Материалдар / Еңбек нарығы
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Еңбек нарығы

Материал туралы қысқаша түсінік
САБАҚ ЖОСПАРЫ
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
13 Желтоқсан 2023
253
0 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Алматы қаласы білім беру басқармасының

«Алматы мемлекеттік

көлік және коммуникациялар колледжі»

Мемлекеттік коммуналдық

қазыналық кәсіпорны

Государственное коммунальное казенное предприятие

«алматинский государственный колледж транспорта и коммуникаций»

Управление образования

города Алматы




Бекітемін

Директордың ОӘІ

жөніндегі орынбасары

____________________

Нурбакова А.С.

«___» ________ 20 __ж.




САБАҚ ЖОСПАРЫ № __


Пәні

Қазақ тілі мен әдебиеті. Жаратылыстану-математикалық бағыт

Сабақтың тақырыбы

Еңбек нарығы

Модуль/пән атауы

Еңбек нарығы және сұраныс

Жасаған оқытушы

Дюсенова Акерке Болатжановна

Сабақ күні



1.ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР

Курс, топ



Сабақ типі

Аралас сабақ

2.МАҚСАТЫ, МІНДЕТТЕРІ

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

Мәтін үзінділері бойынша болжам жасау, өз біліміне сүйеніп тақырыпты жалғастыру;

оқу-кәсіби, қоғамдық-саяси, әлеуметтік-мәдени тақырыптар аясында қолданылған сөздер мен термин сөздердің мағынасын түсіну

Осы сабақ арқылы күтілетін нәтижелер

Оқылым мәтінінің мазмұнын түсінеді, негізгі ақпаратты анықтайды;

Автор мақсатын айқындайды; Экспресивті-эмоционалды сөзді тауып, қоланылу мақсатына талдау жасайды.

3. САБАҚТЫ ЖАБДЫҚТАУ

Қажетті ресурстар (Оқу-әдістемелік жабдықтау, анықтамалық әдебиет, техникалық жабдықтар, материалдар) видеоматериалдар, презентация


САБАҚ БАРЫСЫ

Сабақтың жоспарланған кезеңдері


Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

(7-15 мин)

І. Ұйымдастыру кезеңі. Қызығушылықты ояту кезеңі. Оқушыларға нақыл сөздер ұсынылады. Оқушылар нақыл сөдерге қатысты өзіндік көзқарасын білдіреді. Еңбегің егіз болса, байлығың сегіз болады. Еңбегің қатты болса, татқаның тәтті болады. Еңбегің сайлы болса, ішің майлы болар. Еңбегің өнімді болса, көңілің сенімді болар. Еңбек адамның екінші анасы.

1-тапсырма. Сұрақтарға жауап беру

Жаңа сөздермен таныстыру

2-тапсырма. Сұрақтарға жауап беру

https://www. zharar.

com/kz/shygarma

/6591-enbek_bereke.html

Интербелсенді тақтада жаңа сөздер


Сабақтың ортасы

(45-60)

«Мағынаны тану» кезеңі.

Оқылымалды тапсырмасы. «Еңбекқорлық» сөзіне ассоциация жасайды.

5- тапсырма.мәтінді тыңдау

Оқылым тапсырмасы. 3 –тапсырма. Топтық жұмыс. «Мәтінді кешенді талдау» стратегиясы.

1-студент: Шығармада көтерілген әлеуметтік-қоғамдық мәселесін анықтайды; Осы мәселенің қазіргі таңдағы өзектілігін талдайды;

2-студент: Мәтіннің мақсатты аудиториясын және автордың астарлы, тұспалды ойын анықтайды;

3-студент: Шығарма кейіпкерлерінің бойындағы құндылыққа қатысты фактілер мен көзқарастарды ажыратады;

4-студент: Шығарма кейіпкерлерін шынайы өмірмен салыстырып бағалайды

Бағалау дескрипторы: Шығармада көтерілген әлеуметтік-қоғамдық мәселені 2,3 сөйлеммен

анықтайды; Осы мәселенің қазіргі таңдағы өзектілігін 3,4 сөйлеммен талдайды; Мәтіннің мақсатты аудиториясын және автордың астарлы, тұспалды ойын 4,5 сөйлеммен анықтайды; Шығарма кейіпкерлерінің бойындағы құндылыққа қатысты фактілер мен көзқарастарды 5,6 сөйлеммен ажыратады; Шығарма кейіпкерлерін шынайы өмірмен салыстырып, 7,8 сөйлеммен бағалайды Оқылымнан кейінгі тапсырма. Оқушылар қазіргі таңдағы ең мықты еңбекқор адамның бойындағы қасиеттерді сипаттайды.

4 – тапсырма. Сөйлемдерді аяқтау



Телефон арқылы QR код арқылы тыңдау.


Сабақтың соңы

(7-15 мин)

5. Мәтін соңы жұмыс. 8 – тапсырма. Мәтінді оқыңдар

9- тапсырма. Мәтін бойынша жұмыс.

Қою әріппен берілген сөздердің мағынасын жазыңдар

10 – тапсырма. Мәтін мазмұны бойынша жоспар құр

Формативті бағалау. «Ойшыл қалпақтар» тәсілі.





Пікір айту

15 мин

Кері байланыс «3-2-1» Мен үшін 3 жаңа ақпарат... Бұрыннан білетін ақпарат... 1 қиындық келтірген тапсырма не сұрақ..

Үй тапсырмасы

13 - тапсырма


Жасаған оқытушы ______________ Дюсенова А.Б.


ЦӘК төрайымы ____________ Найманбаева А.А.

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!