|
Пәні: |
Әдебиет |
||||
|
Бөлімі: |
Сәулет өнері |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Еңбекке жастан, өнерге бастан |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 мұғалім көмегімен оқылған шығарманы логикалық бөліктерге бөліп, әр бөлікке ат қойып жоспар құру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін бойынша жоспар құру |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (1 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі |
|
||
|
Сабақтың ортасы (2 мин) 6 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Өлеңді жатта «Ой қозғау» әдісі Жалғасын тап. Ортақ тақырып ойластыр
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтінді тыңда. Жоғарыдағы мақал-мәтелдерден осы ертегінің негізгі ойына сәйкес келетіндерін ата ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: -Мәтіннен өзіңе қандай ақпарат алдың? |
Өлеңді жатқа айтады
Мақалдардың жалғасын жазады. Тақырып қояды.
1.мәтіннің негізгі ойын анықтайды 2. мәтіннің негізгі ойын сәйкес мақалды анықтайды Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -өлеңді жатқа айтады (1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -мәтіннің негізгі ойын анықтайды (1б) -мәтіннің негізгі ойын сәйкес мақалды анықтайды(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Таратпа Аудиотыңдалым Оқулық 117-118-бет |
|
|
6 мин Сергіту сәті 1 минут |
2 – тапсырма Жеке жұмыс «Кесте» әдісі Кестені толтыр
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Өлеңдерде адам еңбегінің қандай түрлері әңгімеленеді? «Бас,иық,тізе,аяқ» Бейнефильм ұсыну |
1. бірінші мінездеменің кейіпкерін жазады 2.екінші мінездеменің кейіпкерін жазады 3. мәтіннен дәлелдер келтіреді Сұраққа жауап береді Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -бірінші мінездеменің кейіпкерін жазады(1б) -екінші мінездеменің кейіпкерін жазады(1б) -мәтіннен дәлелдер келтіреді(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Таратпа қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 6 мин
|
3-тапсырма Жеке жұмыс «Салыстыр» әдісі ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету
Талқылау сұрақтары: 1. Қандай тапсырмалар орындадың? 2.Тапсырма орындау барысында не білдің? |
1. мәтіннің басталуын тауып, ат қояды 2.мәтіннің жалғасуын тауып, ат қояды 3.мәтіннің аяқталуын тауып, ат қояды Сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы бағалау Дескриптор: -мәтіннің басталуын тауып, ат қояды(1б) - мәтіннің жалғасуын тауып, ат қояды(1б) - мәтіннің аяқталуын тауып, ат қояды(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Таратпа қаламсап |
|
|
20 минут |
4-тапсырма Жеке жұмыс Бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмаларын ұсыну |
Тапсырманы орындайды |
|
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлексия 3 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма Балта сөзі көзіңе нені елестетеді? 5 сөз жаз |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Еңбекке жастан, өнерге бастан ҚМЖ әдеб 3 сын
Еңбекке жастан, өнерге бастан ҚМЖ әдеб 3 сын
|
Пәні: |
Әдебиет |
||||
|
Бөлімі: |
Сәулет өнері |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Еңбекке жастан, өнерге бастан |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 мұғалім көмегімен оқылған шығарманы логикалық бөліктерге бөліп, әр бөлікке ат қойып жоспар құру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін бойынша жоспар құру |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (1 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі |
|
||
|
Сабақтың ортасы (2 мин) 6 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Өлеңді жатта «Ой қозғау» әдісі Жалғасын тап. Ортақ тақырып ойластыр
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтінді тыңда. Жоғарыдағы мақал-мәтелдерден осы ертегінің негізгі ойына сәйкес келетіндерін ата ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: -Мәтіннен өзіңе қандай ақпарат алдың? |
Өлеңді жатқа айтады
Мақалдардың жалғасын жазады. Тақырып қояды.
1.мәтіннің негізгі ойын анықтайды 2. мәтіннің негізгі ойын сәйкес мақалды анықтайды Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -өлеңді жатқа айтады (1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -мәтіннің негізгі ойын анықтайды (1б) -мәтіннің негізгі ойын сәйкес мақалды анықтайды(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Таратпа Аудиотыңдалым Оқулық 117-118-бет |
|
|
6 мин Сергіту сәті 1 минут |
2 – тапсырма Жеке жұмыс «Кесте» әдісі Кестені толтыр
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Өлеңдерде адам еңбегінің қандай түрлері әңгімеленеді? «Бас,иық,тізе,аяқ» Бейнефильм ұсыну |
1. бірінші мінездеменің кейіпкерін жазады 2.екінші мінездеменің кейіпкерін жазады 3. мәтіннен дәлелдер келтіреді Сұраққа жауап береді Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -бірінші мінездеменің кейіпкерін жазады(1б) -екінші мінездеменің кейіпкерін жазады(1б) -мәтіннен дәлелдер келтіреді(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Таратпа қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 6 мин
|
3-тапсырма Жеке жұмыс «Салыстыр» әдісі ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету
Талқылау сұрақтары: 1. Қандай тапсырмалар орындадың? 2.Тапсырма орындау барысында не білдің? |
1. мәтіннің басталуын тауып, ат қояды 2.мәтіннің жалғасуын тауып, ат қояды 3.мәтіннің аяқталуын тауып, ат қояды Сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы бағалау Дескриптор: -мәтіннің басталуын тауып, ат қояды(1б) - мәтіннің жалғасуын тауып, ат қояды(1б) - мәтіннің аяқталуын тауып, ат қояды(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Таратпа қаламсап |
|
|
20 минут |
4-тапсырма Жеке жұмыс Бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмаларын ұсыну |
Тапсырманы орындайды |
|
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлексия 3 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма Балта сөзі көзіңе нені елестетеді? 5 сөз жаз |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
шағым қалдыра аласыз













