|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі |
Бөлім: . Ғаламтор ғаламаттары |
|||||
|
|
Педагогтің аты-жөні: Ашимбекова Кенже |
|||||
|
Өтетін күні: |
21.01.2025 жыл |
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 1. Ең көп қолданыстағы әлеуметтік желілер |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
7.1.5.1 проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап беру, өз жауабын өзгенің жауабымен салыстыру, талқылау; 7.4.4.3 шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: Қолданыстағы әлеуметтік желілердің пайдасы мен зияны, қаншалықты пайдалы тұсын қолданып жүрміз; Әлеуметтік желілерді қолдануда , өміріміз қаншалықты жеңілдеді ; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі |
Топқа бөлу 1 -топ Instagram 2- топ Whats app 3- топ Tik Tok «Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Қал қалай » әдісі Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Үй жұмысын тексеру Оқушылар Пошта жәшігінде жасырылған сұрақтарға жауап береді |
«Шапалақ» Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Шылау және оның түрлері Жалпы 2 ұпай |
Кітап, дәптер |
|||
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабаққа кіріспе
Топпен жұмыс Жеке жұмыс Жұппен жұмыс Қорытынды : |
Ой қозғау « Инновация- қиындықты жеңе білу» Тыңдалым: Әлеуметтік желілердің қай түрін жи қолданамыз? Негізін салушылар кімдер? Әлеуметтік желілердің себебінен қандай мамандықтар пайда болды? № -1 тапсырма Жазылым Топтық жұмыс: SWOT analysis Мықты жақтары Әлісіз жақтары Мүмкіндіктері Қауіп -қатері WORDWALL платформасынан жаттығулар №-3 тапсырма Жұптық жұмыс: «READ CORRECTLY» №-4 тапсырма Дұрыс & Бұрыс |
Аудио мәтінді тыңдау Айтылым «Сұрақ – жауап» әдісі. (Ж.ж.) Проблемалық сұрақтар тудыру Осы сұрақтарды қамти отырып оқушылар анализ жасайды 1 ТОП септеулік шыларлардың қай септіктен жасалғанын анықта 2 топ көп нүктенің орнына тиісті шылауларды қой 3 топ ма,ме,ба, бе, па,пе шылауларын сөздермен дұрыс сайкестендір 1 Әр үй сайын терек отырғызып, ауылды көгалдандырғаны маған қатты ұнады. 2 Біздің көршіміз Айгерім апай менің мектептегі ұстазыма ұқсайтын сияқты 3 Айдос биыл оқуға түскен, қысқы емтихандарын ерте бітіріп келген ба? 1 Демеулік шылау сөздерді байланыстырмайды қосымша мағына береді 2 «Және, сол үшін» жалғаулық шылауға қатарына жатады 3 Тик ток желісінің негізін салған Брайан Эктон 4 Септеулік шылау септік жалғауымен тіркесіп жасалады (Барыс, шығыс, көмектес с. ) 5 Шылаулар - сөз бен сөзді немесе сөйлем мен сөйлемді байланыстыратын және өзі тіркескен сөзге қосымша мағына беретін көмекші сөздің бір түрі. |
«Бас бармақ» Дескриптор: SWOT талдау Жалпы 2 ұпай Қ/Б « Жарайсың Дескриптор: Жалпы 2 ұпай Қ/Б Жарйсың ! Дескриптор: Берілген сөйлемдердегі сөздердің орнын тап , шылаудың түрін ажырат Жалпы 2 ұпай Қ/Б « Жарайсың» Дескриптор: Берілген жауаптардың дұрыс\ бұрыстығын анықтайды Жалпы 2 ұпай Қ/Б « Жарайсың» |
Сканерлеп мәтінді тыңдау
Талдау
Үлестірмелі карталар
Суреттер |
||
|
Сабақтың соңы Рефлекция |
Үй тапсырмасын беру : 6 -тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс «БББ» |
Смайликтер арқылы анықтайды Өте жақсы түсіндім! Жақсы түсіндім! Әліде іздену керек
|
Смайликтер |
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Бағалау Whats app желісі арқылы жүзеге асады! |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ең көп қолданыстағы әлеуметтік желілер
Ең көп қолданыстағы әлеуметтік желілер
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі |
Бөлім: . Ғаламтор ғаламаттары |
|||||
|
|
Педагогтің аты-жөні: Ашимбекова Кенже |
|||||
|
Өтетін күні: |
21.01.2025 жыл |
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 1. Ең көп қолданыстағы әлеуметтік желілер |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
7.1.5.1 проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап беру, өз жауабын өзгенің жауабымен салыстыру, талқылау; 7.4.4.3 шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: Қолданыстағы әлеуметтік желілердің пайдасы мен зияны, қаншалықты пайдалы тұсын қолданып жүрміз; Әлеуметтік желілерді қолдануда , өміріміз қаншалықты жеңілдеді ; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі |
Топқа бөлу 1 -топ Instagram 2- топ Whats app 3- топ Tik Tok «Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Қал қалай » әдісі Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Үй жұмысын тексеру Оқушылар Пошта жәшігінде жасырылған сұрақтарға жауап береді |
«Шапалақ» Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Шылау және оның түрлері Жалпы 2 ұпай |
Кітап, дәптер |
|||
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабаққа кіріспе
Топпен жұмыс Жеке жұмыс Жұппен жұмыс Қорытынды : |
Ой қозғау « Инновация- қиындықты жеңе білу» Тыңдалым: Әлеуметтік желілердің қай түрін жи қолданамыз? Негізін салушылар кімдер? Әлеуметтік желілердің себебінен қандай мамандықтар пайда болды? № -1 тапсырма Жазылым Топтық жұмыс: SWOT analysis Мықты жақтары Әлісіз жақтары Мүмкіндіктері Қауіп -қатері WORDWALL платформасынан жаттығулар №-3 тапсырма Жұптық жұмыс: «READ CORRECTLY» №-4 тапсырма Дұрыс & Бұрыс |
Аудио мәтінді тыңдау Айтылым «Сұрақ – жауап» әдісі. (Ж.ж.) Проблемалық сұрақтар тудыру Осы сұрақтарды қамти отырып оқушылар анализ жасайды 1 ТОП септеулік шыларлардың қай септіктен жасалғанын анықта 2 топ көп нүктенің орнына тиісті шылауларды қой 3 топ ма,ме,ба, бе, па,пе шылауларын сөздермен дұрыс сайкестендір 1 Әр үй сайын терек отырғызып, ауылды көгалдандырғаны маған қатты ұнады. 2 Біздің көршіміз Айгерім апай менің мектептегі ұстазыма ұқсайтын сияқты 3 Айдос биыл оқуға түскен, қысқы емтихандарын ерте бітіріп келген ба? 1 Демеулік шылау сөздерді байланыстырмайды қосымша мағына береді 2 «Және, сол үшін» жалғаулық шылауға қатарына жатады 3 Тик ток желісінің негізін салған Брайан Эктон 4 Септеулік шылау септік жалғауымен тіркесіп жасалады (Барыс, шығыс, көмектес с. ) 5 Шылаулар - сөз бен сөзді немесе сөйлем мен сөйлемді байланыстыратын және өзі тіркескен сөзге қосымша мағына беретін көмекші сөздің бір түрі. |
«Бас бармақ» Дескриптор: SWOT талдау Жалпы 2 ұпай Қ/Б « Жарайсың Дескриптор: Жалпы 2 ұпай Қ/Б Жарйсың ! Дескриптор: Берілген сөйлемдердегі сөздердің орнын тап , шылаудың түрін ажырат Жалпы 2 ұпай Қ/Б « Жарайсың» Дескриптор: Берілген жауаптардың дұрыс\ бұрыстығын анықтайды Жалпы 2 ұпай Қ/Б « Жарайсың» |
Сканерлеп мәтінді тыңдау
Талдау
Үлестірмелі карталар
Суреттер |
||
|
Сабақтың соңы Рефлекция |
Үй тапсырмасын беру : 6 -тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс «БББ» |
Смайликтер арқылы анықтайды Өте жақсы түсіндім! Жақсы түсіндім! Әліде іздену керек
|
Смайликтер |
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Бағалау Whats app желісі арқылы жүзеге асады! |
|||||
шағым қалдыра аласыз
















