Сабақтың тақырыбы:
|
§ 5.9-5.10 ЕСЕП БЕРУДІ ҚҰРУДЫҢ ҚАРАПАЙЫМ ТӘСІЛІ |
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 5.9-5.10 ЕСЕП БЕРУДІ ҚҰРУДЫҢ ҚАРАПАЙЫМ ТӘСІЛІ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.2.5 Алынған мәліметтерді қолдана отырып, есептерді жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Есеп беруді құруға шеберді пайдаланады Көпшілік оқушы: Есеп беруді көру және баспаға шығарады Кейбір оқушы: Дайын есептерді программаларда экспорттайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру: Оқушылар суреттер арқылы топтарға бірігеді. Өткен сабақты пысықтау: «Баскетбол» әдісі Оқушылар шеңбер құрып тұрады. Допты ойнап келіп, екінші оқушыға сұрақ қою арқылы лақтырады. Ол оқушы жауап беріп, жалғастырады. Медальдар арқылы бағалау Деректер базасында болуы керек өрістер: Абонент нөмірі, аты-жөні, мекен-жайы, стансы коды, орналасқан ауданның коды, төлем (қарызы). Осы мәліметтер бойынша МS Access-те төмендегі тапсырмаларды орындаңдар.
3-тапсырма. Мектеп кітапханасының кітап қоры
Деректер базасында болуы керек өрістер: кітап авторы, кітап атауы, жылы, баспасы, бағасы, саны, қысқаша аннотация. Осы мәліметтер бойынша МS Access-те төмендегі тапсырмаларды орындаңдар.
Дескриптор:
Медальдар арқылы бағалау Тест тапсырмасы Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Өздерін бағалайды
Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі Оқушылар түсінген екі анықтамаларын және түсінбеген бір сұрақтарын стикерге жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды |
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірі бағалайды |
АКт Интернет желісі Ватцап |
|
|
«Миға шабуыл» әдісі
Деректерді форма түрінде ұсынудың қандай артықшылығы бар деп ойлайсың? |
|
|
|
|
|
«Джигсо» әдісі Оқушылар тақырыпты оқып, топта талқылайды. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады. |
|
|
|
|
|
1-тапсырма.
Дескриптор:
Есепті экспорттайды. |
|
|
|
|
|
2-тапсырма. Телефон стансысы - Телефон байланысының программалаушысы ретінде төмендегі өрістерден құрылған деректер базасын жасаңдар. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Есептер 10 сынып ҚМЖ
Есептер 10 сынып ҚМЖ
Сабақтың тақырыбы:
|
§ 5.9-5.10 ЕСЕП БЕРУДІ ҚҰРУДЫҢ ҚАРАПАЙЫМ ТӘСІЛІ |
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 5.9-5.10 ЕСЕП БЕРУДІ ҚҰРУДЫҢ ҚАРАПАЙЫМ ТӘСІЛІ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.2.5 Алынған мәліметтерді қолдана отырып, есептерді жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Есеп беруді құруға шеберді пайдаланады Көпшілік оқушы: Есеп беруді көру және баспаға шығарады Кейбір оқушы: Дайын есептерді программаларда экспорттайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру: Оқушылар суреттер арқылы топтарға бірігеді. Өткен сабақты пысықтау: «Баскетбол» әдісі Оқушылар шеңбер құрып тұрады. Допты ойнап келіп, екінші оқушыға сұрақ қою арқылы лақтырады. Ол оқушы жауап беріп, жалғастырады. Медальдар арқылы бағалау Деректер базасында болуы керек өрістер: Абонент нөмірі, аты-жөні, мекен-жайы, стансы коды, орналасқан ауданның коды, төлем (қарызы). Осы мәліметтер бойынша МS Access-те төмендегі тапсырмаларды орындаңдар.
3-тапсырма. Мектеп кітапханасының кітап қоры
Деректер базасында болуы керек өрістер: кітап авторы, кітап атауы, жылы, баспасы, бағасы, саны, қысқаша аннотация. Осы мәліметтер бойынша МS Access-те төмендегі тапсырмаларды орындаңдар.
Дескриптор:
Медальдар арқылы бағалау Тест тапсырмасы Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Өздерін бағалайды
Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі Оқушылар түсінген екі анықтамаларын және түсінбеген бір сұрақтарын стикерге жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды |
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірі бағалайды |
АКт Интернет желісі Ватцап |
|
|
«Миға шабуыл» әдісі
Деректерді форма түрінде ұсынудың қандай артықшылығы бар деп ойлайсың? |
|
|
|
|
|
«Джигсо» әдісі Оқушылар тақырыпты оқып, топта талқылайды. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады. |
|
|
|
|
|
1-тапсырма.
Дескриптор:
Есепті экспорттайды. |
|
|
|
|
|
2-тапсырма. Телефон стансысы - Телефон байланысының программалаушысы ретінде төмендегі өрістерден құрылған деректер базасын жасаңдар. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













