі сабақта не үйрендің ?
|
Оқу-лық
Суреттер
Жұмыс дәптері
Оқушы жұмысы
Оқулық
Кері байланыс тақтасы
|
|
|||



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ең аяулы сөздер.Қ.Жұмағалиев «Кім ойлап тапқан?»
Ең аяулы сөздер.Қ.Жұмағалиев «Кім ойлап тапқан?»
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
||||||
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||||
|
Күні: |
|
|
||||||
|
Сынып: |
|
|
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№18 Ең аяулы сөздер.Қ.Жұмағалиев «Кім ойлап тапқан?» |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 – мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу |
|
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқиды, рөлге бөліп, мәнерлеп оқиды |
|
||||||
|
Құндылықтар |
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
2минут
Кері байланыс |
Үй тапсырмасын сұрау
Мұғалім оқушыларды түстермен топқа бөліп отырғызады. Өткенді пысықтау
Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ҰЖ
Жасанды Интеллект оқиды 1-тапсырма. Берілген сөздер неге ең аяулы сөздерге жатады?Түсіндір. Автормен танысу Қайрат Жұмағалиев (1963-2013) - ақын. Батыс Қазақстан облысында туған. Балаларға арналған шығармалары: «Табанан», «Кім көріпті мұндайды?», «Жүрегімнің бөлшегі» т.б.
2-тапсырма.Өлеңді тыңдап,мәнерлеп оқуға зер сал. Жұппен жұмыс. 3-тапсырма.Өлеңдегі аяулы сөздерді жазады Ол сөздерді айтатын кім?Өздерің тағы қандай сөзднрмен толықтырар едіңдер? ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Тапсырма:Ана сөзіне сөйлемқұрап жазады Сергіту сәті Келіншек күйі Жұппен жұмыс Жазылым.5-тапсырма Отбасыңдағы үлкендерге аяулы сөздерді арнап, жаз.
Арқарларға тапсырма беріледі дұрыс жауап берсе тау шыңына шығарады.
Үй тапсырмасы Өлеңді оқып, мазмұнын өз сөздеріңмен айтып беріңдер Кері байланыс
|
Оқушының әрекеті Оқушыларға суреттер таратылып беріледі суретті толықтырып, өз аттарын жазады. Суреттегі мұғалімнің қасына орналас-тырады. Жұмыртқаны аршып орындайды
Оқушылар тиісті сөздерді жазады
Күннің бетіндегі бұлттардағы сөздерді оқып алып тастайды жаңа сабақтың тақырыбы шығады
Оқушылар ырғақпен қимыл жасайды
|
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Берілген сөздердің мағынасын ашып,түсіндіреді-2б Автормен танысады-1б Өлеңдегі аяулы сөздерді атайды-1б балалар айтатын аяулы сөздерді айтады-1б аналар айтатын аяулы сөздерді айтады-1б өздерінің қосатын сөзін айтады-2б
Дескриптор: Отбасыңдағы үлкендерге аяулы сөздерді арнап, жазады-2б
Бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттік пе ? Бүгінгі сабақта не үйрендің ?
|
Оқу-лық
Суреттер
Жұмыс дәптері
Оқушы жұмысы
Оқулық
Кері байланыс тақтасы
|
|
|||



шағым қалдыра аласыз




















